وقت سفارت فنلاند

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های وقت سفارت

تماس با کارشناسان :

نحوه دریافت وقت سفارت فنلاند

تماس از طریق واتس اپ 👇 ( WhatsApp )

شماره تماس مستقیم

02191096120

تماس از طریق تلفن 👇 ( Phone )
 • اخذ وقت فوری بدون معطلی
 • وقت تضمینی سفارت فنلاند
 • پانزده سال سابقه درخشان
 • پاسخگویی از 9صبح تا 6 عصر

در این متن قصد داریم شما را با وقت سفارت فنلاند آشنا نماییم. از آن جایی که فنلاند از کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد، بنابراین برای سفر به این کشور، افراد باید اقدام به دریافت ویزای شینگن نمایند. دریافت ویزای شینگن مراحلی دارد که در ادامه متن شما را با مراحل اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت فنلاند بیشتر آشنا خواهیم کرد.

معرفی کشور فنلاند

فنلاند کشوری است که در شمال اروپا واقع شده است. پایتخت این کشور هلسینکی می باشد. کشور فنلاند 4/5 میلیون نفر جمعیت دارد. واحد پول فنلاند یورو، زبان مردم سوئدی و فنلاندی می باشد. همین طور اغلب مردم فنلاند از دین مسیحیت پیروی می کنند. کیفیت زندگی مردم فنلاند بسیار بالا می باشد. بهترین ماه برای سفر به کشور فنلاند ماه آگوست می باشد. در این ماه دمای هوا به طور میانگین 17 درجه سانتی گراد است. خیابان مانرهایم، موزه‌ی ملی فنلاند، استادیوم المپیک هلسینکی، جاذبه های گردشگری هلسینکی، پارک مرکزی، منطقه‌ی Hietaniemi، کلیسای صخره‌ای، سیومنلینا (Suomenlinna)، موزه‌ی آکسلی گالن-کاللا، جزیره سوراساری، میدان سنا و … از جاذبه های گردشگری این کشور می باشند. که در طول سفر به کشور فنلاند می توانید از این مناطق بازدید نموده و لحظات خوش و به یاد ماندنی را سپری کنید.

در متن بالا با این موضوع آشنا شدید که کشور فنلاند چطور کشوری می باشد. این کشور را می توان یکی از بهترین کشور های حوزه اشکاندیناوی نام برد. سفر به این کشور تحت عناوین مختلفی صورت می گیرد. این کشور با توجه به اقتصاد قوی که دارد می تواند خواستگاه بسیاری از افراد برای سفرهای تجاری و کاری باشد. لازم به ذکر است فنلاند با توجه به زیبایی های فراوانی که دارد مورد توجه افراد برای تفریح و گردش بوده و هست.

نکته مهم این است که برای سفر به کشور فنلاند باید اقدامات مهم را انجام داده تا بتوانید سفر راحتی به این کشور داشته باشید. وقت سفارت فنلاند را می توان اولین قدم برای سفر به این کشور دانست. ما نیز در این متن سعی بر این داریم تا وقت سفارت فنلاند را مورد بررسی قرار داده تا عزیزانی که قصد سفر به این کشور را دارند با مقدمات سفر آشنا شوند.

کشور فنلاند

وقت سفارت فنلاند

باید گفت افرادی که قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند، باید در اولین اقدام وقت سفارت آن کشور را دریافت نمایند، تا بتوانند مقدمات سفر به این کشور را برنامه ریزی نمایند. وقت سفارت فنلاند با توجه به موضوع متن مورد بحث می باشد. همانطور که در متن بالا به آن اشاره شد کشور فنلاند یکی از کشور هایی می باشد که سفر به آن تحت عناوین مختلفی صورت می گیرد. شما با دریافت وقت سفارت فنلاند، به مرحله مصاحبه خواهید رفت و می توانید اقدامات لازم برای اخذ ویزای این کشور و سایر کار ها را انجام دهید. در کل می توان گفت وقت سفارت فنلاند اولین مرحله برای سفر به این کشور می باشد.

مدارک مورد نیاز وقت سفارت فنلاند

 • اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار
 • دو قطعه عکس ۴*۶؛ عکس باید رنگی با زمینه‌ی سفید
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • تاییدیه رزرو هتل فنلاند
 • کپی کارت ملی
 • کپی تمام صفحات شناسنامه
 • تمکن مالی با مبلغ حداقل هشت میلیون تومان
 • بلیط هواپیمای رفت و برگشت به کشور فنلاند
 • واچر هتل برای کل مدت اقامت در فنلاند
 • امضا و اثر انگشت متقاضی
 • فرم درخواست ویزا که باید به صورت تکمیل شده و تایپ شده باشد.
 • گواهی تمکن مالی باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد و بانک صادرکننده آن را تایید کند کند.
 •  پاسپورت باید حداقل یک صفحه‌ی سفید برای چاپ ویزا تایلند  داشته باشد.
 • کپی شناسنامه، کارت ملی، رزرو هتل و پرواز حتماً باید روی برگه‌های جداگانه و در کاغذ  A4باشد.

لازم به ذکر است بعد از دریافت وقت سفارت فنلاند و گرفتن تائیدیه از این سفارت، باید مدارک گفته شده را برای اخذ ویزا به این سفارت تسلیم نمایید.

نحوه دریافت وقت سفارت فنلاند

یکی از موضوعات قابل بحث این است که افراد برای دریافت وقت سفارت فنلاند چگونه باید اقدام نمایند. باید گفت دریافت وقت سفارت فنلاند مانند سایر کشورها می باشد. افراد از چندین روش می توانند نسبت به دریافت وقت سفارت فنلاند اقدام نمایند. اولین حالت این است که افراد خود به صورت حضوری در سفارت این کشور در تهران حضور یافته و نسبت به رزرو وقت سفارت فنلاند اقدام کند. دومین راه برای دریافت وقت سفارت فنلاند این است که افراد به صورت اینترنتی و با استفاده از خدمات آنلاین نسبت به دریافت وقت سفارت این کشور اقدام نمایند.

از مزایای دریافت وقت سفارت فنلاند به صورت اینترنتی می توان صرفه جویی در هزینه و زمان را نام برد. لازم به ذکر است شماره های سفارت فنلاند در ادامه ذکر خواهند شد و شما می توانید برای دریافت توضیحات بیشتر در رابطه با وقت سفارت فنلاند یا دیگر سوالات با این شماره ها تماس حاصل نمایید. هماطنور که گفته شد برای سفر به کشور فنلاند یک سری از اقدامات باید صورت گیرد، تا افراد بتوانند به راحتی به این کشور سفر کنند. گفته شد که راه های مختلفی برای رزرو وقت سفارت فنلاند موجود است و افراد می توانند یکی از این راه ها را برگزینند.

بعد از رزرو وقت سفارت فنلاند افراد به مرحله مصاحبه خواهند رسید و  مسئولین سفارت از متقاضیان سفر به این کشور، دلایلشان را پرس جو می کنند. بعد از مصاحبه، درخواست متقاضی به مرحله بررسی می رود. که این مرحله را در پاراگراف های بعدی برایتان توضیح خواهیم داد. برای سفر به کشورهای اروپایی مانند فنلاند حساسیت بیش از حدی وجود دارد و متقاضیان سفر به این کشور باید مدارک و دلایل کافی را به سفارت تحویل دهند.

نحوه دریافت وقت سفارت فنلاند

مراحل دریافت وقت سفارت فنلاند

برای دریافت ویزا افراد باید یک سری مراحل خاص را انجام دهند. متقاضیان ویزای فنلاند ابتدا باید فرم درخواست ویزا را به صورت آنلاین در سایت کنسولگری این کشور تکمیل نماید. سپس از طریق سایت و یا به صورت حضوری وقت سفارت فنلاند را از روی تقویم سفارت تعیین نمایند. در روز تعیین شده، فرم درخواست ویزا تکمیل شده را به همراه سایر مدارک به سفارت تحویل دهند. در ضمن فرد باید در وقت سفارت فنلاند برای مصاحبه و انگشت نگاری حتما در سفارت حاضر شود.

پس از انجام مصاحبه در صورتی که صلاحیت فرد برای دریافت ویزا توسط پلیس مهاجرت در سفارت تایید شود، پاسپورت وی به همراه سایر مدارک به سفارت فنلاند ارسال می شود، تا ویزا به پاسپورت الصاق شود. افراد باید در نظر داشته باشند که در هنگام مصاحبه صادق باشند و به همه سوالات پاسخ دهند. هم چنین در نظر داشته باشند که در وقت سفارت تعیین شده باید کاملا به موقع حاضر شوند و تاخیر نداشته باشند. زیرا تاخیر سبب کاهش شانس افراد برای تایید صلاحیت می شود.

هزینه اخذ وقت سفارت فنلاند

هزینه اخذ ویزا به عوامل متفاوتی بستگی دارد. مثلا این که افراد اقدام به دریافت ویزا یک بار ورود، چند بار ورود، موقت یا دائم نمایند، هزینه های متفاوت و متغییری دارد. علاوه بر این که افراد مبلغی برای اخذ ویزا می پردازند، باید مبلغی نیز برای تعیین وقت سفارت فنلاند پرداخته شود. برای سفر به کشور فنلاند، هزینه ها فقط شامل هزینه اخذ ویزا و تعیین وقتن سفارت فنلاند نمی باشد. بلکه در طول سفر برای امکانات رفاهی، تفریحی، اقامتی، خورراک و … به هزینه هایی نیاز می باشد. که این هزینه ها بسته به نوع رستوران، درجه هتل، نوع امکانات رفاهی و تفریحی متفاوت می باشند. مسافران کشور فنلاند می توانند برای کاهش هزینه های سفر خود در هتل هایی با درجه پایین تر یا رستوران هایی ارزان تر به اقامت یا صرف غذا بپردازند.

هم چنین می توانند مواد غذایی خود را از فروشگاه های ارزان قیمت خریداری نمایند. برخی از افراد برای کاهش هزینه سفر خود، در بیرون از شهر و در پارک و فضای عمومی چادر مسافرتی بر پا کرده و در چادر اقامت می کنند. برای صرفه جویی و کاهش هزینه مسافران می توانند از سایت کوچ سرفینگ استفاده کرده و به صورت رایگان برای خود اقامتگاه پیدا کرده و علاوه بر اقامت رایگان، راهنما محلی نیز در تمامی مدت سفر، آن ها را همراهی می کند.

استفاده از موسسه های حقوقی برای دریافت وقت سفارت فنلاند

در متون بالا به چگونگی دریافت زمان مصاحبه اشاره کردیم. حال در بعضی از موارد افراد به دلیل مشغله کاری بالا توان این را ندارند که خود به صورت شخصی نسبت به دریافت وقت سفارت فنلاند و سایر پروسه های آن اقدام نمایند. در این راستا موسسه ها و آژانس های مسافرتی موجود می باشند تا نسبت به دریافت وقت سفارت فنلاند و پروسه های مربوط به سفر، افراد را یاری دهند.

با استفاده از این موسسات افراد فقط برای مصاحبه، امضا و اثر انگشت به سفارت مراجعه می نمایند و در واقع موسسات را وکیل خود برای انجام امور قرار داده اند. بعد از انجام کارها و اخذ ویزا توسط موسسه مربوطه، افراد مبلغ ناچیزی را به آن ها پرداخت می کنند. در کل می توان گفت استفاده از این موسسات بسیار مرقون به صرفه است. زیرا شما هم در هزینه و هم در زمان خود صرفه جویی نموده اید.

استفاده از موسسه های حقوقی برای دریافت وقت سفارت فنلاند

بررسی تایید صلاحیت توسط سفارت فنلاند

در متون بالا به این نکته اشاره شد، که بعد از دریافت وقت سفارت فنلاند و مصاحبه، شورای این سفارت برای تایید صلاحیت افراد متقاضی سفر به مشورت می پردازند. مسئولین این سفارت با بررسی سوابق و مدارک فرد متقاضی، نسبت به قبول کردن و یا رد کردن درخواست وی تصمیم می گیرند. در این مورد باید گفت هر آنچه که مدارک و دلایل افراد برای سفر به این کشور محکم و قانع کننده تر باشد،

درصد دریافت ویزا از این سفارت بالاتر خواهد رفت. پس می توان گفت در ارائه مدارک و دلایل سفر به این کشور باید نهایت دقت و وسواس را به خرج دهید. افراد متقاضی بعد از آن که توسط شورای سفارت فنلاند تائید شدند و موفق به اخذ ویزای این کشور شدند، می توانند نسبت به سایر پروسه ها اقدام نمایند. این پروسه ها شامل ارائه مدارک مورد نیاز ویزا، رزرو بلیط هواپیما، مشخص نمودن مکان اسکان و … می باشند. لازم به ذکر است نوع سفر در اتخاذ این عملیات می تواند تاثیر گذار باشد.

سفارت فنلاند در تهران

آدرس سفارت فنلاند: تهران، خیابان شریعتی، خیابان میرزاپور، خیابان حدادیان، پلاک ۲ می باشد. ساعت کار سفارت بین ساعت 12-9 می باشد. در این ساعات افراد می توانند مراجعه نمایند. همین طور ساعت پاسخگوی تلفنی سفارت  13:30 تا 15:30  می باشد. که متقاضیان دریافت زمان مصاحبه در این زمان نیز می توانند به صورت تلفنی با سفارت تماس بگیرند. شماره فکس: 22236230-021 و شماره تلفن سفارت فنلاند  23512250-021 می باشند.

سایر وقت سفارت ها :

وقت سفارت یونان

وقت سفارت یونان

در این مطلب سعی دارید در خصوص ویزای یونان و همینطور مراحل اخذ وقت سفارت یونان بپردازیم. اگر قصد سفر به یونان دارید می توانید
مطالعه »
چگونگی و نحوه تعیین وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا برای دریافت ویزاهای مختلف توریستی، تجاری و تحصیلی تعیین می شود. مدارک مختلفی برای این امر باید تهیه شود که یکی از

مطالعه »
دریافت وقت سفارت اوکراین برای ویزای بلند مدت

وقت سفارت اوکراین

دریافت وقت سفارت اوکراین یکی از مراحل مهم برای اخذ ویزا است. کشور اوکراین در اروپای شرقی واقع شده است و سواحل تابستانی زیبایی دارد.

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند