تور نمایشگاهی سوئیس

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی سوئیس

در این گردآوری می خواهیم در مورد تور نمایشگاهی سوئیس صحبت کنیم .وبه طبع؛ هر آنچه نیاز است تا در رابطه با شرکت در این تور گفته شود را نیز ذکر کنیم.تور نمایشگاهی سوئیس مختص فعالان صنعت و تجارت می باشد که معمولا در شهر ژنو برگذار می گردد. در مقاله زیر به اختصار در مورد تعدادی از نمایشگاه های سوئیس نیز صحبت می کنیم. افراد علاقه مند به پیشرفت شغلی و حتی کسانی که به دنبال ایده ، فناوری و دانش روز هستند از مخاطبین اصلی این تور یعنی؛ تور نمایشگاهی سوئیس می باشند.در ادامه در رابطه با تور نمایشگاهی سوئیس ومزیت های آن، نمایشگاه های آن و چگونگی شرکت در این تور صحبت خواهیم کرد.

تور نمایشگاهی سوئیس

تور نمایشگاهی سوئیس ،فضایی مناسب ، برای افراد علاقه مند به پیشرفت و نیز کسانی که نسبت به توسعه کار خود اهمیت ویژه ای می دهند، می باشد.در تور نمایشگاهی سوئیس ،مخاطبان و علاقه مندان می توانند ایده های مربوط به شغل و حرفه خود را به عنوان کارآفرین به اشتراک بگذارند وهمچنین می توانند مانند خریداران از ایده ها و محصولات سایر شرکت ها در زمینهٔ شغلی خود بهره مند شوند.

تور نمایشگاهی سوئیس

شرکت کردن در تور نمایشگاهی سوئیس چه مزایایی دارد؟

قطعا برای همه ما نتیجه و مزایای شرکت داشتن در کاری و یا محفلی اهمیت دارد. شرکت در تور ژنو و تور نمایشگاهی سوئیس برای افراد صنعت گر و علاقمند به صنایع جدید بسیار مهم و جذاب خواهد بود. برخی از این مزایا را آورده ایم:

-با شرکت کردن در تور نمایشگاهی سوئیس  می توان  از فناوری های نوین و به روز جهان  در حرفه شغلی خود مطلع شد و دانش خود را در هر زمینه ی شغلی ارتقا داد.همچنین می توانید دستاوردهای خود را نیز به نمایش بگذارید.

-امکان ایجاد فرصت ها و همچنین زمینه های خوب برای همکاری با سرمایه گذاران جهت بهبود و گسترش کسب و کار خود وجود دارد.

-با کمک تور نمایشگاهی سوئیس می توان اطلاعات زیادی در زمینه شغلی خود در مدت کوتاه به دست آورد.

-می توان جایگاه صنعتی حرفه و شغل خود را در مقیاس جهانی آن  مقایسه کرد و به خوبی ارتقا پیدا کرد.

-در تور نمایشگاهی سوئیس امکان گسترش تعاملات ارتباطات  و تجارت نیز وجود دارد.

– برای کسب اطلاعات مفید بیشتر می توان در کنفرانس ها و سمینارهای مربوطه ،که در کنار نمایشگاه تشکیل می شود شرکت کرد.

-می توان ایده های جدید و خاصی در رشته ی شغلی و حرفه خود پیدا کرد.

-و از مهم‌ترین مزایای این تورها، امکان ارتباط بدون واسطه و به طور مستقیم با مدیران اجرایی و تولیدکنندگان اصلی تجارت خود می باشد.

از آنجایی که شما در طول سفر خود با کسانی که هم رشته یا هم حرفه شما محسوب می شوند برخورد می کنید قطعا شرکت در کنار همه  مزایای تور نمایشگاهی سوئیس می تواند اتفاق مثبتی برای شما چه در زمینه تحصیلی و چه شغلی ، باشد .

برخی نمایشگاه های موجود تور نمایشگاهی سوئیس

نمایشگاه اختراعات ژنو

نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو

نمایشگاه هنر ولتا بازل

مسابقات دو ومیدانی زوریخ

شرکت در تور نمایشگاهی سوئیس و نمایشگاه اختراعات ژنو

نمایشگاه اختراعات ژنو  نمایشگاهی پرمخاطب است که در خصوص دستاوردهای نوین می باشد.این نمایشگاه ابداعات جدید را (ابداعات برای اولین بار رونمایی می شوند)معرفی می کند و از فناوری و نوآوری های روز دنیا رو نمایی می کند.این فضا عرصه ی خیلی خوبی برای ارائه و عرضه محصولات است.بخش های دانشگاهی،صنعتی ،انجمن ها ،سازمان های خصوصی و دولتی و شرکت های تجاری ،اختراعات و پژوهش ها و نتایج را انجام می دهند. این نمایشگاه عرصه بزرگی برای دیده شدن ایده ها و اختراعات بزرگ در حضور علاقه مندان آن می باشد.

این ایده ها در این نمایشگاه توسط سرمایه  گذاران حمایت می شود و می تواند زمینه ای برای پیشرفت و رشد کشور نیز شود.درواقع  تور نمایشگاهی سوئیس این زمینه را به وجود می آورد که علاقه مندان به اختراع و دستاورد های نو در این نمایشگاه ها حضور یابند و استفاده کنند.ایده های متنوعی در زمینه های مختلف در این نمایشگاه وجود دارد که برخی از این زمینه ها:انرژی ، علوم کامپیوتر، تجاری،مهندسی،اتومبیل،بهداشت،لوازم خانگی ، آهن آلات، تهویه،برق، وسایل و تجهیزات ایمنی،نکات لازم درباره ایدز،مواد غذایی،بسته بندی،ورزشی و اسباب بازی،تجهیزات نوری،محیط زیست و.. می باشد.

تور نمایشگاهی سوئیس و شرکت در نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی

علاقه مندان و شاغلان فعال در زمینه صنایع غذایی با شرکت کردن در تور نمایشگاهی سوئیس ،می توانند شاهد بازارهای مربوط به صنایع غذایی، نوشیدنی ، خوراکی و حتی دارویی باشند. این علاقه مندان به کمک این فضا و ایجاد ارتباط با تولید کنندگان و افراد موفق این صنعت ،می توانند در کسب و به کار خود موفق تر باشند. و روابط مفیدی را در این راستا شکل دهند.

از اهداف مهم نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی،معرفی مکمل های غذایی جدید است. این نمایشگاه 4 بخش مهم واصلی این صنعت را پوشش داده و 850 تولید کننده موفق جهانی را کشف کرده است.همچنین 15600 داور ارشد در پی به دست آوردن ترکیبات دارویی غذایی و مواد خام ،ونیز مکمل ها ی غذایی از موادی که توسط شرکت ها تولید می شوند،هستند.این نمایشگاه بسیار پربیننده و جذاب است.تور نمایشگاه سوئیس، فرصت خوبی برای ارتباط با  داور ها و تصمیم گیرنده هایی می باشد که در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند و آماده تجارت هستند.

تور نمایشگاهی سوئیس

 تور نمایشگاهی سوئیس و نمایشگاه هنر ولتا بازل

تور نمایشگاهی سوئیس ،زمینه ای برای علاقه مندان به هنراست و تعامل بیشتر مخاطبان و هنرمندان را فراهم می کند.نمایشگاه هنر ولتا بازل فضایی است که در آن هنر های جدید و برتر ارائه و دیده می شود.و درواقع هدف اصلی این نمایشگاه ،برقرار کردن بستری امن برای گالری های بین المللی  است.نمایشگاه هنر ولتا بازل ،برندی مشهور ایجاد کرده است که به خاطر گزینش سخت آن از میان گالری ها و همچنین هنرمندان ،با اهمیت شده است. این برند مشهور دارای اسامی زیادی از فارغ التحصیلان است که مدرک گرفته اند و البته این تعداد روز به روز بیشتر می شود.

تور نمایشگاهی سوئیس و مسابقات دو و میدانی زوریخ

در تور نمایشگاهی سوئیس،مسابقانی هیجان انگیز و بزرگی برگزارمی شود.در واقع  بعد از المپیک، مسابقات دو و میدانی زوریخ ، از مسابقات  مهم ورزشی در سطح بین المللی است.این مسابقات آن قدر اهمیت داشته که نام دیگر آن،المپیک یک روزه است.این مسابقه هر سال برگزار می شود و فقط افرادی در آن قادر به شرکت هستند که دعوت نامه داشته باشند.محل برگزاری مسابقات دو و میدانی زوریخ ،ورزشگاه لتزیگراند زوریخ سوئیس است.غالباً این مسابقات اواخر آگوست برپا می شود.

شرکت کنندگان در مسابقه زوریخ ،فقط ورزشکاران برتر و عالی هستند که با هم رقابت می کنند.و با دیدن اسم خود در لیست شرکت کنندگان ،آن‌قدر مصمم و خوشحال می شوند که تمام تلاش خود را برای موفق شدن و به ثمر نشاندن تلاش هایشان در آن فضا و مقابل بینندگان واقع در لتزیگراند می کنند.در این مسابقه پرشور و زیبای زوریخ،ورزشکاران و رقیبان قوی و منحصر به فرد در برابر هم رقابت می کنند تا هم برنده این مسابقه شوند وهم برنده لیگ الماس باشند و به خود افتخار کنند.مبلغ پولی این جایزه ،برابر با 40000 دلار است .

تور نمایشگاهی سوئیس و شرکت در نمایشگاه های دارای کیفیت

پارامترهایی وجود دارد که یک نمایشگاه را از سایر نمایشگاه ها متمایز می سازد.تعداد غرفه دار ها،مساحت نمایشگاه،سیکل برگزاری ،تعداد بازدید کننده و تعداد کشورهای شرکت کننده.اگر قصد دارید در تور نمایشگاهی سوئیس شرکت کنید و از نمایشگاه های مربوطه در حیطه کاری یا تحصیلی خود لذت ببرید،حتماً قبل از هر چیز در مورد این پارامتر ها و درواقع ؛ کیفیت نمایشگاه مربوطه تحقیق کنید. دقت کنید که اگر نمایشگاه هدف، بازدیدکنندگان زیادی داشته باشد از لحاظ کیفیت و روابط سودمند می تواند انتخاب درست تری باشد.و یا مساحت مکان برگزاری نمایشگاه مربوطه، از نکات مهم می تواند باشد.مثلاً نمایشگاه هنر ولتا باز یا نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی و..این نمایشگاه ها مساحت بزرگ و مناسب و نیز بازدیدکنندگان بسیار زیاد دارند.از موارد دیگری که باید مدنظر قرار بگیرد کشور هایی است که در نمایشگاه هدف شرکت می‌کنند،هرچه این تعداد بیشتر باشد می‌تواند کیفیت بهتر نمایشگاه را نشان دهد.

تور نمایشگاهی سوئیس و استراتژی های استفاده مفید از نمایشگاه

قبل از این که تصمیم بگیرید در نمایشگاه حضور پیدا کنید، بهتر است در مورد آن نمایشگاه اطلاعات لازم را به دست بیاورید. می‌توانید از وب‌سایت آن کمک بگیرید و یا حتی با خواندن بروشورها و اطلاعیه های عمومی آن با آگاهی بیشتری دست به انتخاب بزنید.

بعد از اینکه اطلاعات خوب و جامعی از نمایشگاه مربوطه به دست آوردید،باید برای خود مشخص کنید که چه هدفی دارید و می‌خواهید از این بازدید به چه چیزهایی برسید.باید این موارد را قبل از اینکه به نمایشگاه بروید هدف گذاری کنید.زیرا غالباً نمایشگاه ها دارای ابعاد وسیعی از یک موضوع هستند و غرفه های بسیار زیادی با محصولات مختلفی آن جا وجود دارد که اگر دقیقاً هدف خود را مشخص نکرده باشید سردرگم شده و وقت خود را صرف جستجوی غرفه ها می کنید.

معمولا در بدو ورود نقشه نمایشگاه به بازدیدکنندگان داده می شود بنابراین می توانید با کمک نقشه،تنها سالن ها و غرفه هایی را سر بزنید که مرتبط با کار و علاقه شما می باشد. همراه داشتن کارت ویزیت را فراموش نکنید زیرا به طور معمول با مذاکره و گفت و گوی بین غرفه داران کارت ویزیت دو طرف مبادله می شود و به طبع هرچقدر این کارت ویزیت به روز و روان و با زبانی مشترک با اکثر کشورها باشد شما می توانید روابط تجاری بهتری را آغاز کنید.کارت ویزیت مطلوب و کامل؛دارای نام شرکت و لوگوی آن،سمت شما ،تلفن و ایمیل می باشد.

پوشیدن و داشتن لباسی رسمی در این نمایشگاه و تمامی قرار های تجاری پیشنهاد می شود.سعی کنید هنگام این سفر لباسی مناسب و رسمی داشته باشید.لازم به ذکر است که در طول بازدید در نمایشگاه ، همواره یا در حال راه رفتن هستید یا ایستادن.بنابراین داشتن کفشی متناسب با این مکان نیز از استراتژی های مفید می باشد.

ثبت نام در تور نمایشگاهی سوئیس  امکانات و خدمات آن

کسانی که در تورهای نمایشگاهی ثبت نام می کنند ،اخذ ویزا ،رزرو هتل و.. به عهده خود آن‌ها باید انجام شود. اما اگر در تور نمایشگاهی سوئیس شرکت می کنید،با پرداخت هزینه ای جدا ؛این خدمات یعنی ؛ رزرو هتل، اخذ ویزا،حمل و نقل فرودگاهی و بیمه مسافرتی را کارشناسان مربوطه آژانس انجام می دهند.در واقع انتخاب مناسبی برای افرادی که مشغله دارند می باشد و نیز در هنگام گرفتن ویزا، احتمال به مشکل خوردن و رد ویزای آنها و نرسیدن به تور نمایشگاهی سوئیس به صفر می رسد.

تور نمایشگاهی سوئیس و فرصتی برای ارائه محصولات با اخذ غرفه ها

همان‌طور که گفته شد،تور نمایشگاهی سوئیس فرصتی برای ارائه محصولات و همچنین جذب  سرمایه گذاران است .کسانی که می خواهند محصولات خود را توسط این تور به نمایش بگذارند لازم است ماه ها قبل در تور  ثبت نام  و غرفه خود را رزرو کنند و با استقرار در آنجا،شروع به جذب بازدید کننده ؛ کنند .همچنین شرکت کنندگان باید بدانند که هزینه غرفه های این تور در مقایسه با سایر رقبای بین المللی بسیار متعادل است و صاحب ایده و یا محصول ، می تواند به آسانی موفق به انجام مراحل و گرفتن غرفه شود.

تور نمایشگاهی سوئیس و ارائه خدمات حرفه ای آن

وقتی در تور نمایشگاهی سوئیس شرکت می کنید،علاوه بر خدمات آن ،از خدمات حرفه ای  به شرح زیر نیز استفاده می کنید:

1-در این تور بسترهای خوبی  برای برگزاری رخدادهای حرفه ای وجود دارد.

2-نمایشگاه های زیاد و بزرگی به وسیله مجریان برگزاری برنامه ریزی شده است.

3-ایجاد بازار های متنوع در همه صنایع و زمینه رشد در همه عرصه ها

4-فعالیت تیم های تخصصی و حرفه ای برای تبلیغ،ساخت غرفه ،کار های مربوط به مطبوعات و..

تور نمایشگاهی سوئیس

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تور نمایشگاهی سوئیس

 1-ارائه اصل کارت ملی و شناسنامه و کپی آن‌ها

2-گذرنامه با داشتن اعتبار حداقل 7 ماه

3-گزارش بانکی از 3 گردش آخر حساب بانکی

4-گواهی کار با ذکر جزئیات اعم از حقوق،تاریخ و..

5-جواز کسب برای افراد دارای شغل آزاد

6-داشتن دعوت‌نامه نمایشگاهی سوئیس

7-گواهی رزرو هتل یا گواهی داشتن محل سکونت(صورت داشتن مکانی برای سکونت)

8-دلیل و اسنادی لازم و کافی برای ثابت کردن علت سفر

9-واریز هزینه صادر شدن ویزای سوئیس به حساب مربوطه به مبلغ 60 یورو و زمیمه کردن فیش پرداختی آن

10-تهیه بلیت رفت و برگشت

11-داشتن بیمه نامه پزشکی که از لحاظ زمانی اعتبار کافی داشته باشد

نکاتی درباره اخذ ویزای تور نمایشگاهی سوئیس

برای صدور ویزای تور نمایشگاهی سوئیس حتماً 20 روز یا تقریبا 1 ماه زودتر اقدام کنید زیرا روند صدور و رسیدگی به آن در حدود 25 روز طول می کشد.البته اگر دعوت‌نامه داشته باشید این روند بسیار سریع تر صورت می گیرد.

دعوت‌نامه تور نمایشگاهی سوئیس

همان‌طور که گفته شد دعوت‌نامه سرعت بیشتری به روند بررسی پرونده شما و اخذ ویزایتان می دهد.حتی اگر نتوانید در مصاحبه در سفارت ،قصد خود را از سفرتان ثابت کنید،درخواست شما رد می شود و ویزایی به شما داده نمی شود. پس دعوت‌نامه نمایشگاهی سوئیس مزیت دیگری که دارد ،حتمی شدن ویزا و تسریع در دریافت آن می باشد.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی ورزشی

تور نمایشگاهی ورزشی یکی از انواع تورهای نمایشگاهی است امروزه بسیار مورد توجه متقاضیان قرار می گیرد. تورهای نمایشگاهی در حوزه گردشگری تجاری یا MICE

مطالعه »
تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین

تور نمایشگاهی چین در شهر گوانگجو برگزار می شود. گوانگجو از دسته شهرهای مشهور در جهان است که خیلی از افراد این شهر را به

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند