تور نمایشگاهی مد و لباس

انواع تور نمایشگاهی مد و لباس سالانه در بسیاری از کشور ها برای پیشرفت در صنعت مد برگزار می شود و بسیاری از طراحان از طریق این نمایشگاه ها می توانند به فرصت های شغلی خوبی دست پیدا کنند. نمایشگاه ها برای متقاضیان شرکت در این نمایشگاه دعوتنامه  به همراه کارت ورود به نمایشگاه ارسال می کنند. تورهای نمایشگاهی مدارکی را مورد نیاز دارد و همچنین این تور ها خدمات بسیار خوبی را به شرکت کنندگان ارائه می دهند. تور نمایشگاهی مد و لباس برای پیدا کردن بهترین ها در مد برگزار می شود.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی مد و لباس

تور نمایشگاهی توری است که در آن صاحبان مشاغل از محصولات جدید و به روز در حوزه خاصی رو نمایی می کنند. افرادی که می خواهند تجربه های خود را به دنیا معرفی کنند می توانند از طریق این نمایشگاه ها تجربه و یا محصول خود را به نمایش بگذارند.  بهترین راه های شرکت  در این نمایشگاه ها تورهای نمایشگاهی می باشد. ویزای که برای این تورها صادر می شود معمولا مدت زمان آن ها ۱۴ روزه می باشد، اگر کسی قصد شرکت در تورهای نمایشگاهی را داشته باشد باید مراحل دریافت ویزا را انجام دهند البته تور ها خود این کار را انجام می دهند. هزینه تورهای نمایشگاهی با توجه به کشور میزبان تور و همچنین مدت زمانی تور و خدماتی که تور ارائه می دهد  و همچنین نوع هتل محل اقامت در کشور میزبان تور متفاوت است.  تور های نمایشگاهی دارای انواع گوناگون هستند که ممکن هر چند سال یکبار در کشور های مختلف برگزار شود.

در صورتی که تمایل دارید در هر کدام از این تورهای نمایشگاهی شرکت کنید می توانید از طریق وب سایت اقدام به ثبت نام نمایید. اکثر این تورها سالانه در کشورهای اروپایی به صورت آزاد و رایگان  برگزار می شود و صاحبان این مشاغل می توانند با کمک گرفتن از این تورها ایده بگیرند و در کسب و کار خود پیشرفت داشته باشند همچنین این تورها برای تعاملات تجاری بسیار خوب است و افرادی که در این تورها شرکت می کنند می توانند با بسیاری افراد دیگر که در یک زمینه کاری هستند ارتباط برقرار کنند و در زمینه کسب و کار خود به پیشرفت همدیگر کمک کنند. اکثر شرکت کنندگان این تورها برای ایده گرفتن و یا خرید بروز ترین فناوری ها در این نمایشگاه ها شرکت می کنند.

شرکت کننده در این نمایشگاه ها بهتر است در نمایشگاهی شرکت کند که مطابق با کسب و کار او باشد تا بتواند از طریق نمایشگاه اطلاعات خود را در زمینه کسب و کار خود بالا ببرد. یک نمایشگاه خوب ملاک ها و معیار هایی دارد. نمایشگاه خوب دارای غرفه های بسیار زیادی است و همچنین میزان بازدید از نمایشگاه نیز باید بالا باشد. یکی دیگر از ملاک های یک نمایشگاه خوب نحوه برگزاری آن است. تعداد کشورهایی که در نمایشگاه شرکت می کنند نیز از معیار های یک نمایشگاه خوب است. بزرگ بودن نمایشگاه یکی دیگر از ملاک های خوب بودن آن است.

آشنایی با تورهای نمایشگاهی مد و لباس

مزایای شرکت در تورهای نمایشگاهی مد و لباس

شرکت در این تور ها منفعت های بسیاری در کسب و کار دارد، با شرکت در تور های نمایشگاهی بین المللی می توانید از به روز ترین فناوری ها آگاه شوید، همچنین برای شرکت کنندگان  بهترین فرصت های همکاری و یا سرمایه گذاری ایجاد می شود. نتیجه دیگر برگزاری این تورهای نمایشگاهی این است که شرکت کنندگان در زمان بسیار کم می توانند اطلاعات بسیار زیادی در ارتباط با محصولات مورد نظر کسب کنند و همچنین می توانند در کسب و کار خود به  ایده های جدیدی دست پیدا کنند.

با شرکت در این تورهای نمایشگاهی شرکت کنندگان می توانند به صورت مستقیم و بدون واسطه با تولیدکنندگان محصولات ارتباط داشته باشند و اطلاعات و تجارب خود را به همدیگر انتقال بدهند و از دیگر نتایج برگزاری این تورها افراد شرکت کننده می توانند از نظر اینکه کسب و کار آن ها در چه سطحی نسبت به کسب و کار دیگران است اطلاع پیدا کنند. شرکت کنندگان با حضور در جلسات و سمینارهایی که توسط تور برگزار می شود می توانند اطلاعات مفید کسب نمایند. از مهمترین نتیجه های برگزاری این تور ها توسعه و پیشرفت ارتباطات در مبحث تجارت است.

لیست انواع تور نمایشگاهی مد و لباس

تور نمایشگاهی برای افرادی است که می خواهند در کسب و کار خود در صنعت مد و لباس پیشرفت داشته باشند. این تور ها، تورهایی هستند که افراد زیادی از سرتاسر دنیا برای بازدید از نمایشگاه مد و لباس به کشور میزبان تور نمایشگاهی سفر می کنند. برای شرکت در تورهای نمایشگاهی مد و لباس باید اطلاعات خود را در این زمینه ارتقاء دهید. کسانی که در جستجوی تور نمایشگاهی مد و لباس هستند می توانند به آژانس های هواپیمایی مراجعه کنند. معمولا می توانید از آژانس هایی مسافرتی درباره  تاریخ و روز تور های نمایشگاهی مد و لباس و اینکه تور چند روز است  اطلاعاتی کسب کنید. شرکت هایی که میزبان نمایشگاه مد و لباس هستند امکانات بسیار خوبی را برای راحتی و آسایش  سفر شرکت کنند گان این تور فراهم  کرده اند.

لیست انواع تور نمایشگاهی مد و لباس

تور نمایشگاهی مد و لباس هنگ کنگ

نمایشگاه مد و لباس سالانه در هنگ کنگ برگزار می شود. خدمات تور نمایشگاهی مد و لباس هنگ کنگ شامل: بلیط رفت و برگشت به هنگ کنگ، ترانسفر فرودگاهی، گرفتن بلیط برای ورود به نمایشگاه مد و لباس رایگان، یک عدد سیم کارت، کاتالوگ نمایشگاه، دادن بن های تخفیف به شرکت کنندگان، شرکت در جشن هایی که توسط تور نمایشگاهی مد و لباس هنگ کنگ برگزار می شود. مدارک مورد نیاز جهت شرکت در تورهای نمایشگاهی مد و لباس هنگ کنگ شامل: جواز کسب و تاریخ شروع به کار به انگلیسی، مدرک اخرین مانده حساب به دلار، ۲ قطعه عکس رنگی بعلاوه بیزینس کارت می باشد.

 تور نمایشگاه مد و لباس جمهوری چک

نمایشگاه مد و لباس چک بهترین فرصت برای صنعت مد و لباس و پیشرفت در این صنعت است. نمایشگاه مد و لباس در چک هر چند سال یکبار برگزار می شود که برای  متقاضیان شرکت در این تور که البته این متقاضیان باید دارای تحصیلات در زمینه مد و یا در کسب و کار این حرفه باشند دعوتنامه ای ارسال می شود و متقاضیان می توانند با جمع آوری مدارک مورد نیاز برای رفتن به نمایشگاه مد و لباس اقدام کنند.

تور نمایشگاهی مد و لباس پاریس

نمایشگاه مد و لباس پاریس  کلکسیون های لباس و مد را برای شرکت کنندگان ارائه می دهد. نمایشگاه مد و لباس پاریس معروف به داشتن فشن شو است. شرکت کنند گان این تور می توانند از برند های مختلف بین المللی بازدید کرده و از مد ها برای پیشرفت کار خود ایده بگیرند. تور نمایشگاهی مد و لباس پاریس در هر سال دو بار برگزار می شود. شرکت کنندگان این تور می توانند از جلسات و کنفرانس های مربوط به این صنعت نهایت استفاده را برای پیشرفت کار خود ببرند.

تور نمایشگاهی مد و لباس پاریس

تور نمایشگاه مد و لباس استانبول

تور نمایشگاهی مد و لباس هر دو سال یکبار در استانبول برگزار می شود. طراحان مد ترکیه ای و سایر کشور ها در این تور حضور دارند. طراحان مد و لباس بهترین طرح های خود را در این نمایشگاه به نمایش می گذارند. شرکت کنندگان این تور می توانند هتل هایی را رزرو کنند که از نظر موقعیت به مکان برگزاری نمایشگاه نزدیک باشد‌ که البته هزینه آن با توجه به درجه هتل و نزدیکی آن به محل برگزاری نمایشگاه  گرانتر است.

تور نمایشگاهی مد و لباس توکیو

نمایشگاه مد و لباس در توکیو نیز هر ساله برگزار می شود. اگر به عنوان یکی از طراحان مد می خواهید در این تور شرکت کنید باید اقدام به رزرو غرفه نمایید. شرکت کنندگان نمایشگاه مد و لباس در توکیو باید برای گرفتن ویزا اقدام نمایند در صورتی که ویزای آن ها آماده نباشد تور این کار را برای آن ها انجام می دهد و همچنین برای ورود به نمایشگاه باید اقدام به تهیه کارت ورود نمایید.

تور نمایشگاه مد و لباس مونیخ

با توجه به فصول سال نمایشگاه مد و لباس در مونیخ برگزار می شود، که طراحان بسیاری می توانند در این تور شرکت کنند. شرکت کردن در تور نمایشگاهی مد و لباس در مونیخ آلمان مکان بسیار خوبی است برای طراحان مد که طرح های خود را به نمایش گذاشته و شهرتی به دست آورند. افرادی که می خواهند در این صنعت پیشرفت داشته باشند می توانند از این تورهای نمایشگاهی مد و لباس استفاده کنند.  سمینار هایی در نمایشگاه مد و لباس مونیخ برگزار می شود که برای شرکت کنندگان که می خواهند پیشرفتی در این حرفه داشته باشند بسیار مفید است. تعداد بازدید کننده ها و تعداد غرفه های این نمایشگاه بسیار زیاد هستند.

تور نمایشگاه مد و لباس مونیخ

تور نمایشگاهی مد و لباس ایتالیا

هر ساله نمایشگاه مد و لباس به صورت آزاد و رایگان در سطح خارجی و بین المللی در ایتالیا برگزار می شود. نمایشگاه مد و لباس ایتالیا از زیباترین و بهترین نمایشگاه ها در صنعت مد و لباس است. تور ای نمایشگاهی مد و لباس ایتالیا بهترین موقعیت برای توسعه تجارت در این زمینه می باشد. بسیاری از برند های مختلف در این نمایشگاه به رقابت با یکدیگر می پردازند. افرادی که به صنعت مد علاقه مند هستند می توانند به صورت آزاد از این نمایشگاه مد و لباس دیدن کنند. تور نمایشگاهی مد و لباس این شرایط را فراهم می کنند  که صاحبان برند های مختلف برای رقابت با همدیگر در این نمایشگاه ها حضور پیدا کنند.

امکانات و خدمات تور نمایشگاهی مد و لباس

برگزاری تورهای نمایشگاهی مختلف در بسیاری از کشور ها به این دلیل است که افرادی که قصد دارند در شغل و کسب و کار خود پیشرفت داشته باشند می توانند با استفاده از این تورهای نمایشگاهی به هدف خود برسند. شرکت کنندگان می توانند محصولات خود را به تور های نمایشگاهی ارائه دهند و یا تکنولوژی روز مرتبط با کسب و کار خود را از نمایشگاه خریداری نمایند، البته اکثرا این تورهای نمایشگاهی برای بازدید از تکنولوژی و فناوری های روز هستند و تنها شرکت کننده می تواند از این فناوری های روز ایده بگیرد. شرکت کنندگان تور در کنار بازدید از نمایشگاه می توانند به تفریح و گردش نیز بپردازند. شرکت کنندگان تور معمولاً همه در یک حیطه ی شغلی هستند به همین دلیل شرکت کنندگان می توانند در این تورها با افرادی آشنا شوند که در حیطه کار خود در داخل کشور مشغول هستند از این رو می توانند از تجارب همدیگر برای پیشرفت در زمینه کاری خود استفاده نمایند.

شرکت های برگزار کننده تور معمولاً امکاناتی بسیار خوب را برای شرکت کنندگان فراهم می کنند. امکاناتی  شامل: رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت، ویزا، تهیه کارتی که نشان دهنده ورود به نمایشگاه است و از اتلاف وقت جلوگیری می کند، وسایل نقلیه جهت گشت و گذار در کشور میزبان تور نمایشگاهی، مترجم، بیمه مسافرتی و برنامه ریزی جهت ملاقات های تجاری می باشد. هزینه خدمات با توجه به درجه هتل و یا سرویس های گشت و گزار و غیره متغییر است. هزینه تور با توجه به خدماتی که تور ارائه می دهد متغیر است. بعضی از تور ها در خدمات ویژه خود هتل های نزدیک به نمایشگاه را برای اقامت شرکت کنندگان انتخاب می کنند.

امکانات و خدمات تور نمایشگاهی مد و لباس

مدارک لازم جهت شرکت در تور نمایشگاهی مد و لباس

جهت شرکت در تور نمایشگاهی مد و لباس مدارکی مورد نیاز است که شامل:

  • دعوتنامه برای متقاضی شرکت در این تور
  • بلیط ورودی برای شرکت کننده
  • نامه ای حاوی آدرس دقیق محل اقامت شرکت کننده

مدت زمان تور نیز بر عهده میزبان تور نمایشگاهی می باشد. در صورتی که ویزای شرکت کننده آماده نباشد، تور به آماده کردن ویزا اقدام کرده و در مدت زمان تقریبا ده روز ویزای آن آماده می شود.

نکات مهم درمورد نمایشگاه های مد و لباس

شرکت کننده در تور های نمایشگاهی مد و لباس قبل از شرکت در این نمایشگاه باید اطلاعات لازم را داشته باشند که این اطلاعات را می توانند با مراجعه به وب سایت نمایشگاه به دست آورند. شرکت کننده سعی کند نقشه نمایشگاه را همراه خود داشته باشد چون این امکان وجود دارد که شاید بعضی از غرفه ها ارتباطی با مد و لباس نداشته باشند. افرادی که قصد شرکت در تور نمایشگاهی مد و لباس را دارند بهتر است به همراه خود تعدادی کارت ویزیت انگلیسی داشته باشند چرا که امکان همکاری وجود دارد. شرکت کننده باید از لباس شیک و مرتب استفاده کند و همچنین کفش هایی که می پوشد باید راحت باشند تا در هنگام پیاده روی خسته نشوند و در آخر باید از قبل برنامه ریزی کنید که هدف شما از رفتن به این تور نمایشگاهی چیست و به دنبال چه هستید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.