تور نمایشگاهی سوئد

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی سوئد

اگر به دنبال این هستید که به کشور سوئد سفر کنید و به منظور سفر به این کشور قصد دارید از تور نمایشگاهی سوئد استفاده کنید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی را در مورد تور نمایشگاهی سوئد ارائه دهیم، برای سفر به سوئد راه های مختلفی وجود دارد از جمله آن ها می توانیم به سفر توریستی، سفر برای دیدار خانواده، سفر تجاری، سفر تحصیلی و… اشاره کنیم یکی از مهم ترین راه های سفر به سوئد استفاده از تور نمایشگاهی سوئد است با استفاده از این تور می توانید علاوه بر بازدید از نمایشگاه مورد نظر خود در سوئد نیز به گشت و گذار مشغول شوید، سالیانه در سوئد نمایشگاه های مختلفی برگزار می شود و شما می توانید نمایشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و در تور نمایشگاهی سوئد شرکت کنید.

تورهای نمایشگاهی

اگر می خواهید سفری راحت و بدون دغدغه داشته باشید و به آسانی بتوانید به کشورهای اروپایی سفر کنید می توانید تورهای نمایشگاهی را انتخاب کنید. کشورهای مختلفی در طول سال نمایشگاه های گوناگونی برپا می کنند، خصوصا کشورهای اروپایی که از هر لحاظ توسعه یافته هستند هر ساله نمایشگاه های معتبر بسیاری را برگزار می کنند. از بسیاری از کشورها از جمله ایران برای بازدید از نمایشگاه های اروپایی تورهایی برگزار می شود، هر شخصی با توجه به تخصص و رشته تحصیلی خود و هدفی که دارد می تواند نمایشگاه مورد نظر خود را انتخاب کند و در قالب سفر توریستی از آن بازدید کند، در سوئد نیز همیشه نمایشگاه های معتبری برگزار می شود که در قالب تور نمایشگاهی سوئد می توانید از آن بازدید کنید، تور نمایشگاهی سوئد مزایای بسیاری دارد که به آن ها اشاره خواهیم کرد.

تور نمایشگاهی سوئد

تور نمایشگاهی سوئد

تور نمایشگاهی سوئد که هر ساله در موضوعات بسیار متنوعی برگزار می شود، یک فرصت مناسب برای کسانی است، که می خواهند از یک نمایشگاه در سطح بالا بازدید کنند در تور نمایشگاهی سوئد افراد عادی، صاحبان کسب و کارها، مشاغل ها، مهندسان، تجار و… می توانند شرکت کنند و در واقع با حضور در تور نمایشگاهی سوئد علاقه مندان می توانند با تکنولوژی ها و دستاوردهای جدید و روز دنیا آشنا شوند.

با کسانی که در نمایشگاه حضور دارند تبادل اطلاعات کنند که این امر موجب افزایش اطلاعات شرکت کنندگان در تور می شود و زمینه استفاده صاحبان مشاغل و کسب و کارها را از تکنولوژی ها و ایده های جدید فراهم می شود. نمایشگاه های مختلفی در سوئد برگزار می شود از آنجا که سوئد کشوری توسعه یافته است محل حضور بسیاری از شرکت های معتبر جهانی است و از این رو شرکت در تور نمایشگاهی سوئد می تواند یک تجربه بسیار خوب باشد.

دریافت ویزای تور نمایشگاهی سوئد

به منظور سفر به کشور سوئد به مانند بسیاری از کشورهای دیگر دریافت ویزا اجباری است، کشور سوئد دارای ویزاهای گوناگونی است که از جمله آن ها می توانیم به ویزای توریستی سوئد، ویزای دیدار خانواده سوئد، ویزای پزشکی سوئد، ویزای تجاری سوئد، ویزای تحصیلی سوئد و… اشاره کنیم. به منظور شرکت در تور نمایشگاهی سوئد شما ملزم به دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد هستید.

دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد نیز به مانند دریافت سایر ویزاها نیازمند طی مراحل خاص خود است و همچنین نیازمند آماده کردن مدارک و تحویل آن ها ها به سفارت سوئد است، نکته ای که در مورد دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد به منظور تور نمایشگاهی سوئد باید به آن توجه شود این است که شما باید سه ماه قبل از برگزاری تور نمایشگاهی سوئد اقدام به دریافت ویزای نمایشگاهی کنید چرا که پروسه اخذ ویزا طول می کشد و اگر شما دیرتر اقدام کنید فرصت شرکت در تور نمایشگاهی سوئد را از دست خواهید داد.

دریافت ویزای شنگن برای تور نمایشگاهی سوئد

ویزای کشور سوئد از نوع ویزای شنگن است و در واقع اگر می خواهید در تور نمایشگاهی سوئد شرکت کنید باید ویزای شنگن نمایشگاهی را دریافت کنید، ویزای شنگن در واقع بین کشورهای اتحادیه شنگن که در حدود 26 کشور است و سوئد نیز جزئی از آن هاست رایج است، دریافت ویزای شنگن به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید از سایر کشورهای اروپایی عضو پیمان شنگن نیز بدون دریافت ویزا بازدید کنید.

رویه دریافت ویزای شنگن برای تور نمایشگاهی سوئد این گونه است که شما در ابتدا فرم درخواست را به صورت آنلاین پر می کنید و پس از دریافت، امضا خود را نیز می زنید، با پر کردن فرم آنلاین درخواست ویزای نمایشگاهی سوئد برای تور نمایشگاهی سوئد برای شما وقت سفارت تعیین می شود که در زمان تعیین شده باید در سفارت سوئد حضور پیدا کنید.

حضور در زمان وقت سفارت سوئس

شما اگر به تنهایی و حتی با تور نمایشگاهی سوئد عازم سفر سوئد شوید ملزم هستید که در زمان وقت سفارت سوئیس در سفارت این کشور در تهران حضور داشته باشید، زمانی که شما در سفارت سوئیس حضور پیدا می کنید از شما مصاحبه به عمل خواهد آمد و همچنین انگشت نگاری نیز خواهید شد. مدارک مورد نیاز نیز که برای تور نمایشگاهی سوئد لازم است و در ادامه گفته می شود باید در زمان حضور در سفارت سوئد تحویل داده شود، پس از طی مراحل و بررسی مدارک شما، اصل مدارک به شما تحویل داده می شود و باید منتظر نتیجه بررسی درخواست ویزای نمایشگاهی باشید.

تور نمایشگاهی سوئد

مدارک مورد نیاز تور نمایشگاهی سوئد

همان طور که گفته شد برای دریافت ویزای نمایشگاه سوئد به منظور حضور در نمایشگاه سوئد ارائه مدارکی الزامی است، این مدارک را آماده کنید و در وقت سفارت سوئد به سفارت تحویل دهید و اگر می خواهید که آژانس مسافرتی ویزای شما را دریافت کند مدارک را به مجری تور نمایشگاه سوئد تحویل دهید، این مدارک عبارتند از:

 • ارائه پرینت فرمی که به صورت آنلاین پر شده است و همچنین امضا آن توسط شخص متقاضی.
 • تحویل گذرنامه که حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد.
 • تحویل اصل شناسنامه، کپی آن ها به همراه ترجمه انگلیسی شان.
 • 2 قطعه عکس 6 در 4 که جدیدا گرفته شده باشند.
 • گواهی از بانک مبنی بر نشان دادن تمکن مالی شما.
 • ارائه پرینت شش ماه اخیر حساب بانکی.
 • رسید پولی که به سفارت پرداخته شده است.

یک نکته در رابطه با ویزای تور نمایشگاهی سوئد

تورهایی که آژانس های مسافرتی و یا مجریان تور به منظور تور نمایشگاهی سوئد برگزار می کنند نیازمند اخذ ویزای نمایشگاهی است یعنی کسانی که قصد استفاده از تور نمایشگاهی سوئد را دارند ملزم به دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد هستند، این افراد می توانند شخصا برای دریافت ویزای نمایشگاهی سوئد اقدام کنند و پس از دریافت آن را به آژانس مسافرتی تحویل دهند و یا می توانند مدارک خود را به آژانس مسافرتی تحویل دهند و آژانس مسافرتی کارهای دریافت ویزا را انجام دهد و در مراحلی که نیاز به حضور شخص متقاضی است به وی اطلاع داده خواهد شد.

هزینه تور نمایشگاهی سوئد

به طور کلی هزینه ثابتی را نمی توان برای انواع تورها خصوصا تور نمایشگاهی سوئد در نظر گرفت با توجه به عوامل و شرایط مختلف ،هزینه تور نمایشگاهی سوئد نیز متفاوت خواهد بود اولین تغییر قیمت تور نمایشگاهی سوئد مربوط به تعداد روزهای اقامت است، دومین تغییر قیمت می تواند مربوط به محل اقامت باشد اگر در تور نمایشگاهی کشور سوئد از هتل درجه یک و پنج ستاره استفاده شود هزینه تور نسبت به تور نمایشگاه سوئد که در آن از هتل درجه دو استفاده می شود بیشتر خواهد بود، همچنین نوع هواپیمایی و کلاس هواپیمایی که انتخاب می شود می تواند موجب تغییر در قیمت نهایی تور نمایشگاه سوئد شود، به طور کلی می توانیم بگوییم که هر چه تعداد خدمات تور نمایشگاهی و کیفیت آن ها بیشتر باشد هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

خدمات تور نمایشگاهی سوئد

مزیت مهم تورها و خصوصا نمایشگاه سوئد این است که دیگر لازم نیست که شما دغدغه بسیاری از مسائل را داشته باشید چرا که مجریان تور بسیاری از خدمات تور را بر عهده می گیرند تا شما به راحتی بتوانید از حضور در نمایشگاه سوئد لذت ببرید خدماتی که در تورهای نمایشگاهی ارائه می شود متنوع هستند از مهم ترین آن ها می توانیم به موارد ذیل اشاره داشته باشیم:

 • تهیه بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • رزرو هتل محل اقامت در کشور سوئد
 • انجام دادن مراحل دریافت ویزای نمایشگاهی شنگن
 • هماهنگی با نمایشگاه مدنظر شما جهت حضور متقاضیان
 • حمل و نقل بازدیدکنندگان به محل نمایش در مدت زمان اقامت
 • ترانسفر فرودگاهی
 • در دستور کار قرار دادن بازدید از مراکز مختلف
 • تهیه بیمه مسافرتی برای کلیه مسافران
 • راهنمایی مسافران در طول تور نمایشگاهی کشور سوئد

بهترین زمان تور نمایشگاهی سوئد

برای هر یک از تورها از هر نوعی که باشند یک بازه زمانی مناسب تر از بازه های زمانی دیگر است، در بیشتر مواقع زمان تورها بر اساس آب و هوا تعیین می شود یعنی اگر آب و هوای منطقه ای در یک فصل خاص مناسب باشد برگزاری تور در آن مقطع می تواند مناسب باشد، در سوئد در فصل تابستان شاهد آب و هوای بسیار معتدلی هستیم نه هوا بیش از اندازه گرم است و نه سرد است، بر عکس در فصل سرد و زمستان شاهد آب و هوای بارانی و بسیار سرد هستیم، بسیاری از تورهای نمایشگاهی سوئد نیز در فصل تابستان برگزار می شود و شما علاوه بر بازدید از نمایشگاه مورد نظر خود، می توانید از مراکز گردشگری، تفریحی و سایر شهرهای سوئد نیز بازدید کنید.

شهرهای مهم که معمولا نمایشگاه سوئد در آن جا برپا می شود استکهلم، هلسینگبورگ و گوتنبرگ است، شما می توانید علاوه بر حضور در نمایشگاه، از زیبایی های این شهرهای مهم و تاریخی نیز دیدن کنید و لذت یک سفر خوب را در خاطرات خود ثبت کنید. سوئد کشوری است که در آن می توانید دریاچه های زیاد و سواحل زیبا را مشاهده کنید، معماری های ساختمان های آن نیز کم نظیر است.

ویژگی های تورهای نمایشگاهی سوئد

نمایشگاه هایی که توسط کشورهای اروپایی برگزار می شود دارای ویژگی های خاصی هست که آن را از نمایشگاه های سایر کشورها متمایز می کند، از آنجا که سوئد یک کشور پیشرفته و توسعه یافته در همه عرصه ها محسوب می شود، نمایشگاه هایی که در این کشور برگزار می شوند دارای ویژگی های خاص و برجسته ای هستند، ازآن جا که در نمایشگاه های سوئد به طور معمول شرکت ها، برندها و کسب و کارهای معتبر جهانی شرکت می کنند مهم ترین ویژگی آن همین نکته می باشد که شما با دستاورد کشورها و شرکت های بین المللی پیشرفته آشنا خواهید شد.

به همین دلیل پیشنهاد ما این است که زمانی که قصد استفاده از تور نمایشگاهی کشور سوئد را دارید به خوبی ویژگی ها آن را از طریق مراجعه به سایت آن یا جست و جو در سایت های دیگر پیدا کنید و سپس آن را انتخاب کنید، نمایشگاه ها معمولا به صورت دوره ای برگزاری می شوند و ممکن است در دوره های سالانه، دو سالانه و چند سالانه برگزار شوند، شما بر اساس تخصص و علاقه خود می توانید نمایشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مزایای شرکت در نمایشگاه با تور نمایشگاهی سوئد

مزایای شرکت در نمایشگاه سوئد بسیار زیاد است در کنار مزایایی که خواهیم گفت همچنین می توانید در کشور سوئد به گشت و گذار مشغول شوید و از زیبایی های این کشور لذت ببرید، مهم ترین مزایای این تور عبات است از:

 • می توانید با محصولات سایر کشورها آشنا شوید و از آن ها مستندسازی کنید.
 • با تولیدکنندگان مختلف می توانید به صورت مستقیم ارتباط برقرا کنید.
 • محصولات کشورهای مختلف را می توانید مقایسه کنید و مزیت آن ها را بسنجید.
 • در مورد محصول مورد نظر خود می توانید اطلاعات لازم را به دست آورید.
 • با جدیدترین تکنولوژی ها و پیشرفت های روز دنیا آشنا خواهید شد.
 • می توانید ایده های جدیدی را برای کسب و کار مورد نظر خود پیدا کنید.
 • ممکن است در طول برگزاری نمایشگاه برای شما فرصت های جدید سرمایه گذاری پیش بیاید.

تعیین هدف برای تور نمایشگاه سوئد

قبل از این که تور مورد نظر برای نمایشگاه های سوئد را انتخاب کنید پیشنهاد ما این است که از قبل درباره آن تحقیق کنید، سایت نمایشگاه ها می تواند اطلاعاتی خوبی را در زمینه نمایشگاه مد نظر شما در اختیارتان قرار دهد، در تور نمایشگاه سوئد حتما هدفی را برای خود در نظر بگیرید تا در زمان حضور در نمایشگاه بی هدف نگردید بلکه با تحقیق قبلی به دنبال غرفه های مورد نظر خود بروید، و با غرفه ها و افرادی که می توانند بیشتر اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند ارتباط برقرار کنید.

تور نمایشگاهی سوئد

چگونه می توان یک نمایشگاه مناسب را در سوئد پیدا کرد؟

برای پیدا کردن یک نمایشگاه مناسب قبل از حضور در نمایشگاه سوئد لازم است که از قبل در منابع مختلف دنبال نمایشگاه مرتبط با تخصص، شغل و کسب و کارتان بگردید پس از این که نمایشگاه مورد نظر در سوئد را پیدا کردید از منابع محتلف، خصوصا سایت نمایشگاه می توانید مناسب بود و سطح بالا بودن نمایشگاه را بسنجید اگر در یک نمایشگاه شرکت ها و برندهای معتبر حضور داشتند، تعداد غرفه زیاد بود و نمایشگاه گستردگی خوبی داشت می تواند یک نمایشگاه مناسب برای شما باشد.

چگونه در تور نمایشگاهی سوئد شرکت کنیم؟

پس از این که بررسی های خود را انجام دادید و نمایشگاه مورد نظر و متناسب با هدف خود را انتخاب کردید، می توانید در تور نمایشگاهی سوئد ثبت نام کنید، مدارک لازم را تحویل دهید و بقیه مراحل را مجری تور نمایشگاهی انجام خواهد داد و شما تنها برای بازدید از نمایشگاه برنامه ریزی ها و هدف گذاری های لازم را انجام دهید.

انواع نمایشگاه سوئد

در انتها به مهم ترین نمایشگاه های سوئد که هر ساله در این کشور برگزار می شود با تاریخ برگزاری آن ها اشاره می کنیم.

 • نمایشگاه بین المللی ماکسین اکسپو (ماشین آلات)

این نمایشگاه که در رابطه با قطعات و تجهیزات صنعتی است در اوایل خردادماه برگزار می شود، محل برگزاری نمایشگاه شهر مارتا سوئد است.

 • نمایشگاه بین المللی اکسپوی اروپا (صنایع و صنعتی)

این نمایشگاه نیز در زمینه تجهیزات و قطعات صنعتی است و تاریخ برگزاری آن در سال 98 در اردیبهشت ماه است که در شهر کخلفتئا سوئد برگزار می شود.

 • نمایشگاه بین المللی ای.آی.آی.تی برای دریاچه (قایق اسکاندیناوی)

این نمایشگاه در زمینه کشتی رانی و دریا است که امسال در اسفندماه برگزار می شود و محل برگزاری آن نیز استکهلم سوئد است.

 • نمایشگاه بین المللی شخص و مربی (مدیریت منابع انسانی)

این نمایشگاه در زمینه آموزش و پرورش برگزار می شود، تاریخ برگزاری آن امسال در اوایل اسفند است و محل برگزاری نیز استکهلم سوئد است.

 • نمایشگاه بین المللی ام.آی.ال.ای (کشاورزی و جنگلداری)

این نمایشگاه در زمینه کشاورزی، جنگلداری و شیلات است و امسال در اواخر بهمن ماه برگزار می شود و محل برگزاری آن نیز شهر مالمو سوئد است.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی انگلیس

تور نمایشگاهی انگلیس

سفر به خارج از کشور و تور نمایشگاهی انگلیس همواره موردتوجه گردشگران بوده است؛ زیرا با سفر به کشورهای مختلف بافرهنگ و عقاید دیگر ملت‌ها

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند