تور نمایشگاهی صنایع چوب

در دنیای امروز بانظر به این مهم که دنیا دهکده ی جهانی است ،تبادل اطلاعات و صنایع یکی از مهمترین موارد روز به حساب می آید تور نمایشگاهی صنایع چوب یکی از مواردی است که در دنیای امروز مورد استقبال قرار گرفته است .این نمایشگاه ها مرکز تبادل اطلاعات و دست یابی به ایده های نو و انتقال  فناوری در دنیای امروز است.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی صنعت چوب

آشنایی صاحبان صنایع با  این فناوری های نوین و اطلاعات بروز ازطریق تورهای نمایشگاهی (که بصورت تخصصی برگزار می شود ) مقدورشده است .از مهم ترین اهداف شرکت درتورنمایشگاهی صنایع  چوب ،ایجاد و برنامه ریزی جهت همکاری کارخانجات تولیدی در نمایشگاه های داخلی و خارجی می باشد که تحقق این امر با توجه به هزینه ی مناسب و کیفیت به مراتب بهترمی تواند تاثیرات چشم گیروسودمندی را درصادرات صنایع چوبی داشته باشد.

مزایای شرکت در تور نمایشگاهی صنایع چوب

از مزایای شرکت درتور نمایشگاهی صنعت  چوب این است که می توانید محصولات خود را در نمایشگاه چوب نشان دهید.ارائه محصولات نوآورانه و پیشرفت های فنی به عموم باعث پیشرفت و سیر صعودی در کار شما خواهد شد.. شما با هر تخصصی دربخش های صنعت چوب شامل برداشت و بازیابی چوب، ماشین آلات، تجهیزات و یا ابزار قادر به ارائه راه کار های مناسب پاسخگویی به نیازهای رو به رشد بازارهای امروزی به مشتریان بالقوه هستید.پس ما شما را در این امر یاری می رسانیم.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی صنعت چوب

لیست انواع تور نمایشگاهی صنایع چوب

هر ساله صنعتگران پیشروی جهان در زمینه ی صنعت چوب در بخش های مختلف اقدام به برگزاری نمایشگاه صنایع چوب می کنند. با شرکت در تور نمایشگاهی صنعت چوب فرصتی باارزش بدست خواهید آورد تا محصول خود را در بازارهای جدید و بازار هدف جهانی و بین المللی ارایه دهید. هم زمان وهم سو با برگزاری این نمایشگاه ها، تورهای تخصصی در این زمینه  در تمام نقاط برگزار می شود.

این نمایشگاه ها به صورت دوره ای (فصلی) درکشورهای مختلف جهان از جمله هلند،ایتالیا و نروژ و … برگزارمی شود. این نمایشگاه ها در رابطه با بخش ماشین آلات، دستگاه ها و ابزارهای صنعت نجاری و پردازش چوب نیز محصولاتی برای ارائه دارد. تورنمایشگاهی صنعت چوب درمیان رقبای  خود برجسته و موفق بوده است و دلیل آن ارائه طیف گسترده ای از خدمات و پشتیبانی کامل از شرکت کنندگان در تور می باشد.

تور نمایشگاهی صنایع چوب ترکیه

از زمانی که باز خورد نمایشگاه ها و ارزش برگزاری آن ها برای صاحبین مشاغل نمایان شد ،هر ساله شاهد برگزاری نمایشگاه هایی تخصصی ترو پر بارتراز قبل درکشورهای مختلف  هستیم، استانبول یکی از این کشورها است که درپاییز سال جاری نیز نمایشگاه صنعت چوب رابرگزار خواهد کرد. نمایشگاه مورد نظر با دارا بودن غرفه هایی از قبیل لوازم خانگی ،طراحی داخلی،و چوب ،کاغذ و صنایع وابسته ازنمایشگاه های هدف مند و با برنامه ریزی دقیق و قبلی است.

همزمان با این رویداد در استانبول و سایر کشورها از علاقه مندان و متخصصان دعوت به عمل می آید. شرکت دراین رویداد تجاری مهم با برگزاری تور نمایشگاهی صنایع چوب فرصتی مغتنم به شمار می رود به همین جهت اقدام به برگزاری تورهای نمایشگاهی جهت رفاه افراد متخصص و علاقه مند از جمله تجارو فعالان وکارشناسان مرتبط با این صنعت و همچنین مدیران و متخصصان کرده ایم. از علاقه مندان( مرتبط باصنایع چوب ،لوازم خانگی و… )در تور نمایشگاهی صنایع چوب دعوت به عمل می آید. تاریخ اجرا و مدت زمان تور :زمان شروع:20 مهر ماه 97تا 26 مهر ماه 97 خواهد بود.

تور نمایشگاهی صنایع چوب ترکیه

تور نمایشگاهی صنایع چوب آلمان

آلمان یکی دیگر از کشورهایی است که در این زمینه اقدام به برگزاری نمایشگاه کرده است و برای بازدید از این نمایشگاه نیز تورهایی وجود دارد. حدود 65 درصد غرفه داران و شرکت کنندگان این نمایشگاه از سایر کشورها در این نمایشگاه حضور دارند. این نمایشگاه هر ساله زمینه برای موفقیت تعداد زیادی از فعالین وتازه کاران صنعت چوب بوده است که با شرکت در تور نمایشگاهی صنعت چوب زمینه ی موفقیت و ترقی آنها رقم می خورد.

تور نمایشگاهی صنایع چوب اسپانیا

نمایشگاه مبلمان میلان نمونه ای از بزرگترین تورهای نمایشگاهی است، معیار جهانی بخش مبلمان خانه به شمار می‌رود. این نمایشگاه جدیدترین مبلمان و طراحی‌ها از کشورهای سراسر جهان را به نمایش می‌گذارد و به عنوان رویدادی برجسته برای نمایش آخرین محصولات طراحان مبلمان، نورپردازی و سایر لوازم خانه به حساب می آمد. نمایشگاه مبلمان میلان ابزاری ارزشمند برای این صنعت و بازخورد تبلیغاتی در حال پیشرفت بی‌نظیری داشت. که با ارایه تورنمایشگاهی بی نظیرتجربه ی ویژه ای از این رویدادکسب نمودیم. در حال حاضر بیش از نیمی از بازدیدکنندگان این نمایشگاه از سایر نقاط جهان می‌آیند.

تقویم برگزاری تورهای نمایشگاهی صنایع چوب و ماشین آلات صنعتی

 نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب تهران 97

 • تاریخ شروع :  1397/04/19 (07/10/2018)
 • تاریخ پایان: 1397/04/21 (07/12/2018)

نمایشگاه بین المللی مبلمان و طراحی چین(IDFFHK)

 • تاریخ شروع: 1397/05/03(07/23/2018)
 • تاریخ پایان: 1397/05/05(07/25/2018)

نمایشگاه طراحی داخلی، مبلمان و دکوراسیون منزل نیجریه

 • تاریخ شروع :  1397/05/11(08/02/2018)
 • تاریخ پایان: 1397/05/13(08/04/2018)

نمایشگاه دکوراسیون و لوازم خانگی فرانسه(Maison & Objet)

 • تاریخ شروع: 1397/05/18(08/07/2018)
 • تاریخ پایان: 1397/05/20(08/11/2018

نمایشگاه دکوراسیون و طراحی داخلی روسیه(Stylish Home)

 • تاریخ شروع: 1397/06/06 (08/28/2018)
 • تاریخ پایان: 1397/06/09(08/31/2018)

نمایشگاه بین المللی تجاری کنیا(KITE)

 • تاریخ شروع: 1397/06/13(09/04/2018)
 • تاریخ پایان: 1397/06/15

نمایشگاه فن آوری ها، تجهیزات و ابزارآلات صنعت چوب و مبلمان(Expodrev)

 • تاریخ شروع: 1397/06/13(09/04/2018)
 • تاریخ پایان: 1397/06/15(09/06/2018) 1397/05/20

تقویم برگزاری تورهای نمایشگاهی صنایع چوب و ماشین آلات صنعتی

دریافت دعوتنامه نمایشگاهی صنعت چوب

یکی از انواع دعوتنامه هایی که می توانید با دریافت آن و ارائه به سفارت( کشورهای برگزار کننده ی نمایشگاه تجاری از جمله هلند، آلمان ، ایتالیا ،و…) اقدام به اخذ ویزا نمایید. این ویزا ، ویزای تجاری محسوب می شود و شخص باید برای اخذ ویزای تجاری به سفارت کشور مورد نظر مراجعه کند. وجود دعوتنامه تجاری در پرونده مدارک ارائه شده جهت شرکت در تور الزامی می باشد. این دعوتنامه توسط شرکت های رسمی و ثبت شده، برای شما ارسال می گردد.با این دعوتنامه فقط می توان ویزای تجاری این کشورها را دریافت کرد و برای اخذ دیگر انواع ویزاها هیچ کاربردی نخواهد داشت.

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در تور نمایشگاهی صنایع چوب

 • سه قطعه عکس تمام رخ ۳*۴ یا ۶*۴
 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار لازم
 • اصل شناسنامه وکارت ملی
 • (نمونه ی گواهینامه و مدارکی دال بر اینکه شغل شما  با نمایشگاه مورد نظرمرتبط است )*مدارک شغلی
 • (توانایی مالی – واریز وجه و داشتن حداقل 35000000+750 یورو) * مدارک مالی
 • خدمات تورنمایشگاهی صنعت چوب
 • خدماتی که به شما ارایه می شود شامل:
 • بلیط رفت و برگشت با هواپیما
 • اقامت در هتل (خدمات بسته به نوع هتل متفاوت است)
 • خدمات اخذ ویزا
 • ترانسفر فرودگاهی
 • بیمه مسافرتی
 • بلیط ورود به نمایشگاه
 • مشاور بازرگانی و مترجم چند زبانه

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی صنایع چوب

پیش ثبت نام تورهای نمایشگاهی صنعت چوب 3 ماه قبل از برگزاری نمایشگاه انجام می پذیرد. بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی صنعت چوب را از دست ندهید و حتما قبل از رزرو تور نمایشگاهی چوب مدارک مورد نیاز را تهیه نمایید قیمت تور نمایشگاهی صنایع چوب متغیر است،صادرات صنایع چوبی از ویژگیهای است که درنمایشگاه صنایع چوب رقم می خورد آن را نادیده نگیرید.

بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی صنایع چوب و پر کردن فرم درخواست حداقل 45 و حداکثر 30 روز قبل از برگزاری نمایشگاه است. فرم درخواست تور را تکمیل کنید و در قسمت توضیحات، درخواست خود را توضیح دهید که تمایل دارید از چه امکاناتی در تور بهره مند شوید. رزرو تور نمایشگاهی صنعت چوب با ارسال فرم درخواست مقدور است همچنین بسته به نوع انتخاب شما جهت رزرو  هتل های ۳ ستاره، ۴ ستاره و ۵ ستاره  و استفاده از راهنما ،مترجم و… قیمت تور نمایشگاهی صنایع چوب متفاوت است.

محل هتل ها در تور نمایشگاهی صنعت چوب باقیمت مناسب در حداقل فاصله از محل برگزاری نمایشگاه در نظر گرفته شده است. و قیمت تور نمایشگاهی صنعت چوب با توجه به نوع امکانات هتل ها متغیر خواهد بود. چنانچه تعداد شرکت کنندگان درتور به حد نصاب لازم نرسد، خدمات ترانسفر روزانه به محل نمایشگاه، راهنمای فارسی زبان و گشت شهری، در صورت تمایل مسافر به صورت خصوصی در اختیارش قرار می گیرد، چنانچه هزینه ای بابت  این مورد دریافت شده باشد، به مشتری باز گردانده می شود..
کنترل کلیه موارد مربوط به گذرنامه از قبیل اعتبار، مهر خروج و یا ممنوعیت خروج از کشور، به عهده صاحب گذرنامه است . از 1 ماه و یا 45 روز قبل از شروع نمایشگاه برای رزرو تور اقدام نمایید تا برنامه ریزی اعزام شما با بالاترین کیفیت انجام گردد پرداخت حداقل 60 درصد کل هزینه تور در زمان ثبت نام الزامی است وتنها در صورت تسویه کامل اعزام شما قطعی خواهد بود.

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی صنایع چوب

امکانات و خدمات تور نمایشگاهی صنایع چوب

در این نمایشگاه ها ابزار نجاری شامل ماشین آلات بزرگ مقیاس برداشت در هوای آزاد و طیف گسترده ای از ابزارهای نجاری، ماشین آلات و دستگاه ها در سالن های نمایشگاهی به معرض نمایش گذاشته می شوند. این نمایشگاه همچنین به ارائه برنامه حمایتی غنی، نمایش های مختص آخرین روندها مانند ساخت و پردازش یکپارچه، بازدهی، پایداری و تطبیق پذیری در تولید و فرآوری مواد می پردازد. راهنما ودست اندر کاران تور نمایشگاهی صنعت چوب در مدیریت روابط کلیدی تجاری به شما کمک کرده و شما را وارد بازارهای جدید می کند. این رویداد فرصتی استثنایی برای نمایش محصولات شما در مقابل مخاطبان بین المللی ومتعهد است.

خدمات قابل ارائه برای شرکت درتور نمایشگاهی صنعت چوب موارد مختلفی را دربرمی گیرد. ما تلاش می کنیم حضوردرنمایشگاه صنعت چوب را به تجربه ای فوق العاده برای شما تبدیل نماییم. اگر قصد شرکت درتور نمایشگاهی صنایع چوب را دارید، با افتخار کلیه امکانات و تجربیاتی که به پشتوانه سالها فعالیت در این حوزه اندوخته ایم، در اختیار شما قرار می دهیم. مهمترین ماموریت ما تامین مجموعه کاملی از خدمات، برای حضور هرچه موثرتر و بی دغدغه تر شما در نمایشگاه است و راهبرد ما در انجام این ماموریت، ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و مورد نظر شماست.

وظیفه ما ارائه جامع ترین مرکز بین المللی برای گفت و گو و به اشتراک گذاری دانش روز در این زمینه است. همچنین نمایشی منحصر به فرد با پوشش طیف کاملی از دستگاه ها، ماشین آلات و ابزارهای کل زنجیره می باشد. کمک به شما برای درک کاملی از نوآوری ها، روندها و مسائل اخیر و رسیدن به بهره وری بیشتر در نجاری و پردازش چوب و محصولات چوبی در آینه ای نه جندان دور که می تواند باعث پیشرفت کاری شما باشد.

امکانات و خدمات تور نمایشگاهی صنایع چوب

مواردی که لازم است در تورهای نمایشگاهی صنایع چوب بدانید

اطمینان حاصل کنید که شما به موقع  به رزرو تور نمایشگاهی صنعت چوب اقدام کرده اید و در این نمایشگاه حضورتان قطعی است زمانی که تصمیم گیرندگان ارشد از سراسر جهان برای یافتن محصولات و ایده های جدید جهت برنامه ریزی برای آینده گرد هم جمع می شوند.تور نمایشگاهی صنایع چوب انتخاب مناسبی است و زمینه ساز قابل اعتمادی  برای ملاقات با مشتریان و ایجاد پیشرفت های جدید به حساب می آید. تور نمایشگاهی صنعت چوب  زمینه ساز و برنامه ریز ورود شما به کل جهان است.

بیش از نیمی ازغرفه داران نمایشگاه ازکشور های  خارجی و صاحب نام هستند که در این نمایشگاه شرکت کرده اند. به عبارت دیگر، می توانید تمام رهبران بازار جهانی از تمام بخش های جنگل و صنایع چوب را در نمایشگاه صنعت چوب پیدا کنید. این نمایشگاه یک رویداد واحد است که در آن محصولات خود را به کارشناسان سراسر جهان عرضه می کنید. و این یعنی بهره وری،و تور نمایشگاهی صنایع چوب زمینه ساز ورود شما به بازار جهانی است.!

شما با شرکت در تور نمایشگاهی صنایع چوب در نمایشگاه صنعت چوب می توانید به تمام بازارهای هدف خود در کمتر از یک هفته دسترسی یابید.  وما در رسیدن به این مهم شما رایاری میرسانیم. در این نمایشگاه 5 روزه فشرده قادر به ارائه نوآوری خود به نمایندگان ارشد تمام بخش های صنعتی جنگل و چوب مرتبط به خود هستید و با توجه به حساسیت موضوع وجود راهنما از مهمترین امتیازات محسوب می شود که نادیده انگاشتن آن شما را متضرر خواهد کرد و ما در تور نمایشگاهی صنایع چوب با راهنمایی های تخصصی شما را در این امر یاری خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.