تور نمایشگاهی فنلاند

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی فنلاند

فنلاند عضو اتحادیه اروپا است و نمایشگاه های بین المللی زیادی در آن برگزار می شود. با تور نمایشگاهی فنلاند امکان حضور در نمایشگاه های برگزار شده در آن را خواهید داشت. این تورها فرصتی است که در آن با محصولات جدید سایر کشورها آشنا شوید و هم چنین محصولات جدید خود را به جهانیان نشان دهید زیرا افراد زیادی از کشورهای مختلف برای بازدید از این نمایشگاه ها حضور پیدا می کنند که آن ها هم یا تنها بازدید کننده هستند و یا غرفه ای برای نمایش محصولاتشان دارند. اغلب شرکت کنندگان در این نمایشگاه های بین المللی افرادی هستند که به تجارت و سرمایه گذاری مشغول هستند و این نمایشگاه ها را فرصتی برای سودآوری خود می دانند. در این مقاله به بررسی تور نمایشگاهی فنلاند و نحوه شرکت در آن خواهیم پرداخت.

آشنایی با کشور فنلاند

کشور فنلاند که به کشور هزار دریاچه معروف است در منطقه اسکاندیناوی قرار دارد. فنلاند کشوری در شمال اروپا است و 5 میلیون نفر جمعیت دارد. پایتخت کشور فنلاند شهر هلسینکی می باشد و مردمش به زبان سوئدی و فنلاندی گفتگو می کنند. دین مسیحیت بین مردم فنلاند دیده می شود و بیشتر مردم آن پیروان آیین لوتری از این دین هستند. تایگا و جنگل های توندرا را در قسمت اعظم این کشور خواهید دید و رشته کوه هایی نیز در شمال آن وجود دارد. آب و هوای این کشور بدین صورت است که فصل تابستان گرم و روزها کوتاه است و فصل زمستان نیز سرد و روزها طولانی می باشد. فنلاند هر ساله جزء یکی از کشورهایی قرار می گیرد که کیفیت زندگی در آن بالا است.

تور نمایشگاهی فنلاند

تور نمایشگاهی فنلاند برای آن دسته از عزیزانی که از نمایشگاه های برگزار شده در این کشور می خواهند بازدید کنند مناسب می باشد. برخی اوقات فنلاند به عنوان کشور میزبان که در آن نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود عمل می کند و گاهی نیز محصولات خود را در بازارهای جهانی به نمایش می گذارد تا آن ها را به جهان معرفی کند. با تور نمایشگاهی فنلاند از نمایشگاه های بین المللی که در این کشور بازدید خواهید داشت و به تجربیات تان اضافه خواهد شد. با شرکت در این تور از محصولات سایر کشورها دیدن خواهید کرد و محصولات خود را به دیگر کشورهای جهان معرفی خواهید کرد.

تور نمایشگاهی فنلاند

رزرو تور نمایشگاهی فنلاند

کسانی که برای رزرو تور نمایشگاهی فنلاند اقدام می کنند دو دسته هستند یک دسته کسانی که تاجر می باشند و فعالیت های بین المللی دارند و دسته دیگر کسانی هستند که به بازدید از این نمایشگاه ها تمایل دارند. برای رزرو تور نمایشگاه فنلاند به صورت اینترنتی و از طریق سایت می توانید اقدام کرد که راهی سریع و کم هزینه می باشد. در هنگام رزرو تور نمایشگاهی فنلاند خدمات این تور نظیر مدت اقامت، قیمت تور، محل اقامت و مدت زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی را مشاهده خواهید کرد و با اطلاعات کامل تری به رزرو آن اقدام می کنید. اگر تاجر نباشید و تنها به قصد بازدید در این تورها شرکت می کنید داشتن دعوت نامه از کشور فنلاند به شما کمک خواهد کرد تا ویزای نمایشگاهی را راحت تر دریافت کنید.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور نمایشگاهی فنلاند

برای رزرو تور نمایشگاهی فنلاند نیاز به ارائه یک سری مدارک خواهید داشت. این مدارک شامل:

•           ارائه گذرنامه اصل که به مدت 7 ماه اعتبار داشته باشد

•           ارائه ویزایی که معتبر باشد

•           ارائه مدارکی دال بر تمکن مالی

•           ارائه گواهی اشتغال

•           ارائه دعوت نامه تجاری در صورتی که دارا هستید.

•           ارائه دو قطعه عکس که در زمینه ای سفید رنگ باشد

•           ارائه اصل و کپی شناسنامه

•           ارائه اصل و کپی کارت ملی

کلیه مدارک به صورت کامل و بدون نقص باید ارائه شود و اگر هدفتان از رزرو تور نمایشگاهی فنلاند این است که به عنوان شرکت کننده در آن حضور داشته باشید باید مدارکی که نشان دهنده این امر باشد نیز ارائه دهید. این مدارک را در صورت رزرو اینترنتی از طریق فکس می توانید ارسال کنید و یا اینکه به صورت حضوری آن ها را تحویل دهید.

خدمات ارائه شده در تور نمایشگاهی فنلاند

خدمات ارائه شده در تور نمایشگاهی فنلاند شامل رزرو بلیط هواپیما برای رفت و برگشت، رزرو هتل، بیمه مسافرتی، لیدر فارسی زبان، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و … می باشد. برای رزرو تور نمایشگاهی فنلاند بودجه ای که کنار گذاشته اید را در نظر بگیرید تا خدمات ارائه شده را نیز متناسب با آن انتخاب کنید. این امکان وجود دارد که هتلی را انتخاب کنید که با بودجه شما همخوانی داشته باشد .

زیرا رزرو هتل بر قیمت تور تاثیر زیادی دارد. در واقع خدمات ارائه شده هزینه تور را مشخص خواهد کرد و این خدمات را می توانید کم و یا زیاد نمایید. امکان رزرو تور نمایشگاهی فنلاند بر اساس نوع ایرلاین نیز وجود دارد و با انتخاب ایرلاین مورد نظرتان جهت پرواز سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد. به صورت کلی امکان جستجوی این تور بر اساس نوع ایرلاین، نوع هتل، تعداد روزهای اقامت و قیمت تور وجود خواهد داشت.

داشتن دعوت نامه برای رزرو تور نمایشگاهی فنلاند

گاهی ممکن است کسانی که به رزرو نمایشگاه فنلاند اقدام می کنند تاجر و بازرگان نباشند و هدفشان تنها بازدید از نمایشگاه باشد، در این صورت با داشتن دعوت نامه از کشور فنلاند می توانند به راحتی برای این منظور اقدام کنند و از نمایشگاه فنلاند بازدید داشته باشند. در واقع داشتن دعوت نامه روشی برای دریافت سریع و راحت تور نمایشگاهی فنلاند خواهد بود. صدور این دعوت نامه از جانب فنلاند بر اساس اهداف مشخصی صورت می پذیرد برای همین متن دعوت نامه ها در این زمینه ممکن است متفاوت باشد، بدین منظور باید در هنگامی که به رزرو تور نمایشگاهی فنلاند اقدام می کنید هدفتان از سفر به این کشور و بازدید از نمایشگاه را ذکر کنید زیرا ممکن است هدف برخی از افراد بازدید از نمایشگاه باشد و هدف برخی دیگر ایجاد غرفه در این نوع نمایشگاه های بین المللی برای عرضه محصولاتشان باشد.

انواع نمایشگاه ها در فنلاند

 یکی از تورهای نمایشگاهی فنلاند فورما نام دارد که این نمایشگاه در رابطه با معماری دکوراسیون داخلی می باشد. برای شرکت در نمایشگاه هنر و صنایع دستی در شهر هلنیسکی فنلاند از طریق تور می توانید اقدام کنید. یکی دیگر از نمایشگاه های برگزار شده در فنلاند که در شهر تامپیر برگزار می شود نمایشگاه بین المللی پیمانکاری است که مربوط به قراردادهای صنعتی است و در آن بازاریابی و بازرگانی صورت می گیرد. نمایشگاه بین المللی کن اگریاتامپر یکی دیگر از نمایشگاه های برگزار شده در شهر هلنیسکی فنلاند است که مربوط به صنایع کشاورزی می باشد.

مزیت اصلی تور نمایشگاهی فنلاند

افرادی که در نمایشگاه های بین المللی مختلف شرکت می کنند برای شرکت در نمایشگاه فنلاند حالت گروهی را ترجیح می دهند، از این جهت تور نمایشگاهی فنلاند برگزار می شود و خدمات مشاوره ای که در آن صورت می گیرد باعث می شود شرکت کنندگان در تور تصمیم گیری بهتری در انتخاب غرفه و شرکا داشته باشند. اصلی ترین مزیتی که تور نمایشگاهی فنلاند خواهد داشت هزینه آن خواهد بود که سبب می شود هزینه های سفر برای شرکت و یا بازدید از نمایشگاه کاهش پیدا کند و مسافر دغدغه ای در رابطه با خدمات و محل اقامت نداشته باشد و بهترین خدمات را از جانب تور دریافت می کند. تور نمایشگاهی فنلاند سفری خاطره انگیز و به یادماندنی را برای تان رقم خواهد زد.

تور نمایشگاهی فنلاند

ویزای مورد نیاز برای شرکت در نمایشگاه فنلاند

ویزای کشور فنلاند برای افرادی که قصد شرکت و یا بازدید از نمایشگاه های برگزار شده در این کشور را دارند از نوع نمایشگاهی خواهد بود. اغلب آژانس هایی که تور نمایشگاهی فنلاند را برگزار می کنند برای دریافت ویزای نمایشگاهی نیز اقدام می کنند تا خدمات بهتری به مسافر ارائه شود. برخی افراد به اشتباه سعی به گرفتن ویزای توریستی جهت شرکت در تور نمایشگاهی فنلاند می کنند که در زمان ارائه مدارک و رزرو تور نمایشگاهی به مشکل بر می خورند. بهتر است مدتی قبل از رزرو تور نمایشگاهی جهت دریافت ویزای نمایشگاهی این کشور اقدام کرد زیرا گاهی در زمان صدور ویزا مشکلاتی ایجاد خواهد شد که ممکن است سفر را عقب بیاندازد.

ویزای نمایشگاهی فنلاند

ویزای نمایشگاهی فنلاند برای تاجران و افراد سرمایه گذار یک فرصت محسوب می شود چون با دریافت آن می توانند محصولاتشان را در بازار جهانی به صورت بین المللی به نمایش بگذارند. نمایشگاه فنلاند در عرصه تجارت به عنوان نمایشگاه مهمی شناخته می شود. برای صدور این ویزا نیاز به ارائه یک سری مدارک خواهید داشت و در صورتی که تاجر نباشید داشتن دعوت نامه برای حضور در این نمایشگاه می تواند به دریافت این ویزا به فرد کمک کند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای نمایشگاهی فنلاند

فنلاند فرصت طلایی برای آن دسته از افرادی است که می خواهند تجارت جهانی داشته باشند و محصولات خود را معرفی نمایند. اغلب تاجران با تور نمایشگاهی فنلاند محصولات خود را در این کشور به عرصه نمایش می گذارند و به این ترتیب وارد بازار جهانی می شوند. این تاجران با کسب ویزای نمایشگاهی از این فرصت استفاده می کنند.

مدارکی که برای اخذ ویزای نمایشگاهی فنلاند مورد نیاز است شامل گذرنامه، دو قطعه عکس 4.5*3.5 در زمینه ای سفید رنگ، دریافت فرم درخواست ویزا و تکمیل آن، ارائه اسناد شغلی، ارائه اسناد مالکیت، شناسنامه، معرفی نامه به زبان فارسی، تاییدیه رزرو هتل، تاییدیه رزرو بلیط هواپیما، سند پروانه کسب، جواز تولید، لیست بیمه و … می باشد. احتمال دارد سفارت مدارک دیگری نیز از فرد دریافت نماید و بهتر است که برای دریافت این نوع ویزا 4 هفته قبل مدارک را به سفارت ارائه دهند تا در سفرشان اختلالی ایجاد نشود. در واقع اقدام به موقع برای دریافت ویزا سبب می شود در تاریخ شروع تور مشکلی برای ثبت نام نداشته باشید و به موقع اقدام کنید.

طول مدت اقامت در تور نمایشگاهی فنلاند

با توجه به اینکه نمایشگاه برگزار شده در فنلاند چه مدت زمانی طول خواهد کشید مدت زمان اقامت در تور نمایشگاهی فنلاند نیز فرق خواهد کرد. ویزای نمایشگاهی نیز که در این رابطه صادر می شود برای مدت زمان مشخصی اعتبار دارد و قبل از اینکه این مدت به پایان برسد باید به کشور بازگشت. با توجه به مدت زمان برگزاری نمایشگاه تاریخ اقامت در تور نمایشگاهی فنلاند نیز متفاوت خواهد بود که در سایت ذکر خواهد شد.

تور لحظه آخری نمایشگاهی فنلاند

در صورتی که نمایشگاه فنلاند به صورت کامل پر نشود تور لحظه آخری نیز ارائه خواهد شد که قیمت آن 15-10 درصد از قیمت اصلی تور کمتر خواهد بود. اگر به دنبال این هستید که نمایشگاه فنلاند را با قیمتی ارزان خریداری نمایید تور لحظه آخری فرصت مناسبی خواهد بود که از کیفیتی برابر با تور اصلی برخوردار است و تنها علت ارزان بودن آن تکمیل ظرفیت تور می باشد. برای رزرو تور لحظه آخری می توان از طریق سایت اقدام کرد و آن را رزرو نمود.

عوامل مؤثر بر هزینه تور نمایشگاهی فنلاند

نوع خدمات ارائه شده در تور نمایشگاه فنلاند عامل اصلی در تعیین قیمت آن خواهد بود. زمان برگزاری نمایشگاه و نوع آن نیز بر هزینه تور تأثیر خواهد گذاشت و ممکن است در هر زمان قیمت این تور کاهش و یا افزایش یابد. تور نمایشگاهی تحت تأثیر شهر و یا کشور میزبان نیز قرار خواهد گرفت. همه این عوامل در کنار هم بر هزینه تور نمایشگاهی تأثیر خواهند داشت و با توجه به بودجه ای که در نظر دارید آن را می توانید رزرو نمایید.

تور آفر نمایشگاهی فنلاند

گاهی اوقات تور آفر نمایشگاهی فنلاند ارائه می شود که از قیمت مناسبی برخوردار است. تور نمایشگاهی فنلاند در زمانی که با آفر رو به رو می شود به صورت استثنایی در اختیار مسافر قرار خواهد گرفت زیرا هزینه بسیار مناسبی دارد. اگر به دنبال این هستید که برای شرکت در نمایشگاه فنلاند سفر ارزانی داشته باشید تور آفر نمایشگاهی را از دست ندهید و با رزرو آن به بازدید از محصولات جهانی این نمایشگاه بپردازید.

ورود به بازار جهانی با شرکت در نمایشگاه فنلاند

نمایشگاه فنلاند فرصتی برای تاجران و افراد سرمایه گذار است که در زمینه صادرات و واردات محصولات متنوعی فعالیت می کنند. نمایشگاه بین المللی فنلاند فرصتی برای سودآوری است و حضور در آن برای فعالان صادرات حیاتی می باشد. نمایشگاه های تجاری نقش مؤثری در اقتصاد کشور خواهند داشت و تاجران با حضور در آن می توانند محصولات خود را به صورت اصولی تبلیغ کنند و به بازار جهانی راه پیدا کنند. شرکت در نمایشگاه فنلاند برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال خرید و فروش در بازار جهانی هستند فرصت مناسبی خواهد بود و اگر محصول خود را به درستی معرفی کنند فرصت حضور در بازار جهانی را کسب خواهند کرد.

تور نمایشگاه فنلاند ارتباطی بدون واسطه بین خریدار و فروشنده

یکی از مزیت های نمایشگاه فنلاند این است که با حضور در آن بدون اینکه نیاز به واسطه ای داشته باشید برای فروش و یا خرید محصولات مختلف می توانید اقدام کنید. برخی از افراد برای فروش و نمایش محصولاتشان غرفه ای در این نمایشگاه رزرو می کنند و برخی نیز برای خرید کردن در آن حضور پیدا می کنند. رو به رو شدن خریدار و فروشنده در این مکان بدون شبهه خواهد بود و به صورت مستقیم کالا به خریدار معرفی خواهد شد، خریدار نیز به صورت مستقیم از صحت کالا اطمینان پیدا خواهد کرد. اگر به دنبال فرصت پرسودی برای جنبه اقتصادی زندگی خود هستید در نمایشگاه فنلاند شرکت نمایید و به بازار جهانی وارد شوید.

تور نمایشگاه فنلاند و رونق صادرات کشوری

تور نمایشگاهی فنلاند فرصتی است تا بتوان محصولات خود را به دیگر کشورها معرفی کرد و زمینه صادرات را فراهم نمود. اقتصاد یک کشور سبب پیشرفت آن خواهد شد و صادرات در این زمینه سوددهی بالایی خواهد داشت. با دریافت ویزای نمایشگاهی فنلاند و شرکت در این نمایشگاه بین المللی فرصت را از دست ندهید و به معرفی محصولات کشور خود بپردازید تا نقشی در صادرات محصولات خود داشته باشید. نمایشگاه فنلاند فرصتی برای صادرات کشور خواهد بود و به رونق آن کمک خواهد کرد.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند