تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین در شهر گوانگجو برگزار می شود. گوانگجو از دسته شهرهای مشهور در جهان است که خیلی از افراد این شهر را به دلیل وجود نمایشگاه های بسیار گسترده ای که دارد می شناسند امروز قصد داریم در خصوص شرایط تور نمایشگاهی ارزان چین صحبت کنیم. در نظر داشته باشید که در چین نمایشگاه ها به صورت خاصی فعالیت می کنند و به طور کلی گوانگجو قطب نمایشگاهی و صنعتی محسوب می شود. امروز قصد داریم در خصوص شرایط و قوانین تور نمایشگاهی چین صحبت کنیم و همینطور موضوعات مختلفی که برای دریافت دعوتنامه و همینطور شرایط آن است را مورد بررسی قرار دهیم. نمایشگاه های صادرات و واردات چین در حدود 60 سال است که قدمت دارد.

درباره کشور چین

تور های نمایشگاهی چین

نمایشگاه چین از بزرگترین نمایشگاه های صنعتی و تجاری در چین محسوب می شود. این نمایشگاه بیشترین تعداد غرفه های داخلی و خارجی و همینطور بیشترین میزان بازدید کننده را به خود اختصاص داده است. شما در بازدید از این نمایشگاه می توانید با بدون واسطه و از طریق ارتباط مستقیم با تولید کنندگان در ارتباط باشید. در تور نمایشگاهی چین به شما این امکان داده می شود که از کارخانه ها و همینطور خطور تولید مختلف نیز دیدن کنید و این موضوع یک امتیاز بسیار بزرگ برای تور نمایشگاهی چین محسوب می شود.

لیست انواع تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی به طور کلی به صورت دو نوبته در فصل بهار و پاییز برگزار می شود که فصل پاییز آن را در پیش داریم. به طور کلی تور نمایشگاهی چین دارای 3 فاز جداگانه است که به طور دقیق طول برگزاری برای هر فاز 5 روزه بوده و بین فازها حدود 4 روز فاصله است.

نمایشگاه الکترونیک چین

محصولات نمایشگاه گوانجو چین 2018 در فاز یک در چندین مسیر حرکت می کند. در بخش های اولیه این فاز محصولات در زمینه الکترونیک هستند، مثلا انواع لوازم الکترونیک و لوازم برقی خانگی، از طرفی نیز محصولات کامپیوتری و الکتریکی و یا لوازم الکتریکی منزل از دسته محصولات دیده شده در غرفه های ابتدایی فاز اول است.

غرفه های سه الی پنج در تورهای نمایشگاهی چین شامل تجهیزات نورپردازی و روشنایی خاصی هستند. در این غرفه ها می توانید از سیستم های روشنایی و همینطور منبع نور و اتصالات نوری بسیار قدرتمندی استفاده کنید همینطور از غرفه های دیگر می توان به غرفه های 6 تا 9 که مخصوص انواع ماشین آلات هستند و بهترین تجهیزان برقی، ماشین آلات بزرگ، لوازم جانبی صنعتی و همینطور ماشین الات بافندگی در معرض نمایش قرار می دهند.

غرفه های میانی بخش دوم در زمینه سخت افراز های رایانه ای فعالیت دارد و غرفه های انتهایی در زمینه مواد و مصالح دکوری سازی و بهداشتی و حمام مشغول به ارائه خدمات هستند که برای زیبایی منزل بسیار موثر خواهند بود.

نمایشگاه الکترونیک چین

نمایشگاه تجهیزات نورپردازی و دکوراسیون چین

فاز دوم از تور نمایشگاهی چین مربوط به تجهیزات نورپردازی و همینطور دکوراسیون های خانگی است. غرفه های یک تا پنج در فاز دوم تور نمایشگاهی مربوط به ظروف آشپزخانه و همینطور وسایل خانه است. لوازم آرایش و محصولات غذایی از دیگر محصولاتی است که در این فاز دیده می شود.

در بخش دکوراسیون خانگی نیز سرامیک های هنری، صنایع دستی شیشه ای، محصولات دستی آهنی و محصولات باغبانی بخشی از این غرفه ها را تشکیل می دهد. بازدید از فاز دوم تور چین نیاز به تهیه بلیط دارد و البته هزینه آن ارزان و مناسب است.

یک سری از غرفه های تبلیغاتی در این فاز قرار دارد که بسیار زیبا و دیدنی است. در این غرفه می توانید ساعت های مچی و همینطور هدایا تبلغیاتی بسیار زیبایی ببینید . افرادی که علاقمند به جواهرات و اشیای قیمتی هستند در این بخش می توانند خریدهای جالبی را برای خود فراهم سازند. در نظر داشته باشید که انواع تقویم های و جعبه های کادو تبلغیاتی در این غرفه رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

نمایشگاه تجهیزات نورپردازی و دکوراسیون چین

نمایشگاه پوشاک و منسوجات و کفش چین

فاز سوم خود به چندین بخش مختلف تقسیم می شود. بخش اول و بسیار مهم از این فاز مربوط به پوشاک و منسوجات و کفش است. در این بخش می توانید انواع لباس های مردانه و زنانه تابستانی و زمستانی، پوشام کودکانه، لباس های زیر و همینطور لباس های ورزشی و خز و چرم و محصولات مرتبط است. در نظر داشته باشید که در این نمایشگاه می توانید از انواع لوازم جانبی مد و فشن نیز دیدن کنید. یک غرفه در این بخش مخصوص فرش و کفپوش های خانگی است، همینطور نساجی و مواد های خام و پخته پارچه، پرده های نقش دار و زیبا و بسیاری از محصولات دیگر مربوط به این بخش از فاز سوم تور نمایشگاهی چین محسوب می شود.

نمایشگاه پوشاک و منسوجات و کفش چین

نمایشگاه محصولات اداری چین

بخش دوم از فاز سوم تور نمایشگاهی چین مربوط به محصولات اداری و مخازن مورد استفاده روزانه است. در این بخش مخازن چرم، مخازن پلاستیکی و همینطور صنایع زیبای دستی مانند کیف های چرمی، همینطور محصولات ورزشی و بسیاری از لوازمات جانبی مناسب در ادارات در این بخش برای خرید و فروش جزیی و کلی وجود دارد. برای ورود به این بخش باید در ابتدا بلیط تهیه کنید، فضای موجود در این بخش محدود است و افراد تایم های مشخصی برای گشت و گذار دارند، کودکان اجازه وجود به این بخش را ندارند.

نمایشگاه محصولات اداری چین

نمایشگاه محصولات پزشکی چین

در آخرین بخش از فاز سوم تور نمایشگاهی چین یک سری محصولات بهداشتی و تجهیزات پزشکی وجود دارد و همینطور انواع داروها برای بیماری ها و ظروف یکبار مصرف نیز برای فروش دیده می شود. بخش های خاصی در این فاز وجود دارد که برای برگزاری انواع کنفرانس های درمانی دارویی بسیار مناسب و منظم است. در نظر داشته باشید که در تور نمایشگاهی کشور چین در بخش پزشکی می توانید با جدید ترین تجهیزات و نواوری های موجود روبرو شوید. در نظر داشته باشید که صنایع مرتبط در این فاز در لاین محصولات غذایی طبیعی و نیمه فناوری شده نیز فعالیت دارد.

تاریخ برگزاری فاز های پاییزه تور نمایشگاهی به ترتیب شامل فاز اول در تاریخ 23 الی 27 مهر ماه 97، فاز دوم در تاریخ 1 الی 5 آبان 97 و فاز سوم در تاریخ 9 الی 13 آبان 97 می شود. تور نمایشگاهی چین بهاره به پایان رسیده است.

نمایشگاه محصولات پزشکی چین

نمایشگاه نساجی چین

در بخش های قبلی تمرکز اصلی بر روی شهر گوانجو بود در این بخش می خواهیم در خصوص نمایشگاه صنایع نساجی در یکی دیگر از شهرها به نام شانگهای چین صحبت کنیم.

این نمایشگاه در تاریخ 4 آبان 97 برگزار می شود و شما می توانید از همین حالا برای تور نمایشگاهی چین شانگهای اقدام کنید. هزینه ای که برای این تور در نظر گرفته شده است به نسبت تور گوانجو ارزان تر و ظرفیت ان نیز محدودتر است. در نظر داشته باشید که در تور نمایشگاهی نساجی چین می توانید از دستگاه های نساجی دیدن کنید همینطور در نظر داشته باشید افرادی بسیار متخصص و کاربلد در زمینه سناجی در این تور حضور به عمل آورده اند تا شما بتوانید با آنها ارتباط مستقیم بگیرید. به طور کلی بازدید از این نمایشگاه برای عموم افراد آزاد است.

نمایشگاه نساجی چین

رزرو تور نمایشگاهی چین

شما در ابتدا باید مدارک لازم تور نمایشگاهی چین را تهیه کنید، مدارک مورد نیاز را در بخش مربوطه توضیح خواهیم دارد سپس باید ویزای چین شما اماده شود که قطعا برای اخذ ویزا باید زودتر اقدام کنید. مورد بعدی در خصوص رزرو تور نمایشگاهی ارزان چین است.

اگر ویزای چین شما آماده است که یک هفته قبل از تاریخ برگزاری تور ارزان نمایشگاهی چین می توانید رزرو خود را انجام دهید اما اگر مدارک، ویزا و شرایط ورود به تور نمایشگاهی کشور چین را ندارید باید یک ماه قبل از تاریخ برای تهیه شرایط موجود اقدام کنید. در نظر داشته باشید که بهتر است تور نمایشگاهی کشور چین به صورت انلاین انجام شود به این ترتیب شرایط رزرو و ویرایش نیز برای شما به طور دقیق اعلام می شود. در بررسی های اخیر مشخص شده است که زمان بندی های خاصی برای رزرو تور نمایشگاهی چین اعلام می شود که افراد می بایست طبق زمان های اعلام شده رزرو خود را انجام دهند.

رزرو تور نمایشگاهی چین

امکانات تور ارزان نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی کشور چین به سه دسته تقسیم شده است. دسته اول برای افرادی است کهع قصد دارند با حداقل هزینه تور نمایشگاهی چین را انتخاب کنند، در این مسیر در هاستل هایی بسیار تمیز اقامت خواهید کرد و وعده های غذای مختصر نیز برای شما در نظر گرفته می شود. راهنمایی با شما همراه است و تمامی توضیحات لازم را ارائه خواهد داد. گزینه بعدی در خصوص افرادی است که قصد دارند تور نمایشگاهی چین را به صورت کاملا لوکس رزرو کنند، برای این افراد تور نمایشگاهی لحظه آخری چین درجه یک در نظر گرفته شده است که اجازه می دهد در بهترین هتل چین اقامت داشته باشند و وعده های غذایی عالی برای آنها در نظر گرفته می شود.

گزینه بعدی در خصوص تور نمایشگاهی میان رده است که بیشتری حجم استقبال را به خود اختصاص می دهد در این تور می توانید از امکانات متوسط و قابل قبول بهرمند شوید. در نظر داشته باشید که همیشه افرادی که این تور را مورد رزرو قرار می دهند از سفر خود راضی هستند و نارضایتی در این لاین گزارش نمی شود.

مدارک لازم برای شرکت در تور نمایشگاهی چین

در ابتدا دعوتنامه ای که به دست شما رسیده است باید ترجمه شود، سپس باید اسکن پاسپورت و کارت و ملی و شناسنامه خود را تهیه کنید. پاسپورت شما باید دارای اعتبار کافی باشد و همینطور دو برگ خالی برای مهر داشته باشد. در صورتی که پاسپورت قبلی دارید هم باید در پرونده مدارک قرار بگیرد.

شما نیاز به دو قطعه عکس دارید و همینطور باید بیمه مسافرتی داشته باشید بیمه مسافرتی از سوی تور نمایشگاهی چین برای شما فراهم می شوند. برگه ای باید ارائه شود که نشان دهد شما مشکل مالی در خصوص سفری که در پیش دارید نخواهید داشت این برگه الزامی نبوده اما روند دریافت ویزای نمایشگاهی را سرعت می بخشد.

مدارک لازم برای شرکت در تور نمایشگاهی چین

دعوتنامه نمایشگاهی چین

چین از دسته کشورهایی است که نیاز به دریافت ویزا دارد. اینطور که مشخص است با ویزای توریستی نیز می توانید به چین سفر کنید اما اگر هدف شما بازدید از نمایشگاه های چین است بهتر است خود را درگیر ویزای توریستی نکرده و از ویزای نمایشگاهی استفاده کنید. در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای نمایشگاهی نیاز به دعوتنامه دارید که شرایط اخذ آن کمی دشوار است.

یکی از روش هایی که برای اخذ دعوتنامه چین برای شما فراهم شده است این است که فردی در این کشور که از آشنایان شما محسوب می شود برای شما دعوتنامه ارسال کند. روش دیگر برای افرادی که در این کشور آشنا ندارند به این صورت است که یک سری از غرفه داران نمایشگاه های چین به دنبال افرادی هستند که در چند روز برگزاری نمایشگاه در کنارشان باشد و یک سری آگهی ها از سوی این افراد اعلام می شود در صورتی که بتوانید این مسیر را به درستی دنبال کنید به سادگی می توانید دعوتنامه تور نمایشگاهی چین را اخذ کنید. در دعوتنامه بخش هایی برای وارد کردن مشخصات دعوت کننده و هیمنطور مشخصات فرد متقاضی وجود دارد که به سادگی تکمیل می شود و مشکلی از این دست وجود نخواهد داشت.

هزینه تور نمایشگاهی چین

هزینه هایی که برای تور نمایشگاهی در چین شهرهای مختلف در نظر گرفته می شود تقریبا در یک رنج است، این موضوع سبب می شود که انتخاب برای افراد راحت تر شود. در نظر داشته باشید که هزینه ها بر اساس میزان امکانات تعیین می شود باید در ابتدا مشخص شود که شما کدام از انواع تورهای نمایشگاهی را مورد بررسی قرار می دهید. در نظر داشته باشید که تور ارزان نمایشگاهی چین در فصل بهار اغلب کمی گرانتر است و این هزینه برای تورهای پاییزه ارزان تر خواهد بود. برای اطلاع دقیق از هزینه های موجود در خصوص انواع تور نمایشگاهی چین می توانید با مشاورین ارتباط بگیرید و یا به سراغ تیم های فروش بروید در نظر داشته باشید که تعرفه هایی که برای تور نمایشگاهی چین در نظر گرفته می شود ارزان و مقرون به صرفه است.

هزینه تور نمایشگاهی چین

نکات مهم تور نمایشگاهی کشور چین

برای اینکه تور نمایشگاهی چین برای شما ارزانتر باشد از رزروهای اینترنتی استفاده کنید در روش های اینترنتی یک سری طرح های تخفیف فراهم می شود که می تواند سفر شما را بسیار دل انگیز تر کند. دقت کنید که بیمه مسافرتی برای شما رد شده باشد. در صورتی که خانوادگی سفر می کنید کودکان کمتر از 12 سال اغلب هزینه های کمتری را متقبل خواهند شد. تایم بندی هایی که برای رزرو تور نمایشگاهی در نظر گرفته شده است را به طور دقیق رعایت کنید. با رعایت اصول و قوانین تور نمایشگاهی کشور چین می توانید علاوه بر سفری آسان و ارزان از طرح های تخفیف بسیار عالی نیز بهرمند شوید و سفری لذت بخش با کوله باری از دانش را داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.