تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی

مقاله پیش رو در زمینه تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی جمع آوری و تنظیم شده است. ما در این مقاله می خواهیم به معرفی تور های نمایشگاهی و هم چنین تقویم تور های نمایشگاهی آفریقای جنوبی و نکات مهم در مورد غرفه داری در نمایشگاه بپردازیم. شما نیز اگر می خواهید اطلاعات بیش تری در این زمینه کسب کنید، می توانید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

تور نمایشگاهی به چه معناست

نمایشگاه محلی است که شرکت ها، تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالا ها، هر چند مدت یک بار اجناس و محصولات جدید خود را برای بازدید عموم به نمایش می گذارند. این اتفاق در بسیاری از کشور ها به صورت بین المللی و داخلی هر ساله انجام می شود. گاهی این نمایشگاه می تواند به صورت تخصصی برگزار شود و گاهی نیز جنبه ی عمومی داشته باشد.

اما معمولا نمایشگاه های معتبر و بین المللی به صورت تخصصی در یک حوزه ی خاص بر پا می شوند و از همه ی تولید کنندگان در سراسر جهان دعوت می کنند تا در این نمایشگاه شرکت کنند. برای شرکت در نمایشگاه فرد یا شرکت خاص می تواند به صورت انفرادی پا به این نمایشگاه بگذارد و یا می تواند از طریق تور های نمایشگاهی مختلف اقدام کند. که مورد دوم از جهاتی بسیار بهتر است، چرا که بسیاری از دغدغه های شما را تور برنامه ریزی کرده و به آن می پردازد. تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی

دلایل و اهداف برگزاری نمایشگاه و شرکت در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی

برپایی نمایشگاه و شرکت در آن می تواند اهداف مختلفی را دنبال کند و علل مختلفی نیز داشته باشد. برای مثال یکی از دلایل برگزاری نمایشگاه آن هم در سطح جهانی، این بود که فناوری و محصولات هر ساله رشد پیدا می کردند و محصولات و تکنولوژی های جدید وارد بازار می شدند که بسیاری از تولید کنندگان از این امر آگاهی نداشتند.

این بود که با برگزاری نمایشگاه سعی کردند، شرکت ها محصولات خود را بهتر به مشتری و رقبا معرفی کنند. دلیل دیگر این بود که رابطه ی بین تولید کننده و مصرف کننده کم رنگ شده بود و اجناس معمولا از طریق یک واسطه به دست مردم می رسید. اما با برگزاری نمایشگاه ها شرکت های مختلف خود به صورت مستقیم محصولاتشان را در معرض دید عموم مردم قرار دادند. دلیل دیگر نیز می تواند افزایش درآمد و سرمایه گذاری باشد. البته دلایل دیگری نیز برای برگزاری نمایشگاه و تور های نمایشگاهی وجود دارد.

فواید برگزاری و شرکت در تور های نمایشگاهی آفریقای جنوبی

برگزاری تور نمایشگاهی فواید و مزایای بسیاری دارد. از جمله این که شما می توانید با محصولات رقبای خود آشنا شده و بدانید، آن ها در چه سطحی هستند. مورد دیگر این است که شما می توانید به صورت مستقیم یک بازاریابی بسیار راحت و مفید داشته باشید و فروشتان را به صورت مستقیم انجام دهید. فایده ی دیگری که برگزاری نمایشگاه البته برای بانی آن در هر کشور دارد، این است که علاوه بر کسب ثروت به جذب توریست به کشورش نیز کمک می کند. علاوه بر این ها نمایشگاه می تواند به عنوان یک محک نیز برای شما تلقی شود و شما در آن می توانید سطح مهارت ها و کیفیت محصولات خود را شناسایی کرده و در صدد رشد آن برآیید.

تور نمایشگاه های آفریقای جنوبی

همان طور که گفتیم تور های نمایشگاهی در هر کشوری برگزار می شود. آفریقای جنوبی نیز از آن دست کشور هایی است که سالانه نمایشگاه های مختلفی برپا می کند و در این زمینه دستی بر آتش دارد. به همین جهت تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی نیز به وجود آمده است، تا شما که در ایران زندگی می کنید و علاقه مندید در این نمایشگاه ها شرکت کنید و فرصت دیده شدن پیدا کنید، بتوانید از این امکان و فرصت استثنایی برای بهبود فروش و یافتن بازار های جهانی استفاده کنید.

تنها نیاز به یک همت مضاعف و تلاش فراوان دارید تا بتوانید خود را به بازار های جهانی ثابت کنید. شاید نمایشگاه آفریقای جنوبی یک شروع خوب برای شما در این راه باشد. ما نیز در ادامه می خواهیم بیش تر درباره ی تور نمایشگاه های آفریقای جنوبی صحبت کنیم.

لیست تور های نمایشگاهی آفریقای جنوبی

نمایشگاه های مختلفی و با موضوعات گوناگون در کشور آفریقای جنوبی و عمدتاً در ژوهانسبورگ برگزار می شود که در ادامه تعدادی از آن ها را معرفی خواهیم کرد.

 1. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع تهویه و تبرید
 2. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع امینت، ایمنی و حفاظت از آتش
 3. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع بازاریابی، تبلیغات و رویداد ها
 4. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع محصولات زیبایی
 5. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع نساجی، پوشاک و کفش
 6. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع خانه و باغ
 7. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع صنعت خودرو
 8. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع اسباب بازی، هدایا و دکوراسیون
 9. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع مهمان نوازی و غذا
 10. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع ماشین آلات ساختمانی
 11. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع دوچرخه
 12. نمایشگاه آفریقای جنوبی با موضوع بهداشت و سلامت

تقویم برگزاری تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی

نمایشگاه ها معمولا هر ساله تکرار شده و برگزار می شوند. در ادامه تقویم برگزاری تعدادی از نمایشگاه های پیش رو را درج خواهیم کرد.

نمایشگاه بین المللی فریگایر اکسپو (تهویه و تبرید) در تاریخ 16 خرداد ماه 97 برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی آی.اف.سی.ای.سی (امینت، ایمنی و حفاظت از آتش) در تاریخ 16 خرداد ماه 97 برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی مارکس (بازاریابی، تبلیغات و رویداد ها) در تاریخ 17 خرداد ماه 97 برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی منبع آفریقای جنوبی (نساجی، پوشاک و کفش) در تاریخ 30 خرداد 97 برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی زیبایی حرفه ای (محصولات زیبایی) در تاریخ 11 الی 12 شهریور ماه 97 برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی طرح های بزرگ زنده (خانه و باغ) در تاریخ 11 دی ماه 97 برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی اتومکانیکا (صنعت خودرو) در تاریخ 27 الی 30 شهریور 98 برگزار خوهد شد.

نمایشگاه بین المللی سارکدا (اسباب بازی، هدایا و دکوراسیون) در تاریخ 17 الی 20 اسفند ماه 97 برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی هوستکس (مهمان نوازی و غذا) در تاریخ 15 الی 18 اردیبهشت 98 برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی بائوما کان اکسپو آفریقا (ماشین آلات ساختمانی، ماشین آلات) در تاریخ 20 الی 21 شهریور 99 برگزار خواهد شد. این نمایشگاه هر 3 سال برگزار می شود.

البته نمایشگاه های دیگری نیز هستند، اما در این جا به این چند مورد اکتفا خواهیم کرد.

شرایط گرفتن دعوت نامه تور های نمایشگاهی آفریقای جنوبی

برای دریافت تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی شرایط خیلی خاص و عجیبی نیاز ندارید. اگر شما تنها به قصد بازدید و خرید می خواهید از این نمایشگاه دیدن کنید که شرایط خاصی برای سفر به آفریقای جنوبی لازم ندارید. اما اگر می خواهید در نمایشگاه آفریقای جنوبی یک غرفه داشته باشید و به طور رسمی در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی شرکت کنید، شما باید یا مدیر یک شرکت تولیدی باشید و یا صاحب یک کسب و کار و تجارت که بتوانید در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی به عنوان یک غرفه دار شرکت کرده و محصولاتتان را به نمایش بگذارید.

مدارک لازم برای دریافت تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی

اگر شما می خواهید به عنوان یک غرفه دار در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی شرکت کنید، باید مدارکی را که نشان دهد شما مدیر و صاحب آن شرکت تولیدی هستید را به همراه اطلاعات شخصی خود و افرادی که می خواهید در نمایشگاه آفریقای جنوبی شرکت کنند را برای واحد اطلاعات و دبیرخانه نمایشگاه مورد نظر ارسال کنید.

شما می توانید از راه های ارتباطی که در آگهی نمایشگاه درج شده است، برای این کار کمک بگیرید. البته پس از این کار شما باید هزینه ی غرفه تان را نیز بپردازید. در این حالت است که با دعوت نامه ی نمایشگاهی شما در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی موافقت خواهد شد و برایتان دعوت نامه ارسال می شود. مدارک دیگر نیز مربوط به دریافت ویزا می شود که عمومی بوده و از ذکر آن در این مقاله اجتناب می کنیم.

تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی

روش های طراحی غرفه در تور نمایشگاهای آفریقای جنوبی

معیار هایی در طراحی غرفه در نمایشگاه ها مهم هستند که اگر به آن ها توجه شود، می تواند کارایی بالایی برای شما داشته و به شما در این امر کمک فراوانی بکند. برای مثال سعی کنید، چند روز قبل از افتتاح نمایشگاه در محل حضور پیدا کرده و موقعیت غرفه تان را به دست بیاورید. هم چنین اگر ابعاد آن را نیز بدانید در طراحی غرفه به شما کمک شایانی خواهد کرد. نکته ی دیگر این که سعی کنید. اطلاعات محصولات و آدرس غرفه و دیگر راه های ارتباطی را بر روی بروشور و کاتالوگ درج کرده و در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید.

ملاک های انتخاب یک تور نمایشگاهی خوب

همیشه سعی کنید تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی را ارزیابی کرده و بر اساس ملاک های دقیق آن را انتخاب کنید. یکی از ملاک هایی که می تواند به شما در انتخاب تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی کمک کند، قدمت و اعتبار نمایشگاه است. تور نمایشگاه های آفریقای جنوبی ممکن است تنها یک بار برگزار شود یا ممکن است، به صورت دائم برپا شود. مسلماً نمایشگاهی که قدمت زیادی داشته و هر ساله برگزار می شود، می تواند تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی مناسبی باشد. نکته ی دیگر وسعت نمایشگاه و تعداد غرفه ها می باشد. هم چنین تعداد بازدید کنندگان و وجود رقبای بزرگ نیز می تواند به اعتبار نمایشگاه بیافزاید.

روش های موفق شدن در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی

روش های مختلفی وجود دارند که می توانند به شما در جذب مشتری و سرمایه گذار و هم چنین موفقیت بیش تر کمک شایانی بکنند. برای مثال اگر پیش از تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی تبلیغ مناسبی برای غرفه و نمایشگاه خود داشته باشید و برای دوستان و دیگر افراد دعوت نامه ارسال کنید، می تواند راه کار مناسبی باشد. یا این که سعی کنید اطلاعات غرفه و شرکت تان را بر روی بروشور درج کرده و در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید. نکته ی دیگر این که از افرادی در غرفه تان استفاده کنید، که کاملاً به انواع زبان ها به خصوص انگلیسی و اسپانیایی مسلط باشند. این کار نیز می تواند در حفظ کردن مشتری نقش مستقیم داشته باشد.

راه های جذب بازدیده کننده به سمت غرفه ی شما

در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی سعی کنید همواره با خوش رویی و فن بیان بازدید کنندگان را به سمت خود جذب کنید. در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی این موضوع بسیار مهم است که اطلاعات اصلی و دقیق و ویژگی شاخص محصولتان را به درستی و صریح برای بازدید کنندگان تشریح کنید، به طوری که در کوتاه ترین زمان، بیش ترین اطلاعات را دریافت کنند. در این صورت می توانند به شما اعتماد کرده و از محصولات شما سفارش دهند. هم چنین سعی کنید در گفتار و عمل صادق باشید. صداقت برای بازدید کننده و مشتری بسیار مهم است و اگر به صداقت شما در کار شک کند، بعید است که به شما اعتماد کرده و محصولتان را خریداری کند.

نکات مهم در مورد تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی

در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی باید به نکات مهمی توجه کنید، تا بتوانید بهره وری بالایی داشته باشید. برای مثال سعی کنید، غرفه تان را به زیبایی و به صورت علمی طراحی کنید و در این کار از افراد متخصص مشورت بگیرید. پیش از رفتن به تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی سعی کنید، رقبای خود را شناسایی کنید و اهداف آن ها را به دست بیاورید.

اگر به عنوان پاسخ گو در تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی، گروهتان را همراهی می کنید، سعی کنید از همه ی اطلاعات شرکت و محصولاتتان آگاهی داشته باشید و آمادگی پاسخ گویی به هر گونه سؤال مشتریان و بازدید کنندگان را نیز داشته باشید، تا به مشکل نخورید و در آخر این که بهتر است برای ویترین غرفه تان، از بهترین محصولات خود استفاده کنید، تا بتوانید مشتریان را به راحتی به سمت غرفه تان جذب نمایید.

بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی

این که شما می خواهید چه زمانی نمایشگاه آفریقای جنوبی را رزرو کنید، بستگی به زمان افتتاح نمایشگاهی دارد که انتخاب کرده اید. پس حداقل 2 ماه پیش از شروع تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی مورد نظر تان، نمایشگاه آفریقای جنوبی را رزرو نمایید. البته برای دریافت ویزا نیز شما در حالت عادی باید 1 ماه پیش از مسافرتتان اقدام کنید. پس 2 ماه می تواند زمان مناسبی باشد. اما اگر وسواس فراوانی دارید و می خواهید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید، شاید بهتر باشد، از چند ماه قبل یا حتی یک سال پیش از شروع نمایشگاه اقدام به رزرو تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی نمایید.

نتیجه گیری

این مقاله در خصوص تور نمایشگاهی آفریقای جنوبی ارائه و جمع آوری شده است. بسیار خرسندیم که وقت خود را در اختیار وب سایت ما قرار داده و به مطالعه ی این مقاله پرداختید. امیدواریم شما هم که قصد خرید تور های نمایشگاهی آفریقای جنوبی را دارید، با یک برنامه ریزی دقیق و درست برای این کار اقدام کرده و در این تور موفق و سربلند باشید.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند