تور نمایشگاهی مواد غذایی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

هر ساله در کشورها و شهرهای مختلف نمایشگاه های متنوعی در زمینه های یکسان و غیر یکسان برگزار می شود که نمایشگاه مواد غذایی یکی از گزینه های هیمشگی و ثابت است. به این ترتیب تور نمایشگاهی مواد غذایی از دسته تورهای پر فروش محسوب می شود که تعداد مراجعه کننده زیادی را به خود اختصاص می دهد. در این مطلب قصد داریم در خصوص انواع تورهای مواد غذایی در کشورها و به دنبال آن شهرهای مختلف کشور بپردازیم، در نهایت شرایط و قوانینی که می بایست برای ورود به کشور مورد نظر را دنبال نمود را بررسی می کنیم و توضیح می دهیم که چه سری مدارک در این مسیر نیاز است با ما همراه باشید.

نمایشگاه مواد غذایی

نمایشگاه های مواد غذایی همانطور که از اسمش پیداست در زمینه انواع مواد غذایی فعالیت می کنند ، هدف از این نمایشگاه تنها نمایش خوراکی متنوع نیست، در واقع نوع طبخ و تهیه مواد غذایی به همراه شرایط نگهداری و بررسی مکانیزم های جدیدی که در این مسیر دیده می شود همگی در این نوع نمایشگاه ها دیده می شود. تور نمایشگاهی اقلام غذایی از دسته تورهای ارزان قیمت و مناسب است و بسیاری از از افراد می توانند از آن طبق شرایط خاص استفاده کنند.

نمایشگاه مواد غذایی فرانسه

نمایشگاه مواد غذایی فرانسه یکی از قدرتمندترین و پرطرفدارترین تورهایی است که هر ساله سیلی از مراجعه کنندگان را به سمت خود می کشاند. این تور در کشور پاریس برگزار می شود و تاریخ برگزاری آن 27 مهر 97 اعلام شده است. تور نمایشگاهی اقلام غذایی فرانسه طبق عادت همیشگی 5 روزه خواهد بود و با شرایط و امکانات کامل همراه است. در این تور با انواع محصولات شیرینی پزی و خوار و بار آشنا می شوید، محصولات سلامت و مکمل های خوراکی به طور دقیق مشخص می شود.موضوعاتی بسیار مهم در خصوص محصولات منجمد مورد بررسی قرار می گیرد.

به طور کلی بازدید کنندگان اصلی این نمایشگاه خرده فروشان حرفه ای هستند اما بازدید آن برای عموم افراد آزاد است. این نمایشگاه دارای 20 غرفه متفاوت است و حدود 6 هزار غرفه دار فرانسوی هستند. شما به سادگی می توانید با تور نمایشگاهی مواد غذایی فرانسه از نوآوری های بازار خوراکی مطلع شوید. در این نمایشگاه با روند مشارکت های بزرگ نیز ارتباط خواهید گرفت. در نظر داشته باشید که رویدادهایی که در این نمایشگاه برگزار می شود به نسبت گزینه های دیگر متنوع تر خواهد بود.

نمایشگاه مواد غذایی روسیه

 نمایشگاه مواد غذایی مسکو از بزرگترین نمایشگاه های تخصصی در حوزه های مواد غذایی در شرق اروپا محسوب می شود. در این تور می توانید طرز تهیه غذاهای تجاری را به سادگی بیاموزید آنطور که مشخص است زمینه های فعالیت در این نمایشگاه بسیار خاص است و یک سری پیشنهاد های تجاری نیز دیده می شود. موضوعات تور نمایشگاهی اقلام غذایی روسیه بیشتر در لاین خوراکی های لذیذ و همینطور میوه و سبزیجات است.

هدف اصلی در تور نمایشگاهی اقلام غذایی فرانسه ،مصرف نوشیدنی های غیر الکلی بوده و یک سری توضیحات جالب در این مسیر دیده می شود. در نظر داشته باشید که گاه کنفرانس هایی در زمینه خوراکی های طبیعی و نیمه فرآوری شده نیز در تور نمایشگاهی اقلام غذایی روسیه برگزار می شود. به طور کلی تور نمایشگاهی اقلام غذایی روسیه در فصل پاییز برگزار می شود اما هنوز تایم دقیقی در خصوص این نمایشگاه دیده نمی شود.

نمایشگاه مواد غذایی مالزی

تور نمایشگاهی اقلام غذایی مالزی در شهر زیبای کوالالامپور و در تاریخ 6 تیر 97 برگزار می شود، در این نمایشگاه هدف اصلی بررسی انواع نوشیدنی های طبیعی، نیمه طبیعی، الکلی و غیر الکی، نوشیدنی های گیاهی و همینطور نوشیدنی های ترکیبی است. یکسری غرفه ها نیز در خصوص انواع غذاهای بین المللی و دریایی وجود دارد که توضیحالت جالبی در خصوص کیفیت محصولات دریایی ارائه می کند.

در این نمایشگاه گذری به محصولات کنسری و پرورده نیز می شود و البته همایش های بسیار بزرگی در سال در مالزی در خصوص غذاهای کنسروی برگزار می شود . هزینه تور نمایشگاهی مواد غذایی در وضعیت متوسط قرار دارد و شاید آنطور که افراد بخواهند ارزان به نظر نرسد. غرفه های ملی و از مناطق مختلف جهان در این نمایشگاه وجود دارد که هر یک دارای هدف خاص و مشخصی هستند. شما می توانید با یک سری از فناوری ها و تجهیزات زیبا و جذاب نیز آشنا شوید.

نمایشگاه مواد غذایی چین

نمایشگاه مواد غذایی چین، در شهر گوانجو و در تاریخ 7 تیر ماه 97 برگزار می شود که عموما برای رزرو این تور باید از همین حالا اقدام کرد ظرفیت تور نمایشگاهی مواد غذایی محدود است و این موضوع سبب می شود که عده ای از این تور جا بمانند. در تور نمایشگاهی اقلام غذایی گوانجو بیشترین تمرکز بر روی محصولات لبنی است و همینطور محصولات ارگانیک و شرایط نگهداری آن نیز مورد بررسی قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که مرغ و گوشت حیوانات شکار شده دارای 3 غرفه مشخص در این نمایشگاه هستند که هر یک با شرایط خاصی دنبال می شود. عموم تاجران بزرگ از کشورهای مختلف در این تور حضور دارند و قطعا انتخاب تور نمایشگاهی اقلام غذایی چین می تواند یک تجربه جدید برای افراد محسوب شود.

در نظر داشته باشید که نوع تهیه محصولات لبنی در تور نمایشگاهی اقلام غذایی چین به طور دقیق و مشخص مورد بررسی قرار گرفت.

نمایشگاه مواد غذایی ترکیه

تور نمایشگاهی مواد غذایی ترکیه در شهر قونیه برگزار می شد که تاریخ برگزاری آن 15 شهریور 97 اعلام شده است. این تور بسیار شلوغ است، ایرانیان برای استفاده از ر ترکیه نیاز به تهیه ویزا ندارند و این موضوع مسیر را بسیار آسانتر می کند. در نظر داشته باشید که صحبت اصلی در تور نمایشگاهی مواد غذایی قونیه گوشت های دودی است که شرایط نگهداری، نوع استفاده و طبخ و یک ویژگی های کلی و جزئی در خصوص این نوع از مواد غذایی به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. اینطور که مشخص است همیشه افرادی که قصد دارند از نمایشگاه مواد غذایی ترکیه بازدید کنند باید چندین ماه زودتر اقدام به رزرو تور نمایشگاهی اقلام غذایی نمایند. خوشبختانه هزینه رزرو تور نمایشگاهی اقلام غذایی به مراتب ارزان و مناسب اعلام شده است.

تور نمایشگاهی مواد غذایی ترکیه در شهر بورسا نیز برگزار می شود و تاریخ آن 17 مهر 97 اعلام شده است، در این نمایشگاه به طور کلی محصولات زراعی و کشاورزی مورد بررسی قرار می گیرد در نظر داشته باشید که بازدید از این نمایشگاه نیازمند تهیه بلیط است که البته هزینه بسیار مناسبی دارد.

نمایشگاه مواد غذایی استانبول

تور نمایشگاهی مواد غذایی استانبول در تاریخ 9 آبان 97 برگزار می شود و بیشتر تمرکز این نمایشگاه بر روی تکنولوژی بسته بندی هایی است که برای مواد غذایی به کار می رود. در نظر داشته باشید که در نمایشگاه مواد غذایی استانبول تکنیک آمبالاژ به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد اینطور که مشخص است عموم افرادی که از این نمایشگاه دیدن می کنند قصد دارند که در زمینه مواد غذایی کسب و کاری پر سود راه بیاندازند، یادگیری تکنیک های جدید قطعا مسیر پیش روی را بسیار آسانتر خواهد کرد. در نظر داشته باشید که در نمایشگاه مواد غذایی استانبول ورود کودکان ممنوع است.

نمایشگاه مواد غذایی هند

 این تور در تاریخ 2 آبان 97 در شهر بمبئی برگزار می شود، در این تور افراد مختلفی می توانند شرکت کنند، مواد غذایی که در این تور مورد بررسی قرار می گیرد به صورت ترکیبی هستند و البته یک سری خرید و فروش های جزئی نیز در تور هند قابل انجام است مشخص شده است که بسیاری از افراد در بازدید از تور نمایشگاهی اقلام غذایی یک سری پیشنهادهای کاری بسیار عالی دریافت کرده اند. موضوع مهمی که در تور نمایشگاهی اقلام غذایی هند مورد بررسی قرار می گیرد شرایط نگهداری غذاهایی است که بیشتر در معرض فساد هستند این موضوع از دید علمی بررسی شده و یک سری ایده های کاربردی برای آن مطرح می شود.

نمایشگاه مواد غذایی بلژیک

نمایشگاه مواد غذایی بلژیک نوآورانه ترین محصولات غرفه داران را آشکار می کند و پوشش دهی کاملی در زمینه های مختلف مواد غذایی خواهد داشت. به طور کلی تور نمایشگاهی مواد غذایی بلژیک رصدخانه جهانی نوآوری خوراکی محسوب شده است و افراد بسیار سرشناس در این نمایشگاه دیده می شوند. تاریخ برگزاری این تور 27 مهر اعلام شده است، در نظر داشته باشید که همیشه وجود یک سری اصول مهم در تور نمایشگاهی مواد غذایی بلژیک کمک می کند که از شرایط موجود نهایت بهترین استفاده فراهم شود.

نمایشگاه مواد غذایی آفریقا

نمایشگاه مواد غذایی آفریقا در کشور نایروبی و در تاریخ 13 شهریور 97 برگزار شده است. در این تور می توانید از انواع غذاهای دریایی دیدن کنید، هدف اصلی در این تور بررسی غذاهای محلی است و افرادی که در نمایشگاه حضور دارند به طور کلی آشپزها و یا شغل های مرتبط هستند، هزینه این تور بسیار ارزان و مناسب است و البته برای رزرو نیاز به ویزا خواهد بود.

نمایشگاه مواد غذایی شهرهای ایران

نمایشگاه مواد غذایی در شهرهای مختلف ایران نیز دارای طرفداران مخصوص به خود است. در این بخش لیستی از تورهای مواد غذایی در داخل کشور را مورد بررسی قرار می دهیم. تور نمایشگاهی مواد غذایی و صنایع طیور تهران در تاریخ 15 شهریور 97 برگزار می شود. تور نمایشگاهی مواد غذایی و صنایع وابسته در تاریخ 8 تیر 97 در تهران، تور نمایشگاهی مواد غذایی بدون فروش در تاریخ 29 خرداد و همینطور در تاریخ 30 مرداد در زنجان برگزار خواهد شد.

دعوت نامه نمایشگاهی مواد غذایی

شما برای ورود به کشورهای اعلام شده نیاز به ویزا دارید و ویزای نمایشگاهی نیز به دعوت نامه ای که قرار است برای شما ارسال شود اهمیت می دهد، در نظر داشته باشید که دعوت نامه تور نمایشگاهی مواد غذایی از سمت فرد و یا غرفه دار مشخصی برای شما ارسال می شود و در آن به درستی قید شده است که شما با چه هدفی قرار است که وارد کشور بشوید.

این دعوت نامه می تواند از سوی فردی که نسبت فامیلی با شما دارد ارسال شود و یا از سوی نمایشگاه مبنی بر اینکه شما قرار است به عنوان یک غرفه دار ظاهر شوید به هرحال باید فردی و یا ارگانی باشد که برای شما دعوت نامه مربوطه را ارسال کند. در صورتی که در این مسیر دچار مشکل شده اید می توانید در زمانی مناسب یک ایمیل به نام نمایشگاه ارسال کنید و متنی مشخص مبنی بر اینکه علاقمند به حضور در نمایشگاه هستید بنویسید، در اغلب موارد در صورتی که از وضعیت بودجه مناسبی برخوردار باشید این روش نتیجه خواهد داد.

در دعوت نامه دو بخش برای دعوت کننده و دعوت شونده وجود دارد که باید اطلاعات مربوطه را به درستی وارد کنید، در این دعوت نامه باید محل اقامت فرد متقاضی به طور دقیق مشخص شود.

مدارک تور نمایشگاهی مواد غذایی

برای رزرو تور نمایشگاهی مواد غذایی یک سری مدارک نیاز است که باید به طور دقیق تهیه شود. بهتر است در ابتدا فکری به حال دعوت نامه کنید و در تایمی که دعوت نامه تنظیم می شود به دنبال سایر مدارک خود باشید.

شما نیاز به پاسپورت دارید و پاسپورت شما باید 6ماه اعتبار داشته باشد و همینطور دو برگ از آن برای مهر و امضا سفید باشد.

از سمت دیگر نیاز به تهیه دو قطعه عکس زمینه سفید است و بهتر است که عکس شما اخیرا گرفته شده باشد.

یک سری اطلاعات مالی نیاز است تا نشان دهد شما بودجه کافی برای سفر را دارید، البته در ویزای نمایشگاهی این مدرک انقدرها هم نیاز و ضروری محسوب نمی شود.

در نهایت باید به فکر ویزا باشید، ویزای نمایشگاهی ویزایی کوتاه مدت است که طبق تایم نمایشگاه شما ارائه می شود. در نظر داشته باشید که تمامی مدارک شما در زمان درخواست ویزا باید ارسال شود. مدارک مورد بررسی قرار می گیرد و مشخص می شود که آیا واجد شرایط اخذ ویزا هستید یا خیر.

بهترین زمان رزرو تور نمایشگاهی مواد غذایی

به طور کلی زمان های مختلفی در خصوص تور نمایشگاهی مواد غذایی وجود دارد و در ابتدا باید بررسی کنید که قرار است کدام یک از تور نمایشگاهی را انتخاب کنید، سپس نوبت به رزرو است. بهترین تایم برای رزرو نمایشگاه مواد غذایی دو هفته قبل از تاریخ برگزاری تور نمایشگاهی مواد غذایی است، البته این موضوع به شرطی قابل قبول است که شما بتوانید ویزای خود را قبل از رزرو تهیه کرده باشید بنابراین کل تایمی که در این مسیر نیاز دارید گاه بیش از 1 ماه است بنابراین بهتر است هرچه زودتر اقدام کنید. در نظر داشته باشید که برای رزرو تور نمایشگاهی مواد غذایی بهتر است از روش های اینترنتی اقدام کنید، در این روش به سادگی می توانید از طرح های تخفیف استفاده کنید.

دقت کنید که یک سری از تورهای نمایشگاهی مواد غذایی نیاز به دریافت ویزا ندارند و این موضوع روند رزرو شما را بسیار آسانتر و سریعتر می کند. هزینه ها  برای رزرو تور نمایشگاهی مواد غذایی متغیر است و طبق شرایط خاص تعیین می شود. امکانات موجود برای نمایشگاه مواد غذایی متنوع است و به صورت درجه بندی برای افراد مختلف فراهم شده است. در نظر داشته باشید که همیشه تور های نمایشگاه مواد غذایی می توانند انتخاب شده و با هزینه کم برای شما همراه باشند.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی هند

تور نمایشگاهی هند

تورهای نمایشگاهی هند بسیار مشهور هستند. این تورها به صورت دوره ای برگذار می شود و هر ساله هزاران مسافر را به سمت خود می

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند