تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی یکی از جذاب ترین تورهایی است که برای برآورده کردن اهداف تجاری و دنیای صنعت برپا شده است. این تور به شما این اجازه را می دهد تا از به روزترین تکنولوژی ها و جدیدترین مطالب حوزه عکاسی و فیلمبرداری، در مدت زمان کوتاهی، در کنار جمعی از متخصصان، اطلاعات جامع و با ارزشی کسب کنید. با شرکت در تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی، در دنیای مدرن هنر عکاسی، دنیای دیجیتال، تصویربرداری و تجهیزات وابسته به آن غرق خواهید شد.

فیلمبرداری و عکاسی

عکاسی و فیلمبرداری یکی از زمینه هایی است که از گذشته تاکنون، با سختی ها و پیچیدگی هایی همراه بوده است. عکاسی از دو واژه نور و ثبت کردن ساخته شده است و به عمل ثبت تصاویر بر روی صفحه اطلاق می شود. پیشرفت روز افزون صنعت عکاسی باعث شده است که توجه افراد زیادی به این زمینه جلب شود. نوآوری ها و فناوری هایی که هر روزه در این زمینه کشف می شود، باعث شده است همگان در تلاش باشند تا به آن علم و فناوری دست یابند و از آن در صنعت خود استفاده کنند.

تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی

سالانه تورهای نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی مختلفی، برای شرکت در یک نمایشگاه ایجاد می شوند که هر کدام خدمات خاص و منحصر به فرد خود را دارند. خدماتی از جمله اخذ ویزا، ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی، اقامت در هتل ها با درجه بندی های مختلف، بیمه مسافرتی، گشت ویژه و بازدید از جاذبه های توریستی کشور برگزارکننده نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی، تعداد روز اقامت، محل های اقامت و بسیاری دیگر، در میان تورهای نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی مختلف، متفاوت است.

از این رو شما می توانید با بررسی تمام خدمات ارائه شده و اولویت بندی آن ها بر طبق معیارهای خود، از بین تورهای نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی ارائه شده، یکی از آن ها را انتخاب کنید. نیازی نیست نگران باشید، تورهای نمایشگاهی مختلفی برای نمایشگاه های بین المللی برپا می شوند که حتماً یکی از آن ها مطابق با معیارهای شما خواهد بود.

موضوعات نمایشگاهی که در تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی به آن پی می بریم:

نمایشگاه های فیلمبرداری و عکاسی که در داخل کشور و در سطح بین المللی اجرا می شوند، به طور کلی درباره به روز ترین فن آوری انواع دوربین و خدمات وابسته به آن، اطلاعاتی به شما می دهند. با شرکت در تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی، شما می توانید به بررسی تکنیک و لوازم فیلمبرداری دیجیتالی، تکنولوژی سمعی و بصری، مالتی مدیا، روند چاپ عکس، دوربین های فوق حرفه ای، فیلمبرداری آماتور و حرفه ای، ادوات فیلم سازی، نورپردازی، صدابرداری، نرم افزارهای مربوطه، انتقال اطلاعات، پروژکتورهای ویدیویی و هر چیزی که فکر می کنید می تواند ربطی به این زمینه داشته باشد، بپردازید.

متقاضیان تورهای نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی می توانند با شرکت در این تورها، سطح کیفی دانش خود را تا سطح استاندارد جهانی به روز کنند و با کوله باری مملو از اطلاعات به روز به کشور بازگردند. تور نمایشگاهی فیلمبرداری فتوکینا که به زودی در کلن برگزار خواهد شد، فرصت خوبی برای شما خواهد بود تا هرچه آنچه از دنیای فیلمبرداری نیاز دارید را در مدت زمان کوتاهی کسب کنید.

نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی فتوکینا فرانسه و آلمان (2018)

فتوکینا بزرگ ترین و بهترین نمایشگاه های فیلمبرداری و عکاسی در سطح جهانی و بین المللی می باشد. این نمایشگاه عکاسی هر دو سال یک بار در شهر کلن آلمان برپا می شود و فعالیت خود را از سال 1950 آغاز کرده است. به دلیل جذابیت و محبوبیت زیادی که این نمایشگاه دارد، تورهای نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی بسیار خوبی نیز برای آن ترتیب داده می شود. این نمایشگاه تبدیل به جایگاهی منحصر به فرد جهت معرفی تجهیزات عکاسی جدید برای تولیدکنندگان و سازندگان دوربین عکاسی شده است؛

از این رو تورهای نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی برای فراهم کردن شرایط شرکت در این نمایشگاه، به رقابت می پردازند. یکی از موضوعات جالب این است که همزمان با برگزاری این نمایشگاه در شهر آلمان، گالری های زیادی نیز در سطح این شهر و شهرهای اطراف آن، به موضوع عکاسی می پردازند؛ بنابراین تورهای نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی، نه تنها می توانند در نمایشگاه بین المللی فتوکینا آلمان شرکت کنند، بلکه سری به این گالری های بی نظیر نیز بزنند. این نمایشگاه با داشتن غرفه های فراوان، آماده خدمت رسانی به تورهای نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی و همچنین عموم مردم می باشد.

تقویم تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی فتوکینا

نمایشگاه فیلمبرداری و تصویربرداری فتوکینا سال 2018 در ماه سپتامبر برگزار می شود. از این رو برای شرکت در این نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی مختلفی با مدت زمان اقامت متفاوتی ارائه شده اند. وابسته به شرایط خود می توانید در تورهای 5 روزه، 7 روزه، 9 روزه و یا حتی 10 روزه شرکت کنید که هر کدام بهایی دارند. تاریخ حرکت این تورها، حوالی 19 سپتامبر می باشد. همانطور که می دانید تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی فتوکینا آلمان، در انتهای نیمه اول سال 1397 برگزار خواهد شد. بنابراین اگر قصد شرکت در این تور را دارید، باید در اسرع وقت برای رزرو جایگاهی برای خود اقدام کنید.

با شرکت در نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی فتوکینا، می توانید به نوعی در گردهمایی عظیم تمامی عوامل صنعت، تجارت، کاربران حرفه ای و بسیاری از خریداران شرکت کنید. این نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی، بزرگ ترین نمایشگاه در نوع خود بوده است و هر دو سال یک بار فرصتی پیش می آید تا بار دیگر نام خود را زبانزد جهان کند. این گردهمایی بین المللی متشکل از 1100 غرفه از 166 کشور جهان می باشد که نوآوری های خود را برای همگان عرضه می کنند. شما با شرکت در این تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی، می توانید در یک بازه زمانی چند روزه، با جدیدترین تکنولوژی ها روبه رو شوید و چه بسا از ایده های موجود در آنجا استفاده کنید و فرصت های بسیاری برای خود و شرکت خود ایجاد کنید.

خدمات تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی فتوکینا؛ فرانسه و آلمان

برای راحتی مسافران در شرکت در تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی، بلیط رفت و برگشت برای آن ها تدارک دیده می شود. از آنجایی که این نمایشگاه دارای ورودی غیر رایگان می باشد، نیاز به ثبت نام و رزرو برای شرکت در آن را دارید. بنابراین بلیط ورودی نمایشگاه و هچنین همراهی یک لیدر خوب و کارآزموده از تهران، از جمله دیگر مزایای نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی فتوکینا است. بعضی از تورهای نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی برای شما ویزای شنگن مورد نیاز را می گیرند. داشتن ترانسفر زمینی بین شهرها، گشت بین راهی و همچنین ترانسفر فرودگاهی از جمله دیگر مزایایی است که بعضی از تورهای نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی برای شما فراهم می کنند. اگر قصد شرکت در این تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی را دارید، می توانید با کمی جستجو در اینترنت، تور نمایشگاهی ایده آل خود را بیابید و در این تور شرکت کنید.

مدارک مورد نیاز برای صدور روادید نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی

برای اینکه بتوانید ویزا و روادید شنگن خود را جهت شرکت در تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی فتوکینا دریافت کنید، نیاز به مدارکی خاص دارید. در ابتدا نیاز به دو قطعه عکس رنگی تمام رخ دارید. باید مدارک شغلی خود را از قبیل جواز، پروانه کسب، فیش حقوقی و غیره را همراه داشته باشید. سه نسخه از فرم درخواست روادید را تکمیل کنید؛ حواستان باشد به پرسش های موجود در فرم به دقت پاسخ دهید.

باید برای شرکت در این تور نمایشگاهی بیمه درمانی داشته باشید و اصل و کپی آن را ارائه دهید. در کنار داشتن گذرنامه ای معتبر دارای تاریخ، باید کپی و اصل شناسنامه خود و همسر را ارائه کنید. فراموش نکنید برای اطمینان از شما کپی و اصل یک سند ملکی نیز می خواهند. بعد از انجام کارهای ویزا، اصل تمامی مدارک گفته شده به شما بازگردانده خواهد شد.

مدارک اختصاصی متقاضیان تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی

علاوه بر مدارکی که برای صدور روادید نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی ذکر شد، نیاز به یک سری مدارک دیگر نیز می باشد که مخصوص فرد متقاضی می باشد. اول از همه باید یک معرفی نامه از سازمان دولتی یا وابسته به دولت داشته باشید که بیانگر نام شما، موقعیت شغلی شما در شرکت و همچنین دلیل و زمان سفر شما باشد. همراه این معرفی نامه، باید تأییدیه رزرو بلیط هواپیمای خود، تأییدیه رزرو هتل خود را نیز ارائه دهید. کارت ورودی تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی خود را از اتاق بازرگانی ایران و آلمان خریداری کنید و سپس تمامی مدارک را همراه با درخواست روادید نمایشگاهی خود ارائه دهید. این ویزای نمایشگاهی به مدت 1 روز قبل از نمایشگاه و 4 روز بعد از نمایشگاه می باشد.

شرایط گرفتن دعوتنامه نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی

از آنجایی که پروسه دریافت ویزا برای کشورها کمی طول می کشد، در صورتی که شرکت ها دعوتنامه نمایشگاهی داشته باشند، می توانند زمان کمتری برای دریافت ویزای خود صرف کنند. برای دعوتنامه تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی نیز هدف از سفر فرد و همچنین مدارک شرکت در نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی شما ارائه می شود. این دعوتنامه نمایشگاهی باید دارای مهر و امضای قانونی باشد، سپس بعد از تأییدیه سفارت و انجام مراحل قانونی، می توانید در تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی شرکت کنید.

برای دریافت دعوتنامه نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی، باید با مسئولین مربوطه نمایشگاه مکاتبه کنید و به آن ها درخواست دهید تا برای شما دعوتنامه بفرستند. در صورتی که تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی مورد نظر در داخل ایران نمایندگی دارد، می توانید از آنجا برای دریافت دعوتنامه اقدام کنید. به طور کلی این دعوتنامه باید به گونه ای باشد که مورد تأیید سفارت قرار گیرد. به طوری که در آن باید اهداف شما از شرکت در تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی و مشخصات شما به روشنی ذکر شده باشد. سپس این دعوتنامه به صورت الکترونیکی برای شما یا شرکت ارسال خواهد شد. فراموش نکنید دعوتنامه شما دارای مهر و امضای معتبر باشد.

مدارک مورد نیاز برای گرفتن دعوتنامه نمایشگاهی

گرفتن دعوتنامه نمایشگاهی شرایط دارد و شما برای دریافت آن نیاز به مدارکی دارید. برای دریافت دعوتنامه نمایشگاهی ، شما باید هدف خود را از شرکت در این نمایشگاه به طور کلی شرح دهید و گواهی اشتغال به کار خود در زمینه عکاسی و فیلمبرداری را ارائه دهید. پروانه کسب شما به همراه ترجمه انگلیسی آن می تواند گزینه بسیار خوبی برای شرکت در نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی باشد.

یکی دیگر از این مدارک، نامه رسمی شرکت برای حضور شما در تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی می باشد که در کنار تأییدیه حساب بانکی خود یا شرکت، برای دریافت دعوتنامه ارائه می دهید. پس از طی تمامی مراحل و تأیید آن ها، برای شما دعوتنامه ای مبنی بر شرکت در نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی ارسال خواهد شد و در آن زمان شما می توانید با کمک آن برای ویزای نمایشگاهی درخواست دهید.

برنامه های نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی

تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی برنامه های بسیاری برای متقاضیان خود فراهم کرده است. شما با شرکت در تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی، علاوه بر بازدید از نمایشگاه، می توانید در سمینارهای تخصصی و کارگاه های مربوطه که در کنار این نمایشگاه برگزار می شوند نیز شرکت کنید و از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و همچنین خدمات آموزشی نهایت استفاده را ببرید. برگزار کنندگان نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی، علاوه بر بازدید از نمایشگاه، خدمات تفریحی و گشت در شهر را نیز به مدت کوتاه برای مسافران خود فراهم می کنند. این امر باعث شده است تا مسافران در کنار کار، تفریح نیز داشته باشند.

بهترین زمان برای رزرو تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی

متقاضیان برای اینکه بتوانند در تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی شرکت کنند، بهتر است از پیش برای رزرو جایگاهی برای خود اقدام کنند. برای مثال اکنون که کمتر از 4 ماه یا به عبارتی 119 روز تا تاریخ برگزاری نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی فتوکینا باقی مانده، بیشتر صندلی های تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی آن به فروش رفته است. بنابراین اگر قصد شرکت در این تور نمایشگاهی و استفاده از خدمات آن را دارید، هر چه زودتر باید اقدام کنید؛ چرا که کارهای درخواست روادید کمی زمان بر خواهد بود.

مخاطبین نمایشگاه فیلمبرداری و عکاسی

به طور کلی می توان گفت نمایشگاه های فیلمبرداری و عکاسی، مخاطبین خاص خود را دارند. این مخاطبین می توانند شامل گروه فیلمبرداران، عکاسان حرفه ای، صداگذاران، متخصصان کامپیوتر و بسیاری دیگر از افرادی شود که دستی در این زمینه دارند. این نمایشگاه مطلوب تمام کسانی است که به تکنولوژی و ابزارهای لابراتورهای صوتی و تصویری علاقه دارند. تنوع و گوناگونی موارد ارائه شده در این نمایشگاه باعث می شود فرد در دنیای تکنولوژی، مدرنیته و فیلمبرداری غرق شود. این نمایشگاه ها قدرت این را دارند که شما را مبهوت عظمت و بزرگی نوآوری ها و فناوری های این عرصه کنند.

تورهای نمایشگاهی مختلف برای هر نفر خدمات گوناگونی ارائه می دهند. خدمات آن ها بر اساس مسیر تور، نوع هتل، اتاق و غیره متفاوت است. برای مثال قیمت اقامت هر نفر در اتاق یک تخته یا هر نفر در اتاق دو تخته فرق دارد. در طی این تور نمایشگاهی فیلمبرداری و عکاسی، شما می توانید در یک هتل 3 ستاره، 4 ستاره و یا هتل 5 ستاره شیک و لوکس اقامت داشته باشید و از امکانات تور  لذت ببرید. در بعضی از تورها برای خدمات بالای 5 نفر تخفیف تعلق می گیرد و در صورت ثبت نام تا قبل از تاریخ مشخصی، مبلغی به عنوان تخفیف برای شما در نظر گرفته خواهد.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند