تور نمایشگاهی تایوان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی تایوان

تور نمایشگاهی تایوان هر ساله به وسیله آژانس های مسافرتی، برای بازدید از مناطق دیدنی تایوان و همچنین بازدید و شرکت در نمایشگاه های بین المللی این جزیزه برگزار می شود. تورهای نمایشگاهی تایوان، معمولا در پایتخت این جمهوری، یعنی شهر تایپه و برخی از شهرهای مهم دیگر آن، از جمله کائوشونک و تایچونگ برگزار می شود.

معرفی کشور تایوان

تایوان، به صورت جزیره ای با مختصات جغرافیایی 23 درجه شمالی و 121 درجه شرقی، در فاصله 160 کیلومتری ساحل جنوب شرقی کشور چین واقع شده است. اکثر مردم تایوان در جلگه ی ساحل غربی این جزیره زندگی می کنند. جمعیت تایوان تقریباً حدود 23 میلیون نفر و مساحت آن معادل 35.980 کیلومتر مربع است؛ همچنین ده ها جزایر کوچک در تنگه تایوان و اقیانوس آرام وجود دارد که به طور مثال، دو جزیره كِموری و ماتسو در نزدیكی ساحل چین را می توان نام برد. پایتخت جمهوری تایوان، شهر تایپه نام دارد.

جزیره نسبتاً کوچک تایوان از نظر آب و هوایی بخاطر وجود مدار راس السرطان زمین به 2 بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که آب و هوای آن در شمال به صورت نیمه استوایی (نیمه گرمسیری با دمای ملایم) و در جنوب به صورت استوایی (گرمسیری با دمای نسبتا بالا) با بارش کم است. این جمهوری، همچنین دارای تابستان های گرم و زمستان هایی معتدل است؛ به همین دلیل فصول بهار و پاییز می تواند زمان مناسبی برای سفر به این جزیره باشد.

تور نمایشگاهی تایوان

به تورهایی که افراد برای بازدید از یک نمایشگاه به صورت گروهی و در یک حوزه شغلی معین اقدام می کنند، تور نمایشگاهی گفته می شود. از زمان های دور افراد ایرانی در حوزه های تجارت و صنعت به قصد خرید تکنولوژی و ارائه محصولات خود در نمایشگاه های خارجی و بین المللی حضور داشتنه اند. این تورهای نمایشگاهی هر ساله با همکاری آژانس های مسافرتی با سازمان توسعه تجارت کشور برپا کننده نمایشگاه برای بازدید از صنعت و خدمات کشورهای جهان در هر حوزه فعالیتی برگزار می شوند. به عنوان مثال یکی از این تور ها، تور نمایشگاهی تایوان نام دارد؛ که افراد متخصص در هر حوزه و مردم از سراسر جهان به قصد بازدید و شرکت در نمایشگاه های بین المللی در سه شهر مهم این جمهوری گرد هم در می آیند. تور نمایشگاهی تایوان

انواع نمایشگاه های بین المللی

سالیانه نمایشگاه های زیادی برای انواع خدمات شهری در سراسر جهان برگزار می شود، که بخشی از نمایشگاه ها به صورت بین المللی بوده و با حضور و شرکت بسیاری از سازمان ها، شرکت ها و نماینده های مختلف از سراسر جهان همراه شده است. نام برخی از این نمایشگاه ها را در زیر آورده ایم:

– نمایشگاه ساختمان و روشنایی:

در این نمایشگاه فعالان عرصه ساختمانی از سراسر جهان گرد هم آمده و با برگزاری ورک شاپ ها و جلسات متعدد، یکدیگر را در جریان آخرین دستاوردهای صنعت ساختمان و روشنایی در کشور خود قرار می دهند.

– نمایشگاه غذا:

سالانه در سراسر جهان به ویژه در کشورهای آسیایی نمایشگاهی به نام نمایشگاه غذا و صنایع وابسته به آن برگزار می شود. این نمایشگاه یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین نمایشگاه ها در بین مردم، گردشگران و صاحبان صنایع است؛ که برای بررسی آخرین دستاوردها و تکنولوژی های جدید در این صنعت گرد هم جمع می شوند.

– نمایشگاه ساعت مچی و دیواری:

یکی دیگر از جذاب ترین نمایشگاه ها در صنعت مد و تکنولوژی، نمایشگاه ساعت های مچی و دیواری نام دارد. همه ساله طرفداران بسیار زیاد این صنعت برای آگاهی از جدیدترین تحولات و رویدادهای صنعت ساعت های مچی و دیواری، خودشان را به محل برگزاری نمایشگاه می رسانند.

نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی:

یکی از پرمخاطب ترین و شلوغ ترین نمایشگاه های بین المللی در عرصه صنعت، نمایشگاه مبلمان و لوازم منزل است. سالانه مردم و علاقه مندان بسیاری در کنار صاحبان و فعالان این صنعت با حضور پرشور خود در این نمایشگاه از جدیدترین تغییرات و تحولات رخ داده در این صنعت برای دکوراسیون جدید و طراحی داخلی منزل خود بهره می برند.

– نمایشگاه عینک:

نمایشگاه عینک محل نمایش آخرین دستاوردهای این صنعت با حضور تمامی برندهای مطرح و صاحب نام از سراسر جهان است. این صنعت از طریق ترکیب جالب علم پزشکی با صنعت مد و زیبایی جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات  را در این عرصه ارائه می دهد.

– نمایشگاه تجهیزات پزشکی:

نمایشگاه تجهیزات پزشکی به عنوان یک فرایند حیاتی است که هیچ وقت نباید در تولید آن خللی وارد شود، همچنین این نمایشگاه فرصت مناسب و خوبی برای برقراری ارتباط با تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی در سراسر جهان است.

– نمایشگاه چاپ و بسته بندی:

نمایشگاه چاپ و بسته بندی، علاوه بر فعالان صنعت چاپ و بسته بندی، طراحان و گرافیست های ماهر به همراه سایر افراد تاثیر گذار در این صنعت را گرد هم در آورده تا از آخرین دستاوردهای این صنعت مطلع شده و  آن را در جهت افزایش کیفیت و خدمات محصولات خود برای ایجاد یک بسته بندی زیبا، باکیفیت و طراحی شده در افزایش عمر و جذب مشتری یک محصول به کار گیرند.

تور نمایشگاهی تایوان

مزایای شرکت در تورهای نمایشگاهی بین المللی تایوان

شرکت در این نوع از تورها از جمله، تور نمایشگاهی تایوان مزایایی را برای فعالان هر عرصه در بر خواهد داشت؛ از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • بالا بردن اطلاعات و آگاهی از آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا
 • همکاری متقابل و کشف فرصت های سرمایه گذای در سایر کشورها
 • ایجاد، توسعه و بهبود ارتباطات تجاری و شغلی در کشورها
 • بررسی موقعیت و رتبه فعلی کسب و کار هر حوزه تخصصی با سطح جهانی
 • فراهم شدن امکانی برای کسب اطلاعات انبوه برای هر صنعت در مدت زمان کوتاهی
 • امکان حضور در سمینار و کنفراس های جهانی مرتبط با حوزه فعالیتی در حواشی برگزاری نمایشگاه
 • ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و گردآورندگان اصلی آن تجارت
 • یافتن ایده های جدید برای رونق کسب و کار خود

استراتژی های ضروری برای حداکثر بهره برداری از نمایشگاه های بین المللی

مطالعه:

قبل از هر تصمیمی برای شرکت و حضور در هر نمایشگاه در ابتدا لازم است که با مراجعه به وبسایت رسمی آن و یا از طریق اعلان های عمومی یا بروشورها، اطلاعات کافی و مفیدی درباره آن نمایشگاه کسب کرد. این اطلاعات می تواند شامل: تاریخ برگزاری، مکان برگزاری، نوع  نمایشگاه، برندها و شرکت های کاندید در نمایشگاه، تعداد غرفه ها و … باشد.

برنامه ریزی:

مرحله دوم بعد از کسب اطلاعات کافی درباره موضوعات نمایشگاه، برای ورود به آن برنامه ریزی کرد تا با هدفی مشخص و بدون از دست دادن زمان از غرفه ها و محصولات مورد نظر دیدن کرد؛ و در میان انبوه غرفه های غیر مرتیط با هدف خود سردرگم نشد.

نقشه نمایشگاه:

یکی از راه حل های مناسب برای برنامه ریزی در مورد بازدید از یک نمایشگاه تهیه نقشه سالن های آن نمایشگاه است؛ که شما از طریق این نقشه می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه اتلاف وقت، فقط از غرفه هایی که مرتبط با کارتان است، در هر سالن بازدید کنید.

کارت ویزیت مناسب:

در مرحله سوم بازدید از یک نمایشگاه، بازدیدکنندگان پس از مذاکره با غرفه داران محصول مورد نظر، برای آغاز رابطه تجاری خود، از آن ها کارت ویزیت مناسبی به زبان انگلیسی که شامل نام و لوگوی شرکت، تلفن و ایمیل برای لینک و ارتباط با آن ها است، دریافت می کند.

لباس رسمی و مناسب:

برای احترام به یکدیگر بین طرفین در یک ملاقات تجاری لازم است که افراد لباس رسمی پوشیده و اگر قصد بازدید و پیاده روی طولانی از نمایشگاه را دارند، حتماً از کفش های مناسب و راحتی استفاده کنند.

انواع نمایشگاه های برگزار شده یا در حال برگزاری تایوانی

در جزیره تایوان هر ساله نمایشگاه های بین المللی مختلفی، متناسب با هر حوزه تخصصی برگزار می شود؛ که افراد، شرکت ها و برندهای مختلف یک محصول از سراسر جهان، به وسیله تور نمایشگاهی تایوان به این جزیره سفر کرده و  می توانند به عنوان بازدید کننده یا شرکت کننده از مزایای برگزاری این نوع نمایشگاه ها در جمهوری تایوان بهره ببرند.

که ما در این مقاله تلاش کرده ایم که نام برخی از نمایشگاه های برگزار شده و یا در حال برگزاری را در تور نمایشگاهی تایوان به شما عزیزان معرفی کنیم. این نمایشگاه ها شامل:

نمایشگاه غذاهای دریایی و ماهی گیری تایوان

اولین و بزرگترین نمایشگاه دریایی تایوان که هر ساله میزبان بسیاری از کشورهای جهان است؛ نمایشگاه ماهی گیری و غذاهای دریایی تایوان نام دارد.

 این نمایشگاه در سال 2016، از 21 کشور شرکت کننده از سراسر جهان و 5 غرفه ملی سازمان یافته از کشور های ژاپن، کره، مالزی، اندونزی و ملل جنوبی تشکیل شده بود. بخش های اصلی این نمایشگاه شامل موضوعاتی مانند: تجهیزات و فن آوری ماهیگیری – آبزی پروری- غذاهای دریایی و غذاهای دریایی ارزشمند – تجهیزات پردازش – خدمات ماهیگیری – بیوتکنولوژی دریایی و … است؛ که هر کدام از این موضوعات، خود نیز زیر مجموعه هایی را دارا می باشند.

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تایوان

هرساله در محل برگزاری نمایشگاه های دائمی تایوان (شهر تایپه)، نمایشگاه ورزشی و تجهیزات ورزشی برگزار می شود؛  بخش های مختلف این نمایشگاه شامل موضوعاتی مانند: انواع وسایل بدنسازی، انواع توپ، تجهیزات گلف، لوازم ماساژ، انواع راکت، لباس های ورزشی، پارچه های مختلف رشته های ورزشی انواع کیف ورزشی و پوشاک، لباس های شنا و تجهیزات غواصی، موج سواری و بسیاری لوازم متنوع مرتبط است

نمایشگاه فن آوری اطلاعات و ارتباطات (Computex) تایوان

این نمایشگاه از سال 1981 با نمایش دستاوردهای شرکت های کوچک و متوسط کار خود را آغاز و در سال 2000 میلادی جزء یکی از بزرگ ترین نمایشگاه های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و صنایع دیجیتال در جهان قرار گرفت. اکنون در سال 2018، نمایشگاه فن آوری اطلاعات و ارتباطات تایوان با رشد و پیشرفت سریع صنعت IT  این کشور در کنار صنعتCeBIT  آلمان و CES آمریکا دارای ارزش و اعتباری خاص در دنیا است.

این نمایشگاه بر روی تولید و عرضه قطعات سخت افزاری تمرکز بیشتری داشته و بخش های اصلی آن شامل موضوعاتی مانند: کامپیوتر و لوازم جانبی، تجهیزات ذخیره سازی داده ها، لوازم الکترونیکی مصرفی، دستگاه های ورود اطلاعات ، محصولات شبکه، ابزارهای بی سیم ارتباطات، کامپیوترصنعتی و محصولات جانبی، سیستم های کامپیوتری ویژه، صفحات لمسی هوشمند و برنامه های کاربردی، چاپ سه بعدی و  لوازم صوتی لوازم جانبی ویدئو، دستگاه نمایش برای کامپیوتر ، منابع قدرت برای کامپیوتر، رابط کارت، ، باتری، موبایل ، شارژر، ماژول، سویچ روتر ، منبع تغذیه الکترونیک است.

نمایشگاه قطعات یدکی و لوازم برقی اتومبیل تایوان سال 2018

این نمایشگاه هر ساله با عرضه انواع قطعات یدکی اتومبیل، لوازم برقی و انواع قطعات موتور، فرمان، انواع تایر و تیوپ ها، سیستم راهبری خودرو، سیستم ایمنی و انواع قطعات برقی اتومبیل، بخش متحرک ماشین شامل دنده پیستون و بسیاری از آیتم های دیگر اتومبیل در محل نمایشگاه های دائمی تایوان ( شهر تایپه) برگزار می شود.

نکته: جدیدترین تاریخ برگزاری تور نمایشگاهی تایوان در خصوص این حوزه، مربوط به 3 تا 9 اردیبهشت ماه سال 1397 بوده است.

نمایشگاه انواع چراغ ها و LED ها در تایوان سال 2018

این نمایشگاه نیز به طور سالانه با موضوعاتی همچون عرضه انواع چراغ های خانگی ، تجاری وصنعتی، هوشمند، فضاهای باز ، آشپزخانه ، تزئینی و همچنین انواع چراغ های خاص و اتوماتیک و انواع کلیدها و قطعات مرتبط با چراغ ها و سیستم های کنترلی، بازبینی، عیب یابی و چراغ های مورد نیاز برای انوع مراکز مختلف درمانی، ورزشی و … همراه با بسیاری از آیتم ها و موضوعات دیگر مربوط به ساخت چراغ در محل نمایشگاه های دائمی تایوان ( شهر تایپه ) برگزار می شود.  نکته: آخرین تاریخ برگزاری نمایشگاه انواع چراغ و LED مربوط به 3 تا 9 اردیبهشت ماه سال 1397 بوده است.

مزایای تور نمایشگاهی تایوان

از مزایای مهم شرکت در تور نمایشگاهی تایوان می توان به اخذ ویزای فرود ( Landing Visa ) برای اساتید دانشگاهی، مدیران بخش های دولتی و خصوصی، تجار و بازرگانان، متخصصین و … اشاره کرد. این ویزا برای تور نمایشگاهی تایوان، این امکان را برای متقاضیان به وجود می آورد که دیگر بدون پرداخت هیچ هزینه ی اضافه ای برای رفت و برگشت به دبی به منظور انجام مصاحبه در کنسولگری تایوان و همچنین حذف هزینه اقامت در دبی و صرفه جویی در زمان مسافران، دعوتنامه نمایشگاه تایوان و شماره مرجع ویزای فرد متقاضی در شهر محل زندگیش به او تحویل داده می شود.

تور نمایشگاهی تایوان

خدمات تور نمایشگاهی تایوان

از جمله خدمات آژانس های مسافرتی برای برگزاری تور نمایشگاهی تایوان، به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • تاریخ مشخص رفت و برگشت برای شرکت در تور نمایشگاهی تایوان
 • تهیه بلیط رفت و برگشت به تایوان
 • دعوتنامه برای شرکت و بازدید از نمایشگاه های تایوان
 • اخذ ویزای موقت تایوان با شرکت در تور نمایشگاهی
 • اقامت در هتل برای مدت زمانی مشخص همراه با ارائه وعده های غذایی ( صبحانه – ناهار – شام)
 • ترانسفر فرودگاهی
 • گشت و گذار در شهر توسط برگزار کننده تور نمایشگاهی تایوان
 • وجود راهنمای سفر در تور نمایشگاهی تایوان
 • بیمه مسافر برای شرکت در تور نمایشگاهی تایوان

مدارک مورد نیاز برای شرکت در تور نمایشگاهی تایوان

فرد متقاضی برای ثبت نام در تور نمایشگاهی تایوان نیز مانند سایر تورهای گردشگری و… در ابتدا لازم است که به تهیه مدارک و اطمینان از کامل بودن آن ها جهت شرکت در نمایشگاه های تایوان اقدام کند؛ این مدارک شامل:

 • اصل گذرنامه با مدت 7 ماه اعتبار
 • گواهی تمکن مالی به لاتین و دلار ( آخرین مانده حساب بالای 8000 دلار)
 • گواهی اشتغال به کار به صورت لاتین ( با ذکر : سمت – تاریخ شروع به کار – دست مزد ماهیانه بر حسب دلار– سربرگ لاتین- مهر لاتین)
 • جواز کار ترجمه شده یا روزنامه رسمی ترجمه شده
 • 2 قطعه عکس رنگی 3*4 با زمینه سفید
 • ترجمه شناسنامه و کارت ملی و کپی آن ها
 • رسید پرداخت هزینه های تور نمایشگاهی تایوان
 • ویزای اقامت موقت در تایوان

اخذ ویزای تایوان برای شرکت در تور نمایشگاهی تایوان

فرد متقاضی شرکت در تور نمایشگاهی تایوان، پس از ارائه مدارک مورد نیاز خود برای اخذ ویزا به سفارت تایوان و در نهایت تایید درخواستش توسط این سفارت در صورت نداشتن مشکلات قانونی و کامل بودن مدارک، بعد از مدت 10 روز، ویزای ورود به جزیره تایوان با اعتبار 14 روز برای متقاضی شرکت در تور نمایشگاهی تایوان صادر می شود.

رزرو تور نمایشگاهی تایوان

معمولاً تور نمایشگاهی تایوان درشهرهای مهم و معروف تایوان یعنی تایپه، کائوشونک و تایچونگ برگزار شده و این تورها صرفاً به منظور بازید و شرکت در نمایشگاه نیستند؛ بلکه در کنار برنامه بازدید از نمایشگاه، برنامه ای دیگر برای بازدید از شهر و مناطق دیدنی تایوان نیز در دستور کار آژانس مسافرتی قرار می گیرد.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی در و پنجره

تورهای نمایشگاهی در و پنجره تورهایی هستند جهت بازدید فعالان حوزه های ساختمانی اعم از پیمانکاران تا تولید کنندگان مواد اولیه ساختمان. تور نمایشگاهی در

مطالعه »
تور نمایشگاهی هند

تور نمایشگاهی هند

تورهای نمایشگاهی هند بسیار مشهور هستند. این تورها به صورت دوره ای برگذار می شود و هر ساله هزاران مسافر را به سمت خود می

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند