تور نمایشگاهی ترکیه

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی ترکیه

ترکیه از دسته کشورهایی است که ایرانیان برای ورود به آن نیاز به دریافت ویزا ندارند و این موضوع سبب می شود که انتخاب تور نمایشگاهی ترکیه بسیار آسانتر شود. در نظر داشته باشید که هر سالانه میلیون ها ایرانی از تورنمایشگاهی ترکیه بازدید می کنند. امروز در این مقاله قصد داریم لیست دقیقی از تقویم تور نمایشگاهی ترکیه اعلام کنیم به این ترتیب می توانید برنامه ریزی بهتری برای استفاده تور داشته باشید.

شایان ذکر است که تور نمایشگاهی ترکیه نیاز به دریافت ویزا و همینطور دعوت نامه ندارد و این موضوع در هزینه و زمان ایرانیان بسیار تاثیر گذار خواهد بود. در انتهای مقاله به طور دقیق مشخص می کنیم که چطور باید رزرو ارزان تور نمایشگاهی ترکیه داشته باشیم با ما همراه باشید.

معرفی تور نمایشگاهی ترکیه

به طور کلی وقتی صحبت از تورهای نمایشگاهی می شود هدف بازدید از نمایشگاه های مختلف و کسب تجربه بیشتر در زمینه تکنولوژی های روز دنیا خواهد بود. تور نمایشگاهی ترکیه نیز در همین مسیر فعالیت می کند. در تور نمایشگاهی ترکیه فعالیت به صورت گروهی بوده و با یک راهنمای بسیار عالی می توانید از تمامی جزییات در این زمینه بهرمند شوید. رزرو نمایشگاه ترکیه برای عموم افراد آزاد اعلام شده است. تور نمایشگاهی ترکیه

امکانات تور نمایشگاهی ترکیه

تور نمایشگاهی ترکیه یکی از تورهای بسیار عالی با امکانات ویژه محسوب می شود. در این تور هتلی برای مسافران در نظر گرفته می شود به طوری که بتوانند استراحت با کیفیتی داشته باشند. از طرف دیگر برای هر گروه 5 نفره یک فرد به عنوان سرگروه و یا به نوعی راهنما انتخاب می شود، این فرد با مشورت از کل گروه بازدید از نمایشگاه های مختلفی را در طول روز برنامه ریزی می کند. وسایل نقلیه از هتل برای هر نمایشگاه فراهم شده است و این موضوع قطعا اجازه می دهد که شما راحت تر از سفر خود لذت ببرید. در نظر داشته باشید که در طول روز دو وعده غذا به شما ارائه می شود.

برای بازدید از بعضی از نمایشگاه های ترکیه نیاز به دریافت بلیط و پرداخت هزینه است که ما در تور نمایشگاهی ترکیه یک طرح کارت های تخفیف برای مسافرانمان فراهم می سازیم تا تور نمایشگاهی ترکیه به ارزانترین شکل ممکن برایشان فراهم شود. در این مسیر هر فرد اجازه دارد که همراه باخود داشته باشد و تمامی امکانات به عموم مسافران تعلق می گیرد.

اهمیت تور نمایشگاهی ترکیه

چرا نمایشگاه ترکی از دید ایرانیان اهمیت زیادی دارد و استقبال ویژه ای از این تور می شود؟ دقت کنید که ترکیه از دسته کشورهایی است که دسترسی به آن برای ایرانیان بسیار آسان است ، به این ترتیب به سادگی می توانند بدون اخذ ویزا به این کشور سفر کنند، از طرف دیگر بسیاری از غرفه داران در نمایشگاه های ترکیه ایرانیان هستند .

این موضوع خود محرکی است که سبب می شود تور نمایشگاهی ترکیه از اهمیت بالا برخوردار شود. هزینه هایی که برای رزرو تور نمایشگاهی ترکیه در نظر گرفته شده است به نسبت کشورهای اروپایی بسیار ارزانتر است و افراد می توانند به همراه خانواده خود به این مکان سفر داشته باشند این موضوع خود یکی دیگر از دلایلی است که سبب محبوبیت نمایشگاه ترکیه شده است . خوشبختانه توانسته ایم با ارائه بهترین امکانات در نمایشگاه ترکیه رضایت مشتریان زیادی را فراهم سازیم.

انواع نمایشگاه های ترکیه

موضوعی که قبل از تور نمایشگاهی ترکیه باید از آن اطلاع داشت زمان و مکان دقیق هر یک از نمایشگاه ها به همراه موضوعاتی است که در بر می گیرند به این ترتیب تصمیم گیری بسیار ساده تر می شود. در بخش های بعد سعی می کنیم که به طور دقیق مشخص کنیم که هر یک از نمایشگاه های ترکیه در چه تاریخی برگزار می شوند. تقسیم بندی انجام شده را طبق ماه انجام دادیم تا طبقه بندی مناسبی ایجاد شود.

نمایشگاه ماشین آلات دوخت و دوز ترکیه در ماه شهریور

نمایشگاه ماشین آلات دوخت و دوز در روزهای پایانی شهریور ماه برگزار می شود و تاریخ دقیق آن 29 شهریور اعلام شده است. در این نمایشگاه می توانید به جدیدترین تکنولوژی های روز در زمینه دوخت و دوز های حرفه ای آشنا شوید، بهترین خیاطان خبره جهان در این نمایشگاه حضور به عمل می آروند و شرایطی فراهم است تا افراد بتوانند به سادگی ابهامات خود را بر طرف سازند. این نمایشگاه در شهر استانبول در محوطه ای بسیار وسیع برگزار می شود.

نمایشگاه صنعت ترکیه در 10 مهر

نمایشگاه صنعت (ماک تک) در تاریخ 10 مهر 97 در شهر استانبول برگزار می شود و شرح دقیق از صنعت های مختلف را پوشش می دهد.

تور نمایشگاهی ترکیه

نمایشگاه ورزش و ملزومات ورزشی ترکیه در تاریخ 17 مهر

نمایشگاه ورزش و ملزومات ورزشی از دیگر نمایشگاه های بسیار مهم در ترکیه محسوب می شود، این نمایشگاه در تاریخ 17 مهر در استانبول برگزار می شود و ورزشکاران زیادی را دور هم جمع خواهد کرد. در این نمایشگاه می توانید با انواع وسایل ورزشی بسیار ویژه آشنا شوید. در نظر داشته باشید که بازدید از این نمایشگاه از برنامه های اصلی تور نمایشگاهی ترکیه است.

نمایشگاه ماشین آلات و ملزومات کشاورزی و بذر که در ترکیه برگزار می شود تاریخ اعلام شده 17 مهر است. در نظر داشته باشید که بازدیدکنندگان این افراد قشر کشاورزان هستند و عموما یک روز برای بازدید از این نمایشگاه فرصت باقیست.

نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب ترکیه تاریخ 21 مهر

نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب در تاریخ 21 مهر در استانبول برگزار می شود و انواع چوب ها با توضیحات کامل معرفی خواهد شد. در این نمایشگاه می توانید از جدیدترین طرح هایی که قرار است در زمینه زیبایی چوب استفاده شود رونمایی می شود.

نمایشگاه صنایع جانبی مبلمان، ابزار آلات و یراق آلات از دیگر نمایشگاه هایی است که در تاریخ 21 مهر 97 در استانبول برگزار می شود و لوکس ترین مبلمان های جهان در این نمایشگاه رونمایی خواهد شد. بازدید از این مکان برای عموم افراد می تواند بسیار جالب به نظر برسد. طرح بندی و همینطور مدل های استفاده شده در این مسیر بسیار جالب و قابل قبول است. نمایشگاه صنایع تشک در تاریخ 21 مهر برگزار می شود که در لاین انواع تشک های طبی، بادی، فنری، آبی و … فعالیت می کند بازدید از این نمایشگاه می تواند بسیار جالب به نظر برسد.

نمایشگاه لاستیک و کائوچو ترکیه 2 آبان

نمایشگاه لاستیک و کائوچو از دسته نمایشگاه های دیدنی در استانبول است که با توضیحات کامل راهنمایان همراه است. نمایشگاه پلاستیک در شهر استانبول برگزار می شود و طرز تهیه انواع پلاستیک در سختی های مختلف را شامل خواهد شد، در این نمایشگاه می توانید با بهترین دستگاه هایی در خصوص انواع پلاستیک آشنا شوید. خوشبختانه بازدید از این نمایشگاه نیاز به پرداخت هزینه و بلیط ندارد.

نمایشگاه بسته بندی و تکنولوژی مواد غذایی از دسته نمایشگاه های بسیار جالب است، قطعا فرزندانتان از گشت و گزار در این نمایشگاه ها احساس جالبی خواهند داشت. در نظر داشته باشید که در این نمایشگاه می توانید با تکنولوژی های روز دنیا در زمینه مواد غذایی آشنا شوید، در نظر داشته باشید که توضیحات کلی که در این نمایشگاه دیده می شود در زمینه آمبلاژ و فودتک است.

نمایشگاه ماشین های تجاری ترکیه ماه آذر

در تاریخ 2 آذر نمایشگاه ماشین های تجاری برگزار می شود، این نمایشگاه انواع تکنولوژی های روز دنیا را به شما معرفی خواهد کرد. شما می توانید در لاین تجارت ایده های جدید اخذ کنید و از مسیر موجود لذت ببرید. در نظر داشته باشید که تور نمایشگاهی ترکیه در این تاریخ خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

در تاریخ 8 آذر نمایشگاه صنعت بورسا برگزار می شود که تنها افراد خاصی اجازه ورود به این نمایشگاه را دارند.

در تاریخ 22 آذر ماه نمایشگاه معدن برگزار می شود که بازدید از آن نیاز به تهیه بلیط است، البته بازدید از این نمایشگاه شاید باب میل عده خاصی باشد و شامل عموم افراد نشود.

نمایشگاه لباس کودک تاریخ 20 دی

نمایشگاه لباس کودک (جنیوشو) در تاریخ 2 آبان در استانبول برگزار می شود، بازدید از این نمایشگاه را به عموم افراد توصیه می کنیم، حس مثبت و کودکانه ای که در این نمایشگاه حاکم است بسیار دوست داشتنی و جذاب است. افرادی که به صورت خانوادگی تور نمایشگاهی ترکیه را انتخاب کرده اند قطعا از گشت و گزار در این نمایشگاه لذت خواهند برد. بهترین و زیباترین لباس های کودک در این نمایشگاه در عرضه فروش قرار دارد.

رزرو تور نمایشگاهی ترکیه

شما برای رزرو  نمایشگاه ترکیه می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید، در نظر داشته باشید که در رزرو اینترنتی شرایط پرداخت برای شما ارزان تر خواهد بود.

به این ترتیب وارد بخش مربوطه می شوید و فرم مخصوص تور نمایشگاهی ترکیه را پر خواهید کرد. سپس بخش دیگری برای شما نمایش داده می شود تا اطلاعات وارد شده را تأیید کنید، در نهایت تاریخ مورد نظر از سوی شما انتخاب خواهد شد در انتخاب تاریخ دقت کنید گاه زمان برای تغییر تاریخ بسیار کوتاه بوده و از دستتان خارج می شود بهتر است که در ابتدای راه همه چیز به درستی پیش برود.

تور نمایشگاهی ترکیه

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی ترکیه

در نظر داشته باشید که برای رزرو تور نمایشگاهی ترکیه باید طبق زمان بندی های اعلام شده اقدام کنید، بهتر است که یک هفته قبل از تاریخ مورد نظر رزرو خود را به مرحبه ثبت برسانید به این ترتیب به سادگی می توانید از تور نمایشگاهی ترکیه بهرمند شوید. رزرو خود را به روزهای اخر موکول نکنید، در نظر داشته باشید که همیشه هزینه های موجود در روزهای اول ارزانتر هستند.

قیمت تور نمایشگاهی ترکیه

موضوعی که بارها مورد پرسش قرار می گیرد در خصوص هزینه های موجود در این مسیر است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز تور نمایشگاهی ترکیه به تیم های فروش ما ارتباط بگیرید قطعا به شما اطلاع داده می شود که هزینه های تور نمایشگاهی ترکیه بر چه اساسی تعیین می شود و قیمت رزرو آن به چه صورت است، در نظر داشته باشید که برای سهولت رزرو ،جدولی در سایت قرار دادیم که شما می توانید به صورت روزانه آن را مورد بررسی قرار دهید.

در نظر داشته باشید که همیشه تعرفه هایی که برای تور نمایشگاهی ترکیه تعیین می شود بر اساس امکانات آنها بررسی می شود. برای تور نمایشگاهی ترکیه یک سری طرح های تخفیف فراهم شده است که افراد می توانند از آن بهرمند شوند. این طرح ها هر ساله به طور میانگین 5 روز اعلام می شود و افرادی که در این تاریخ اقدام به رزرو تور نمایشگاهی ترکیه می کنند می توانند از تخفیف های سی درصدی برخوردار شوند. در نظر داشته باشید که همیشه تور با کیفیت عالی همراه است و هیچ نوع عدم رضایت در این خصوص اعلام نشده است.

تور نمایشگاهی ترکیه میان رده

می دانیم که تور نمایشگاهی ترکیه در سه رده برگزار می شود که عموما نوع میان رده آن می تواند انتخاب جالبی محسوب شود. امکانات تور نمایشگاهی ترکیه به طور میانگین می تواند شامل گزینه های مختلفی باشد.

هتل هایی که برای این گزینه در نظر گرفته شده است از سوی مسافران می تواند انتخاب شود، البته بیشتر هتل هایی که به نمایشگاه ها نزدیکتر است انتخاب می شود تا افراد بتوانند انتخاب آسانتری داشته باشند. از طرف دیگر اغلب کسانی که سعی می کنند هزینه های موجود در خصوص نمایشگاه ترکیه را به حداقل برسانند می توانند از تور نمایشگاهی ترکیه میان رده استفاده کنند شما با رزرو این تور می توانید از طرح های تخفیف نیز بهرمند شوید.

در نظر داشته باشید که اهمیت تور نمایشگاهی ترکیه بسیار زیاد است و این موضوع سبب می شود که افراد مختلفی در بخش های مختلف دنیا علاقمند انتخاب نمایشگاه ترکیه شوند، از طرفی ظرفیت های موجود محدود است بنابراین اگر قصد داریم از این نمایشگاه بازدید کنید به شما پیشنهاد می کنیم که فرصت را از دست نداده و همینطور حالا اقدام به رزرو تور نمایشگاهی ترکیه کنید.

جمع بندی

موضوع دیگری که شاید صحبت در خصوص آن جالب به نظر برسد برای افرادی است که قصد دارند خود به عنوان غرفه دار در تور نمایشگاه های ترکیه شرکت کنند این افراد باید بدانند که عموما شرایطی که غرفه داران باید داشته باشند استاندارد و مشخص شده است . در این مسیر فرد باید با تمامی فنون تبلیغات آشنا باشند باید این افراد باید بتوانند توضیحات دقیقی در خصوص موضوع انتخاب شده ارائه دهند، از طرفی باید مدیریت و نظم بخشی دقیقی داشته باشند به این ترتیب اگر قصد دارید که خود به عنوان غرفه دار باشید بهتر است که به طور دقیق مطالعات لازم در این مسیر را داشته باشید.

سوال دیگری که با پاسخ به آن مقاله را به اتمام می رسانیم، طریقه لغو رزرو تور نمایشگاهی ترکیه است، گاه دیده می شود که افراد قصد دارند تور نمایشگاه های ترکیه رزرو شده را لغو کنند و نگران هزینه پرداختی هستند در نظر داشته باشید که شما باید بتوانید طبق تایم اعلام شده عملیات لغو را اعمال کنید اینطور که مشخص است همیشه در ازای لغو مبلغی به عنوان جریمه در نظر گرفته می شود ،در صورتی که در زمان صحیح لغو را انجام دهید کمتر متضرر خواهید شد. در نظر داشته باشید که قوانین تور نمایشگاهی ترکیه به صورت سالانه تعیین می شود.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی کامپیوتر

تور نمایشگاهی کامپیوتر بهترین فرصت برای حضور در یک رویداد بین المللی در سطح جهان می باشد. سفر با تور نمایشگاهی کامپیوتر ارمغان و دستاوردهای

مطالعه »
تور نمایشگاهی فنلاند

تور نمایشگاهی فنلاند

فنلاند عضو اتحادیه اروپا است و نمایشگاه های بین المللی زیادی در آن برگزار می شود. با تور نمایشگاهی فنلاند امکان حضور در نمایشگاه های برگزار

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند