تور نمایشگاهی مبلمان

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی مبلمان

سالانه نمایشگاه های زیادی با موضوعات مختلف در سراسر دنیا برگزار می شود. تور نمایشگاهی مبلمان به بازدید از این نمایشگاه ها اختصاص دارد. برخی از نمایشگاه ها مختص داخل کشورها بوده و بعضی دیگر به صورت بین المللی است. برای شرکت در نمایشگاه بین المللی استفاده از تورهای نمایشگاهی سفر شما را آسان کرده و فرایند دریافت ویزا را تسهیل می کنند. این ویزا ها و بلیط ها گروهی دریافت می شود و دردسر رزرو هتل و ویزا و خرید بلیط را از مسافرین می گیرد.

تور نمایشگاهی مبلمان

منظور از تور نمایشگاهی مبلمان گروهی از افراد یا شرکت ها هستند که در زمینه مبلمان کار می کنند و تمایل دارند به تور نمایشگاه مبلمان بروند. طی سال‌های گذشته بازدید از نمایشگاه های بین المللی در خارج از کشور توسط بازرگانان و صنعت گران ایرانی مورد استقبال قرار گرفته است. معمولاً این افراد با هدف بهره مندی از فناوری و خرید آن، یا معرفی محصولات و تولیدات خود در نمایشگاه های خارجی حضور پیدا میکنند. ایتالیا، آلمان، انگلستان، فرانسه و ترکیه یکی از مهم ترین مقصد های تور نمایشگاهی مبلمان است.

تور نمایشگاهی مبلمان

اهمیت مبلمان

امروزه مبلمان یکی از گزینه های بسیار مهم در چیدمان و دکوراسیون منزل و ادارات است. هماهنگی طرح و رنگ مبلمان با سایر دکوراسیون و همچنین مدل آن می تواند سلیقه شخصی و شرکت را به نمایش بگذارند. مبلمان انواع مختلف داشته در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود. تولید کنندگان مبلمان در سراسر دنیا طرح های مختلفی را در طراحی مبلمان استفاده می کنند که در تور نمایشگاهی مبلمان می توان با این مدل ها آشنا شد.

مزایای سفر با تور نمایشگاهی مبلمان

  • تهیه بلیط رفت و برگشت توسط تور نمایشگاهی مبلمان
  • ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت به صورت اختصاصی
  • راهنمای فارسی زبان تور نمایشگاهی مبلمان
  • رزورو هتل توسط تور نمایشگاهی مبلمان
  • استفاده از خدمات مترجم فارسی زبان ویه نمایشگاه تویسط تور نمایشگاهی مبلمان
  • صدور کارت نمایشگاه برعهده تور نمایشگاهی مبلمان

تور نمایشگاهی مبلمان ضمن بازدید از نمایشگاه به بازدید از شهر و جاذبه های گردشگری آن نیز می پردازد.

 پیشنهادهای شرکت در تور نمایشگاهی مبلمان

قبل از شرکت در تور نمایشگاهی مبلمان ابتدا فکر کرده و ببینید که به چه مبلمان و طرحی بیشتر نیاز دارید و با در نظر داشتن نیازهای خود در نمایشگاه حاضر شوید. استفاده از تور نمایشگاهی مبلمان باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می شود. قبل از حضور در تور نمایشگاهی مبلمان از طریق سایت های اینترنتی و اطلاع رسانی های نمایشگاه با شرکت کنندگان و تولیدکنندگان حاضر در نمایشگاه ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید تا بازدیدی هدفمند و موثر داشته باشید. تور نمایشگاهی مبلمان اطلاعاتی در مورد زمان و مکان نمایشگاه، محل اقامت و سایر موارد را در اختیار شما قرار می دهد.

 قبل از حضور در نمایشگاه، نقشه نمایشگاه را دریافت کنید که در زمان بازدید صرفه جویی شده و در سالن های مختلف برای پیدا کردن تولید کننده مورد نظر کلافه نباشید. در کنار تور نمایشگاهی مبلمان و بازدید از غرفه های نمایشگاه، همایش، کارگاه آموزشی و برنامه‌های علمی برگزار می‌شود، بنابراین سعی کنید این فرصت را که  به افزایش دانش شما کمک می کنند از دست ندهید. کفش مناسب را هنگام  استفاده از تور نمایشگاهی مبلمان فراموش نکنید.

شرکت در تور نمایشگاهی مبلمان برای آگاه شدن از آخرین طراحی های روز دنیا و همچنین ایجاد و توسعه ارتباطات شغلی برای شرکت‌کنندگان بسیار حائز اهمیت است. با شرکت در نمایشگاه مناسب در حوزه کسب و کار می توانید به بررسی رتبه خود در میان هم صنفانتان بپردازید و با سطح جهانی آن همگام شوید. برای این منظور باید یک نمایشگاه  با ویژگی های مناسب هم از نظر فنی و هم از لحاظ سطح تولیدات پیدا کرده و برای شرکت در آن اقدام نمایید. تور نمایشگاهی مبلمان یک فرصت مناسب برای رسیدن به این هدف است.

برای پیدا کردن نمایشگاه مورد نظر گزینه هایی را باید در نظر بگیرید که بر اساس آن بتوانید سطح نمایشگاه را بسنجید. این گزینه‌ها می‌توانند تعداد شرکت های خارجی شرکت کننده در نمایشگاه، تعداد غرفه ها، ابعاد نمایشگاه و دوره های برگزاری آن باشد. بنابراین قبل از اقدام به شرکت در نمایشگاه موارد فوق را بررسی کنید.

نمایشگاه صنایع چوب فرانسه ۲۰۱۸ 2018 Eurobois

تاریخ برگزاری تور نمایشگاهی مبلمان فرانسه 1720 بهمن 96 (6-9 فوریه 2018(

محل برگزاری تور نمایشگاهی مبلمان فرانسه: فرانسه – لیون

سیکل برگزاری تور نمایشگاهی مبلمان فرانسه: سالانه

تعداد غرفه داران تور نمایشگاهی مبلمان فرانسه:  328

موضوعات نمایشگاه تور نمایشگاهی مبلمان فرانسه:  چوب – تجهیزات و فنون پردازش چوب

وبسایت نمایشگاه     www.eurobois.net

به دلیل استفاده از حضور تمامی گروههای حرفه ای  صنایع چوب  – ارائه و نمایش راهکارها و نوآوری های صنعت چوب توسط افراد حرفه ای – ۳۰ سال سابقه برگزاری بصورت تخصصی  – ارائه طیف کاملی از چوب، تجهیزات و تکنیک های کار با چوب – موقیعت جغرافیایی ایده آل نمایشگاه در منطقه ای جنگلی و دسترسی مناسب حرفه ای ها از کشورهای سوئیس، اسپانیا، ایتالیا و

موضوعات نمایشگاه چوب فرانسه ۲۰۱۸

     ماشین آلات و تجهیزات تبدیل چوب که اولین و مهم ترین ابزار در این عرصه است در مرحله بعد ماشین آلات و تجهیزات برش چوب و همینطور مصالح چوبی همچنین ابزار های پیشرفته مانند ماشین آلات و تجهیزات انرژی چوب- ماشین آلات پرداخت رنگ و روغن- تکنیک های مونتاژ- سایر تجهیزات و محصولات مربوط به چوب

تور نمایشگاهی مبلمان

تور نمایشگاهی مبلمان ایتالیا

تور نمایشگاهی مبلمان در یکی از تاریخی ترین کشور های دنیا یعنی ایتالیا برگزار می شود. مشخصات نمایشگاه عبارتند از :

عنوان نمایشگاه : نمایشگاه مبلمان میلان (۲۰۱۸Salone del Mobile)

محل نمایشگاه تور نمایشگاهی مبلمان ایتالیا : ایتالیا – میلان

تاریخ برگزاری تور نمایشگاهی مبلمان ایتالیا :۲۸ فروردین – ۲ اردیبهشت۹۷ (۱۷-۲۲ آوریل ۲۰۱۸(

تعداد غرفه شرکت کننده  : ۱۳۰۰

تعداد کشور شرکت کننده: ۱۶۵ کشور

دوره برگزاری تور نمایشگاهی مبلمان ایتالیا: سالانه

موضوعات هدف تور نمایشگاهی مبلمان ایتالیا: دکوراسیون – مبلمان – مبلمان باغ

تعداد بازدیدکننده : ۲۷۰۰۰۰

وسعت نمایشگاه : ۲۰۰۰۰۰ مترمربع

ملزومات اتاق خواب شامل تجهیزات اتاق خواب هتل ها، لوازم تخت خواب مسافرتی، لوازم تختخواب های لوکس و سنتی و همچنین تجهیزات نورپردازی انواع مبلمان شامل مبلمان سنتی و مدرن، مبلمان شیشه ای، چرم، مرمر و سنگ ، مبلمان کودک، انواع صندلی چرمی و گهواره ای و تاشو، میز تلویزیون انواع قفسه ها برای لباس به صورت ثابت و متحرک و پارتیشن بندی، قفسه کتاب و رادیو و سی دی، قفسه چرخدار، آینه و جاکفشی

  مبلمان باغ شامل انواع مختلفی از جمله کاناپه ، مبلمان حصیری، صندلی های تکی مانند صندلی راحتی و گهواره ای، تشک و تخت خوابی میز ناهار خوری از جنس های شیشه ای، فلزی پلاستیکی و سنگی، صندلی های ناهار خوری پایه بلند و سنتی و مدرن، لوستر و میز ناهارخوری تاشو از موارد قابل بازدید در تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا هستند.

مزایای شرکت در نمایشگاه با تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

این تور یک راه ساده برای سفر به ایتالیا و بازدید از نمایشگاه مبلمان است. ضمن شرکت در نمایشگاه می توانید به گردش در شهر میلان بپردازید و همچنین از مزایای زیر برخوردار شوید:

  آشنایی با بازار محصولات این کشور در انواع تورها نمایشگاهی مخصوصأ تور نمایشگاهی مبلمان ایتالیا ، برقراری ارتباط مستقیم با تولید کننده مبلمان ، در تور نمایشگاهی ایتالیا می توانید محصولات کشورهای مختلف را مقایسه کنید و بهترین گزینه ها را انتخاب نمایید ، به دست آوردن اطلاعات لازم درباره محصول مورد نظر در میان محصولات متنوع جهان در تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا ، پیدا کردن فرصت های جدید سرمایه ‌گذاری

     ایده گرفتن از صنعت مبلمان کشوری دیگر ، کسب دانش فنی و آشنایی با فن آوری های روز دنیا ضمن همراهی با تور نمایشگاهی مبلمان ایتالیا ، آشنایی با تولید کنندگان مختلف در وسعت گسترده تر و مقایسه محصولات و خدمات تولید کنندگان مختلف

استفاده بهینه از تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا

 در مورد نمایشگاه اطلاعات مورد نظرتان را به دست آورید و به جستجو بپردازید و با مراجعه به وب سایت نمایشگاه اطلاعات کافی برای آن به دست آورده و مطالعه خود را برای شرکت در نمایشگاه تکمیل کنید. پس از برنامه ریزی و هدف گذاری در نمایشگاه، مشخص کنید که در میان محصولات و تولیدهای متننوع غرفه‌داران به دنبال دست یافتن به چه چیزی هستید. با شرکت در تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا بدیهی است با فرصت ها و روابط تجاری جدیدی روبرو خواهید شد، بنابراین برای بهره برداری از این فرصت ها برنامه ریزی مناسب داشته باشید.

اگر بخواهیم یکی از پیشرو ترین ها را در این زمینه نام ببریم قطعأ نام ایتالیا در رأس آن است. بدین منظور تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا بازدیدکنندگانش را با تولیدات ایتالیا و سایر کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه آشنا می کند. مبلمان های تولید شده علاوه بر طرح ها و مدل های مختلف و میزان لوکس بودن هر کدام از آنها همه سلیقه ها را پاسخگوست. در صورت فعالیت در زمینه مبلمان و صنایع وابسته، کارت ویزیت خود را به همراه داشته باشید. در بازدید از نمایشگاه با تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا ارتباط های جدیدی پیدا میکنید که باید این ارتباط ها را جهت یافتن فرصت های دیگر بعد از نمایشگاه حفظ نمایید.

نقش مبلمان در زیبایی دکوراسیون داخلی بر کسی پوشیده نیست، مبلمان منزل یا محل کار شما می‌تواند نشان‌دهنده سبک دکوراسیون تان باشد که در انتخاب آن باید دقت نموده و سلیقه زیادی به کار ببرید تا زیباترین دکور را داشته باشید. در تور نمایشگاه مبلمان ایتالیا انواع این مبلمان ها را خواهید دید. مبلمان موجود به سه دسته مبلمان راحتی مبلمان کلاسیک و استیل تقسیم بندی می شوند:

     مبلمان راحتی برای استراحت و استفاده های شخصی به کار برده میشود و مانند مبلمان های رسمی و پذیرایی نیست. این دسته از مبلمان ها تنوع بسیاری دارند – مبلمان کلاسیک یکی از زیباترین مبلمان های مناسب برای دکوراسیون داخلی لوکس می باشد که در ساخت آن از چوب و منبت کاری به زیبایی استفاده می شود – مبلمان استیل یا سلطنتی دسته دیگری از مبلمان هاست، که به صورت زیبا و ظریف با بهره‌گیری از منبت کاری های پرکار ساخته می شود و طرفداران خاص خود را دارد.

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کلن

غرفه دارانی که می توانند در این نمایشگاه غرفه ای را به خود اختصاص دهند قدم بزرگی به صورت تجارت با خریداران و شرکت های مهم برمی دارند. حضور تولیدکنندگان بین المللی، طراحان و تاجران مشهور، فضای این نمایشگاه را برای برقراری ارتباط و افزایش پتانسیل بازار بسیار مناسب کرده است. این نمایشگاه ایده آل ترین معیارهای نمایشگاهی و طیف کاملی از خدمات را به شما غرفه داران ارائه می دهد تا بتوانید هرچه بیشتر بر تجارت خود متمرکز بمانید.

تامین کنندگان بین المللی مبلمان اتاق های نشیمن و پذیرایی، مبلمان اتاق خواب و حمام، تشک و سیستم های خواب

تامین کنندگان منسوجات خانگی، پوشش های دیوار، پوشش کف، نورپردازی لوازم جانبی و لوازم و وسایل حمام

تامین کنندگان محصولات مبلمان برای قرارداد تجاری

بازدیدکنندگان نمایشگاه طراحی داخلی آلمان 2019

کلیه ی بازرگانان تخصصی صنعت مبلمان، خرده فروشان تخصصی تختخواب، طراحان داخلی و معماران، برنامه ریزان، صنعتگران متصل کننده قطعات، نجاران، متخصصان در حوزه دکوراسیون داخلی

قسمت های مختلف نمایشگاه طراحی کلن

 : Global Lifestyles مبلمان اتاق نشیمن و مبلمان اتاق خواب از سراسر جهان

 :Prime مبلمان اتاق نشیمن مدرن و سرویس اتاق خواب، مبلمان چوبی مستحکم، مبلمان کودک، میز، صندلی، میز ناهارخوری، بازسازی و تعمیر مبلمان

 :Comfortمبلمان آبهلسترد – سوئیت، صندلی، دیوان (مبل دو نفره بدون پشت) مبل صندلی، تختخواب

 :Smartمبلمان جدید و مدرن آماده مونتاژ ، مبلمان اتاق خواب، مبل و تخت کودک، برگزیده ای از محصولات مرتبط / لوازم جانبی مبلمان

 :Sleep تشک و سیستم های خواب، مبل تختخواب شو، تختخواب آبی، سرویس جانبی تختخواب، ملحفه و لوازم جانبی

 :Pure طرح های خلاقانه مبلمان توسط افراد جوان و حرفه ای

 :Pure Edition طرح های منحصر به فرد و خاص، محصولاتی با مفاهیم خاص تصویری با جدیدترین و مدرن ترین طرح ها

 :Pure Talents آزمایشگاه طراحی – مدارس، گروه، شبکه

 :Pure Textile  طراحی داخلی با پارچه توسط برندهای برجسته

تور نمایشگاهی مبلمان

برای بازدیدکنندگان

آخرین روندی که بر بازار این صنعت درآینده ای نزدکی مسلط می شود را در این نمایشگاه می توانید ببینید. اگر می خواهید مدیران ارشد را در این رویداد بزرگ ببینید می توانید در ماه ژانویه در این نمایشگاه حضور داشته باشید. نمایشگاه مبلمان کلن درجه یک ترین رویداد تجاری این بخش به شمار می آید.

صد در صد در این نمایشگاه محصولات نظر وسعت بسیار عالی و بی نظیر است. این نمایشگاه برای تمامی تامین کنندگان و متقاضیان مهم بازار جهانی و مخاطبان آنها ، مهمترین عرصه تجاری استاین نمایشگاه در تاریخ 14 ژانویه 2019 آغاز و در تاریخ 20 ژانویه 2019 پایان می یابد.

 نمایشگاه مبلمان هنگ کنگ

یکی دیگر از نمایشگاه های مبلمان خانگی در هنگ کنگ نیز می باشد که از ۳۱ فروردین الی ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ در این شهر برگزار می گردد. این نمایشگاه به عنوان جایگاهی کامل برای تجارت منسوجات خانگی همواره در حال پیشرفت است. این نمایشگاه شامل تعدادی از موضوعات مختلف است که در بخش های کلیدی بازار منسوجات خانگی و مبلمان تمرکز دارد. یکی از ویژگی های برجسته این نمایشگاه تالار ویژه است که طراحان، مارک ها و مجموعه هایی از با کیفیت ترین منسوجات را معرفی می کند.

نمایشگاه منسوجات خانگی هنگ کنگ طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا مانند پوشاک حمام، پارچه و لباس اتاق خواب، منسوجات آشپزخانه، فرش و کفپوش را ارائه می دهد. این رویداد یک بستر اختصاصی برای غرفه داران و خریداران منسوجات خانگی برای دسترسی فوری به بازارهای آسیا و فراتر از آن است.

نمایشگاه بین المللی مبلمان استانبول

این بار سومین و یکی از بزرگترین نمایشگاه های مبلمان در یکی از شهر های آسیایی دیگر یعنی استانبول (ISMOB) شهری در ترکیه برگزار می شود نمایشگاه مبلمان استانبول فرصتی مناسب است تا در آن با صنعت مبلمان ترکیه آشنا شوید که به بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایتالیا مبلمان خود را صادر می کند و به طراحی و کیفیت مبلمانش معروف است. این نمایشگاه به لطف مشارکت بیش از ١٠٠ کشور از سرتاسر جهان و حضور در قلب صنعت مبلمان دنیا، فرصت های تجاری جدیدی را برای شرکت کنندگانش مهیا می کند. علاقه قابل توجهی به شرکت در نمایشگاه مبلمان استانبول وجود دارد زیرا این رویداد میزبان گروه های خریدار از بسیاری از کشورهای اروپا، خاورمیانه و آفریقا است. نمایشگاه مبلمان استانبول هرساله همه عوامل صنعت مبلمان را با ایده ای متفاوت دور هم جمع می کند و امتیازات جدیدی برای شرکت کنندگان قائل می شود.

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی مبلمان در استانبول می باشد که در تاریخ ۲۲  الی ۲۷ ژانویه ۲۰۱۹  است. این نمایشگاه توسط شرکت برگزار کننده نمایشگاه سی ان آر و درفضایی به بزرگی ۱۵۰٫۰۰۰ متر مربع برگزار خواهد شد. پیش بینی می شود که در مدت ۵ روز برگزاری این نمایشگاه حدود ۹۰٫۰۰۰ نفر از این نمایشگاه بازدید کنند که شامل تولید کنندگان و افراد مرتبط با صنعت مبلمان می باشند که از داخل و خارج از ترکیه برای شرکت در این نمایشگاه به استانبول سفر می کنند. توصیه می شود تور نمایشگاهی مبلمان این رویداد را از دست ندهید .

شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی مبلمان استانبول با توجه به سلایقشون می توانند در بخش مبلمان مدرن، یا مبلمان کلاسیک و یا سرویس اتاق خواب، اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری دیدن کنند البته می توانند برای کودکان خود از بخش سرویس اتاق کودکان و نوجوانان و یا برای اداراتشان مبلمان اداری، لوازم جانبی مبلمان، انواع تخت و تشک، مبلمان آشپزخانه نیز دیدن کنند. این نمایشگاه توسط فدراسیون و انجمن مبلمان ترکبه حمایت می شود و در طول ۳ سال گذشته عملکرد موفق این نمایشگاه موجب شده است تا تعداد بازدیدکنندگان از این نمایشگاه حدود ۵۰ درصد افزایش داشته باشد

اهمیت نمایشگاه مبلمان استانبول

نمایشگاه بین المللی مبلمان استانبول در مرکز برگزاری نمایشگاه های سی-ان-آر در منطقه یشیل کوی استانبول برقرار می شود.ما برای ایام نمایشگاه پکیج های ویژه ای را آماده کرده ایم و اگر حرفه شما مرتبط با موضوع این نمایشگاه می باشد، سالانه افراد زیادی به وسیله تور نمایشگاهی مبلمان در این رویداد شرکت می کنند.

اهمین این نمایشگاه به دلیل اسن است که چون ترکیه یکی از ۱۰ تولید کننده بزرگ مبلمان در دنیا بوده و حجم صادرات مبلمان ترکیه به ۲۱۴ کشور در سراسر دنیا حدود ۱٫۹ میلیارد دلار در سال می باشد. بازدیدکنندگان این نمایشگاه را واردکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ،خریداران حرفه ای مبلمان، طراحان داخلی، دکوراتورها، نمایندگی ها و آرشیتک ها تشکیل می دهند. این نمایشگاه فرصتی است تا علاقمندان و افراد مرتبط با صنعت مبلمان را به دور هم جمع کند.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی ژاپن

تور نمایشگاهی ژاپن

 تور نمایشگاهی ژاپن یکی از دلایل شهرت این کشور است. ژاپن به صورت مجمع‌الجزایری است . این کشور در اقیانوس آرام و در غرب ساحل شرقی

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند