تور نمایشگاهی لهستان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی لهستان

 سفر به کشورهای مختلف با اهداف مختلفی انجام می شود. بدیهی است که تورهای مختلفی برای سفر به کشورهای خارجی وجود دارند. این تورها می توانند تورهای تفریحی باشند یا تورهای نمایشگاهی. در میان سفرهای مختلفی که با مقاصد گوناگون به کشورها انجام می شود، سالانه شاهد تور نمایشگاهی لهستان هستیم که برای بازدید از نمایشگاه های بین المللی مختلفی که در کشور لهستان برپا می شود، انجام می شود. در این جا، ما به بررسی صنعت کشور لهستان و تورهای نمایشگاهی که برای ما عرضه می کند می پردازیم، تا با خیال راحت یک تور نمایشگاهی مناسب را انتخاب کنیم.

لهستان

کشور لهستان یکی از کشورهایی است که با وجود داشتن گذشته پر فراز و نشیب، توانسته است در جایگاه اقتصادی و صنعتی خوبی قرار بگیرد.  این کشور در کنار دریای بالتیک قرار داد و دارای جاذبه های متنوع تفریحی، فرهنگی، صنعتی و تاریخی فراوانی می باشد که باعث شده است سالانه گردشگران زیادی با مقاصد گوناگون، در تورهای تفریحی یا تورهای نمایشگاهی لهستان  شرکت کنند. کشور لهستان به علت موقعیت و جایگاه سیاسی، اقتصادی، صنعتی و فرهنگی خود، سالانه میزبان نمایشگاه های مختلفی می باشد. افراد بسیاری هستند که علاقمند به شرکت در این نمایشگاه ها هستند، بنابراین می توانند با شرکت در تور نمایشگاهی لهستان، از این نمایشگاه های زیبا و بیاد ماندنی دیدن کنند و اطلاعات خود را بالا ببرند.

واحد پول کشور لهستان «زلوتی» است و مانند بسیاری از کشورهای دیگر ارزهایی مانند یورو و دلار در این کشور پذیرفته نمی شود. بنابراین اگر قصد شرکت در تور نمایشگاهی لهستان را دارید، سعی کنید این نکته را فراموش نکنید.و ارز مورد قبول را با خود به میزان لازم و مورد تایید ببرید.

تور نمایشگاهی لهستان

تورهای نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی، تورهایی هستند که گروهی از افراد متخصص در آن شرکت می کنند و به بازدید از یک نمایشگاه خاص می پردازند. این افراد متخصص در یک زمینه خاص مهارت دارند و با شرکت در تورهای نمایشگاهی بین المللی، سعی دارند موجب پیشرفت و ترقی خود شوند. افراد به منظور کسب اطلاعات درباره فناوری و محصولات روز دنیا، در این نمایشگاه های خارجی و بین المللی حضور پیدا می کنند تا سطح کیفی و استاندارد محصولات خود را با محصولات نمایشگاه ها مقایسه کنند. شرکت در این تورهای نمایشگاهی باعث باز شدن دریچه ای از فرصت ها برای کشور می شود.

تورهای نمایشگاهی لهستان

لهستان یکی از کشورهایی است که سالانه در آن نمایشگاه های زیادی برپا می شود. این نمایشگاه ها به شما این امکان را می دهند تا مقدار زیادی اطلاعات در زمینه خاص نمایشگاه بدست آورید و برای کسب و کار خود به ایده های جدید دست یابید. شرکت ها و نهادهای دولتی در تلاش هستند تا به بازارهای گسترده ای در سرتاسر دنیا دست یابند و این کار با وجود این نمایشگاه ها امکان پذیر است. تور نمایشگاهی لهستان این امکان را فراهم کرده است تا با نگاهی به پیشرفت کشورها و توجه به علایق آن ها، زمینه پیشرفت و توسعه را برای خود فراهم کنیم. این تورهای نمایشگاهی لهستان به ما کمک می کنند تا به راحتی اطلاعات خود را تبادل کنیم و به جدیدترین پیشرفت ها و تغییرات در زمینه های علم و صنعت دست یابیم.

رزرو تور نمایشگاهی لهستان

همانطور که می دانید کشور لهستان، هر ساله میزبان نمایشگاه های متنوع زیادی می باشد و این امر باعث جلب توجه افرادی شده است که در زمینه تجارت و صنعت تخصص دارند؛ از این رو آن ها سعی می کنند در تور نمایشگاهی لهستان شرکت کنند. تور نمایشگاهی لهستان اغلب در یک حوزه شغلی می باشد و بازدید از آن برای افراد مقدور می باشد. افراد علاقمند می توانند به شرکت ها و آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه کنند و درباره شرایط شرکت در تور نمایشگاهی لهستان اطلاعاتی کسب کنند.

اگر قصد شرکت در تور نمایشگاهی لهستان را دارید، می توانید به هر یک از آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه کنید و از پیش برای شرکت در تور نمایشگاهی لهستان، جایی برای خود رزرو کنید. در صورتی که قصد رزرو فوری در تور نمایشگاهی لهستان را دارید، می توانید در سایت های معتبر جستجو کنید و به صورت آنلاین و از راه دور، به رزرو آنلاین تور نمایشگاهی لهستان بپردازید.

خدمات در نظر گرفته شده برای تور نمایشگاهی لهستان

به دلیل علاقه و توجه روز افزون مردم و شرکت ها به تورهای نمایشگاهی کشورهای مختلف، آژانس ها و شرکت های مسافربری سخت در تلاش هستند تا امکانات و خدمات بسیار خوب و مناسبی برای تورهای نمایشگاهی فراهم کنند تا افراد برای شرکت در این نمایشگاه ها تور نمایشگاهی آژانس آن ها را انتخاب کنند. تور نمایشگاهی لهستان نیز از این قاعده مستثنی نیست. در تور نمایشگاهی لهستان شاهد خدمات گوناگونی از قبیل رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل و محل اقامت، تور لیدری بسیار مجرب و کارآموزده و همچنین ترانسفر فرودگاهی هستیم. این خدمات باعث شده اند تا افراد بدون هیچ گونه نگرانی، تمرکز خود را بر روی نمایشگاهی که به خاطر آن به کشور لهستان سفر کرده اند، بگذارند. برای مثال در تور نمایشگاهی لهستان، دیگر نیازی نیست نگران محل اقامت خود باشید، چرا که آژانس های مسافربری جای بسیار مناسبی برای شما در نظر دارند.

مدت زمان اقامت در کشور لهستان با تور نمایشگاهی لهستان

کشور لهستان نمایشگاه های بسیار متنوع و زیادی بر گزار می کند که هر کدام از این نمایشگاه ها مدت زمان مشخص و معینی دارند و تا آن زمان مشخص دایر می باشند. افرادی که در تور نمایشگاهی لهستان شرکت کرده اند و قصد بازدید از این نمایشگاه های بین المللی را دارند، فقط تا زمانی می توانند در کشور لهستان اقامت داشته باشند که نمایشگاه دایر و پا بر جا باشد. بنابراین با پایان تاریخ نمایشگاه کشور لهستان، تاریخ تور نمایشگاهی لهستان نیز به پایان می رسد و در نتیجه متقاضیان مکلف هستند تا به کشور خود باز گردند.

گاهی اوقات با توجه به آژانس مسافرتی شما، این امکان وجود دارد که آن ها برای مدتی کوتاه، برنامه ای کوتاه برای تفریح و گشت و گزار در لهستان داشته باشند. از اینرو شما در این شرایط شما می توانید با یک تیر 2  نشان بزنید؛ هم در تور نمایشگاهی لهستان شرکت کنید و هم به تفریح و گشت و گزار در این کشور افسانه ای و زیبا ، هرچند کوتاه بپردازید.

تور نمایشگاهی لهستان

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در تور نمایشگاهی لهستان

برای شرکت در تور نمایشگاهی لهستان، آژانس ها و شرکت های مسافرتی گوناگون مدارکی را از شما می خواهند. به طور کلی این مدارک شامل ارائه مدرک شناسایی و کارت ملی، ارائه گذرنامه با اعتبار حداقل 1 ماه، ارائه مدارکی جهت اشتغال، غیره می باشد. بعضی از آژانس های مسافرتی خدمات بسیار خوبی برای نه تنها تور نمایشگاهی لهستان، بلکه تمامی تورهای نمایشگاهی خود ارائه می دهند. این آژانس های مسافرتی برای شرکت شما در تور نمایشگاهی لهستان، اقدامات و کارهای مربوط به ویزا را نیز انجام می دهند. اگر قصد شرکت در تور نمایشگاهی لهستان را دارید، از پیش درباره این موضوع اطلاعاتی کسب کنید. چنانچه آژانس برای شما ویزا را فراهم می کند، کار شما بسیار آسان تر می شود؛ در غیر این صورت خودتان باید در زمان مناسب برای دریافت ویزای کشور لهستان اقدام کنید تا بتوانید در تور نمایشگاهی لهستان شرکت کنید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا برای شرکت در تور نمایشگاهی لهستان

برای اینکه بتوانید ویزای شرکت در تور نمایشگاهی را برای خود فراهم کنید، نیاز به مدارکی خاص می باشد. از اولین کارهایی که باید انجام دهید این است که گواهی شغلی خود را همراه با ترجمه رسمی  به همراه داشته باشید. بعد از پر کردن فرم سفارت و تهیه 3 قطعه عکس و فتوکپی از تمامی صفحات پاسپورتی که حداقل یک سال اعتبار دارد، می توانید برای ویزای خود اقدام نمایید. فراموش نکنید در کنار تمام مدارک گفته شده، باید یک سند ملکی به نام خود با ترجمه رسمی داشته باشید و همچنین پرینت حساب بانکی 6 ماه خود را نیز برای اطلاع از تمکن مالی، همراه داشته باشید.

علل شرکت در تور نمایشگاهی لهستان

افراد می دانند با شرکت در تور نمایشگاهی لهستان می توانند از به روزترین تکنولوژی ها اطلاع پیدا کنند؛ این امر باعث می شود افراد شرکت کننده در تور نمایشگاهی لهستان در مدت زمان کوتاهی، اطلاعات بسیار زیاد در زمینه های مختلف کسب کنند. تورهای نمایشگاهی لهستان فرصت توسعه و ایجاد ارتباط های شغلی و تجاری را برای شرکت های داخلی و خارجی فراهم می کنند؛ این امر باعث رشد و پیشرفت کشور و ایجاد همکاری متقابل میان کشورها می شود. برخورد با ایده ها و مهارت های جدید در نمایشگاه های لهستان، باعث می شود قوه ابتکار افراد خلاق، فعال شود و از این نوآوری ها، در صنعت و کسب و کار استفاده شود.

قیمت تور نمایشگاهی لهستان

تورهای نمایشگاهی با توجه به شرایط و کشور مورد نظر، قیمت های مختلفی دارند. تور نمایشگاهی لهستان نیز با توجه به محل اقامت، مدت زمان اقامت، تعداد افراد و غیره متغیر می باشد. برای مثال اقامت در یک اتاق تک تخته نسبت به یک اتاق 2 تخته تفاوت دارد. چنانچه قصد اقامت در مدت زمان زیادی در کشور لهستان داشته باشید، بدیهی است که باید بهای بیشتری بپردازید. از این رو شما با توجه به تمکن مالی و شرایط خود، می توانید تور نمایشگاهی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

لیستی از نمایشگاه های لهستان جهت رزرو تور نمایشگاهی

سالانه نمایشگاه های بین المللی زیادی در کشور لهستان بر پا می شود. در این جا به بررسی تعدادی از نمایشگاه های معروف و موردپسند این کشور می پردازیم تا افراد به راحتی بتوانند با رزرو تور نمایشگاهی مورد نظر، برای شرکت در این نمایشگاه ها اقدام کنند.

  • نمایشگاه بین المللی متال فوروم: این نمایشگاه در کشور لهستان در شهر پوزنان برگزار می شود. هر آنچه که می خواهید درباره فلز و فلزکاری بدانید را می توانید در این نمایشگاه کسب کنید. این نمایشگاه در حوزه متالوژی، پردازش فلز و تکنولوژی ریخته گری است.

  • نمایشگاه بین المللی ود کن: این نمایشگاه در شهر بیدگوشچ لهستان برگذار می شود و به شما اطلاعاتی در حوزه فن آوری آب و فاضلاب می دهد.

  • نمایشگاه صنعت ساختمان: این نمایشگاه در ورشو لهستان بر پا می شود و هرچه  می خواهید درباره صنعت ساختمان و ساختمان سازی بدانید را می توانید از اینجا کسب کنید.

  • نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی: این نمایشگاه در شهر ورشو با حضور شرکت های بین المللی در زمینه صنعت نساجی و ماشین آلات برگزار شد.

  • نمایشگاه تقویت و ارتقا اسپرت خودرو: این نمایشگاه در شهر کراکوف لهستان بر گزار می شود و به شما اطلاعاتی درباره اتوموبیل، کامیون و انواع موتور سیکلت می دهد. تاریخ دقیق این نمایشگاه هنوز مشخص نیست؛ اما پیش بینی می شود که در سال آینده شاهد برپایی این نمایشگاه باشکوه باشیم.

و بسیار از نمایشگاه های دیگر که با کمی جستجو می توانید راجع به آن ها اطلاعات لازم را بدست آورید. در صورتی که این نمایشگاه ها هنوز برپا نشده اند، می توانید عجله کنید و با رزور تور نمایشگاهی لهستان، در آنجا حضور داشته باشید.

نمایشگاه گردشگری لهستان

نمایشگاه گردشگری لهستان یکی از نمایشگاه هایی است که با حضور کشورهای مختلف (ایران، ایتالیا، رومانی، ترکیه، تایلند، لهستان) برگزار می شود. این نمایشگاه در شهر ورشو لهستان برگزار می شود. ایرانیان نیز با رزرو غرفه، در این نمایشگاه شرکت می کنند و به معرفی جاذبه های طبیعی، فرهنگی، تاریخی، هتل ها، غذاهای محلی و همچنین آداب و رسوم ایرانی در این نمایشگاه می پردازند. جاذبه های گردشگری ایرانی توسط 3 شرکت در این نمایشگاه معرفی می شود. این نمایشگاه یکی از برجسته ترین نمایشگاه های گردشگری می باشد. با شرکت در تور نمایشگاهی لهستان، می توانید به بررسی و مقایسه آثار گردشگری کشورهای مختلف بپردازید.

نکات مهمی که پیش از شرکت در تور نمایشگاهی لهستان باید بدانید

قبل از اینکه برای رزرو تورهای نمایشگاهی کشورهای مختلف اقدام کنید، سعی کنید راجع به آن ها اطلاعاتی کسب کنید. این اطلاعات به شما کمک می کنند تا متوجه شوید که آیا انتخاب درستی برای رزرو و یا شرکت در تور نمایشگاهی مورد نظر انجام داده اید یا خیر. برای مثال شما می توانید درباره سطح کیفی نمایشگاه بررسی کنید. جستجو کنید تعداد غرفه های موجود در نمایشگاه چقدر است. یکی از مسائل مهمی که برای شرکت در تورهای نمایشگاهی لهستان باید حتما در نظر بگیرید، زمان برگزاری نمایشگاه است. زمان برگزاری برای شما مشخص می کند که آیا می توانید در آن زمان مشخص، در آن نمایشگاه بین المللی حضور داشته باشید یا خیر.

تور نمایشگاهی لهستان

مطالعه و تهیه نقشه نمایشگاه های لهستان

یکی از کارهایی که برای بازدید از نمایشگاه های لهستان و همچنین هر نمایشگاه دیگری باید انجام دهید، تهیه نقشه سالن ها و غرفه های نمایشگاه است. این به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به بازدید از غرفه های مد نظر خود بپردازید. بنابراین با استفاده از نقشه می توانید از زمان خود بهترین استفاده را ببرید و مانع هدر رفتن زمان شوید. قبل از حضور در نمایشگاه و شرکت در تور نمایشگاهی لهستان، باید درباره نمایشگاه اطلاعات کافی داشته باشید. بنابراین می توانید با استفاده از بروشورها و همچنین وبسایت رسمی نمایشگاه، به تکمیل اطلاعات خود بپردازید.

ویژگی های تورهای نمایشگاهی لهستان

تورهای نمایشگاهی به شما برای انتخاب یک نمایشگاه مناسب مشاوره می دهند و شما می توانید به راحتی انتخاب خود را انجام دهید. بعضی از تورها یک راهنمای تخصصی دارند که به زبان های خارجی تسلط دارد؛ از این رو می تواند به شما جهت مذاکره با شرکت های خارجی کمک کند. تورهای نمایشگاهی لهستان امکان بازدید تخصصی از مراکز صنعتی را به صورت گروهی برای شما فراهم می کنند. مسافران می توانند کارهای مربوط به تهیه کارت نمایشگاه، تعیین وقت مناسب سفارت و غیره را با خیال راحت بر عهده مسئولین برگزاری تورها قرار دهند.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی ورزشی

تور نمایشگاهی ورزشی یکی از انواع تورهای نمایشگاهی است امروزه بسیار مورد توجه متقاضیان قرار می گیرد. تورهای نمایشگاهی در حوزه گردشگری تجاری یا MICE

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند