تور نمایشگاهی دندان پزشکی

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی دندان پزشکی یکی از تور های علمی و تجاری است. در این تورهای نمایشگاهی دندان پزشکی بسیاری از دندانپزشکان و سازندگان وسایل دندانپزشکی گرد هم می آیند تا از تبادلات علمی و جدید ترین دستگاه های مخصوص دندانپزشکی دیدن نمایند. در این  تور نمایشگاهی دندان پزشکی جدید ترین و پیشرفته ترین محصولات مانند ابزار های دندانپزشکی ارائه می شود مثل: ابزارهای عمومی و معمول دندانپزشکی، ابزار های اندودانتیک، ابزار و وسایل جراحی های دندانپزشکی، جدید ترین ابزارها و تجهیزات ایمپلنت دهان و دندان، ابزار و وسایل به روز برای درمان پریودنتال، ابزار های مکانیکی ترمیم دندان، تجهیزات و وسایل برای ارتودنسی دندان ها، دستگاه های  بیهوشی برای دندانپزشکی، ابزار و وسایل حفاظت از دندان ها و …  ارایه می شود.

چه کسانی می توانند در نمایشگاه دندان پزشکی شرکت کنند

معمولا تور نمایشگاهی دندان پزشکی برای کسانی می باشد که در این زمینه فعالیت دارند و مدرک و یا مجوز لازم را برای فعالیت در این زمینه دارند . مثل: متخصصان دندانپزشکی، دندانپزشکان عمومی، پرستاران دندانپزشکی، دستیاران دندانپزشکی، متخصصان بهداشت دهان و دندان، درمانگران دندانپزشکی، تکنسین های دندانپزشکی، رادیولوژیست های دندانپزشکی، کارمندان و نیروهای کمکی دندانپزشکی، دانشجویان فعال دندانپزشکی، رؤسای کالج ها، مدارس و دانشگاه های دندانپزشکی، کارمندان و استادان دندانپزشکی، مدیران

رؤسای بیمارستان ها، رؤسای انجمن ها، اجتماعات و مؤسسات دندانپزشکی، دولت، نمایندگان وزارت فدرال، اعضای هیئت تجاری، سفیران، رایزنان تجاری و تبلیغاتی، نمایندگان، نمایندگان وابسته به رویدادهای دندانپزشکی، تولیدکنندگان صنایع دندانپزشکی، تاجران دندانپزشکی ( نمایندگان/توزیع کنندگان/تهیه کنندگان/فروشندگان/خرده فروشان/عمده فروشان ) ، محققان و عوامل توسعه و پیشرفت، داروسازان، انتشارات دندانپزشکی، مطبوعات و رسانه ها

شرکت در تور نمایشگاهی دندانپزشکی با دعوتنامه نمایشگاهی

مدارک لازم برای شرکت در تور نمایشگاهی دندان پزشکی برای کشور های میزبان متفاوت می باشد معمولاً در زمینه دندانپزشکی کشور هایی مثل چین، آلمان، اسپانیا و دبی میزبان تور ها می باشد و فعالیت بیشتری در این زمینه دارد. از جمله این مدارک که به روند اخذ ویزا و حضور در نمایشگاه کمک بیشتری می کند، داشتن دعوتنامه نمایشگاهی است که فرد آن را از سوی شرکت و یا کشور میزبان دریافت می کند و با ارائه این سند در کنار دیگر مدارک لازم می تواند در جهت صدور ویزای خود نقش مهمی داشته باشد.

مدارک لازم برای شرکت در نمایشگاه دندان پزشکی “آلمان”

مدارک لازم برای شرکت در تور نمایشگاهی دندان پزشکی برای کشور “آلمان” به شرح زیر می باشد:

 • گذرنامه تایید شده توسط سفارت به همراه امضا و کپی از صفحات 1 و 2
 • تکمیل فرم درخواست ویزای شنگن تایید شده به همراه امضا که معمولا توسط آژانس تهیه می شود.
 • یک قطعه عکس همراه پس زمینه ای روشن یا سفید.
 • -دعوتنامه ازکشور آلمان (ضمانت نامه/ دعوتنامه غیررسمی همراه با کپی گذرنامه دعوت کننده و گواهی ثبت محل اقامت در آلمان/ دعوتنامه تجاری/ رزرو هتل برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه و کنگره) و کپی از تمامی آن ها.که معمولا توسط آژانس تهیه می شود.
 • -بیمه نامه  مسافرتی به همراه کپی آن . که معمولا توسط آژانس تهیه می شود.
 • -اصل شناسنامه فرد و کپی از تمامی صفحات آن
 • -اصل شناسنامه و گذرنامه همسر و کپی  از تمام صفحات آن- گواهی اشتغال و جواز کسب، گواهی درآمد و فیش حقوقی همراه با کپی و در صورت شاغل بودن همسر، گواهی اشتغال همسر همراه با کپی تمامی مدارک ذکر شده
 • پرینت کامل گردش های مالی تمام حساب های بانکی سه ماه اخیر
 • اسناد مالکیت به همراه کپی آن، در صورت وجود.

مدارک لازم برای شرکت در تور نمایشگاهی دندان پزشکی “اسپانیا”

مدارک لازم برای شرکت در تور نمایشگاهی دندان پزشکی برای کشور”اسپانیا” به شرح زیر می باشد:

 • اصل گذرنامه به همراه امضاء و ارایه گذرنامه های قبلی.
 • 2قطعه عکس  مخصوص ویزا ، تمام رخ با زمینه روشن یا سفید
 • ارایه اصل شناسنامه به همراه کپی از تمامی صفحات آن
 • پرینت به زبان لاتین  از تمام حساب های بانکی و ارایه پرینت کامل گردش 6 ماهه با مهر و امضای بانک مربوطه و ذکر نام صاحب حساب و تاریخ افتتاح حساب و گواهی تمکن مالی همان حساب
 • پرینت لاتین از سپرده های بانکی، باید حداقل موجودی حساب یا سپرده بانکی  برای هر نفر 500.000.000 ریال باشد.
 • اصل سند مالکیت به همراه کپی از آن ها
 • اصل مدارک شغلی (مدارک مربوط به هر شغل جداست)
 • مدارک کامل  شغلی همسر به همراه کپی آن ها

تقویم تورهای نمایشگاهی دندان پزشکی و بهترین زمان رزرو تور

تور نمایشگاهی دندان پزشکی هر ساله بر اساس ماه های میلادی و در فصول مختلف سال برگزار می شود. از جمله معروف ترین این تورها، تور نمایشگاهی دندان پزشکی “دبی” ، تور نمایشگاهی دندان پزشکی “کلن” ، تور نمایشگاهی دندان پزشکی “گوانگجو” ، تور نمایشگاهی دندان پزشکی “کیش” و تور نمایشگاهی دندان پزشکی “پکن” هستند. در صورتی که قصد شرکت در هر یک از این تورها را داشته باشید بهترین زمان برای رزرو هر کدام از این تورها می تواند یک الی دو ماه قبل از برگزاری نمایشگاه باشد. لذا می توانید با رصد تورهای مورد نظر خود در سایت های معتبر بهترین زمان را برای خرید تور مورد نظر خود انتخاب نمایید.

تور نمایشگاهی دندان پزشکی در “دبی”

نمایشگاه دندان پزشکی در “دبی” از تاریخ 16/11/1397 آغاز می شود و تا 17/11/1397 ادامه دارد.این تور مهم و تخصصی هر ساله در کشور دبی برگزار می شود و میزبان بسیاری از متخصصان برجسته و اساتید مهم در زمینه دندانپزشکی است.که یکی از مهم ترین رویداد های علمی و تور های نمایشگاهی دندان پزشکی در خاورمیانه می باشد. کنفرانس های مهم و به روز شده ای توسط افراد مهمی در دبی برگزار می شود که در روند و پیشرفت علم دندان پزشکی بسیار مهم است. بیش از ٣٠٠٠٠ نفر ازدندان پزشکان  حرفه ای از سراسر دنیا در تور نمایشگاهی دندان پزشکی شرکت می کنند، که بیشتر آن ها تأمین کنندگان حفظ سلامت و پیشروان این صنعت می باشند.

 از سایر برنامه های مفید در تور نمایشگاهی دندان پزشکی  در “دبی” می توان به بازدید از جدید ترین وسایل و ابزار های پیشرفته در علم دندانپزشکی، ملاقات با افراد مهم مانند سرمایه گذاران، متخصصان  و تهیه کنندگان در این زمینه می باشد.

موضوعات مهم و مورد بررسی در تور نمایشگاهی دندان پزشکی  در ” دبی” به دسته های زیر تقسیم می شود :

زیبایی شناسی و مفاهیم آن – بیهوشی در علم دندانپزشکی – اورژانس دندان – ارگونومی دندان ها -اصول دندانسازی -بهداشت دندان – فناوری آزمایشگاهی دندان -پیشرفت روش های دندانسازی – اندودونتیک -دندانپزشکی گروهی یا با کمک دو الی سه نفر -هیپنوتیزم در دندانپزشکی -کنترل عفونت -دندانپزشکی لیزری -دندانپزشکی میکروسکوپی -جراحی فک و دهان –ایمپلنتولوژی -عکسبرداری دهانی -آسیب شناسی دهانی و پزشکی دهانی –ارتودنسی –دندانپزشکی برای  کودکان -لثه درمانی –دندانسازی -دندانپزشکی تجدیدکننده -رباتیک در دندانپزشکی

غرفه داران زیادی از سراسر دنیا برای ارایه متد ها و جدید ترین دستاوردهایشان در این تور ها شرکت می کنند. ارایه دهنده های محصولات تحولی عظیم در دندانپزشکی خاورمیانه برای متخصصان و مشتریان ایجاد می کند. غرفه های مهم در تور نمایشگاهی دندان پزشکی در دبی عبارتند از:

 1. صندلی ها
 2. دندانپزشکی
 3. شستشوی دهان و دندان
 4. انرژی، موم و تمامی انواع دیگر
 5. ساینده ها و چرخ های ساینده
 6. چرخ ها و نشانه ها
 7. آلیاژهای ارزان و قیمتی
 8. مخلوط کننده ها ی فلزات و جیوه
 9. تدارکات و تجهیزات بی حسی
 10. مدل های آناتومی
 11. تاج ها و جایگزین شونده های رأسی
 12. ماشین آلات قالب گیری
 13. محصولات رزین کامپوزیت
 14. خمیر های دندان
 15. پایه های دندان مصنوعی/روکش ها و تعمیرات روکش
 16. تجهیزات جراحی برقی
 17. محصولات پخت فیبر نوری
 18. دستکش ها و تجهیزات آزمایشگاهی
 19. عوامل کمکی بهداشت دهان و دندان
 20. تدارکات و ابزارآلات پریودنتال
 21. تحویل قابل حمل
 22. لیزرها
 23. تجهیزات ضدعفونی و بهداشتی
 24. تجهیزات آزمایشگاهی
 25. تجهیزات و ماشین آلات اشعه X
 26. فیلم های اشعه X، داخلی و بیرونی
 27. تجهیزات التراسونیک

تور نمایشگاهی دندان پزشکی در ” کیش”

تور نمایشگاهی دندان پزشکی در ایران در شهر کیش با امکانات خوبی میزبان بسیاری از متخصصان و سرمایه گذاران در دنیای دندانپزشکی است.این تور معمولا هر ساله و در ماه های دی یا بهمن برگزار می شود.تاریخ برگذاری تور نمایشگاهی دندانپزشکی در کیش از تاریخ 11/9/1397 تا 13/9/1397 برگزار می شود. این فرصت مناسبی برای تولید کنندگان و تمامی دندانپزشکان داخلی و خارج کشور است تا با گردهمایی خود از جدید ترین پژوهش های علمی و جدید ترین دستاورد های علم دندان پزشکی آگاه شوند و آن ها را با هم به اشتراک بگذارند.

سخنرانان و اساتید مهمی که در این تور نمایشگاهی دندانپزشکی سخنرانی می کنند .

شرکت در این نمایشگاه  فرصت خوبی است تا از سخنرانی های اساتید مطرح در زمینه ی دندان پزشکی استفاده کنین. سخنرانان کنگره ی دندان پزشکی و موضوع مورد بحث آنها به شرح زیر است:دکتر “سعید نعمتی” که در زمینه کامپوزیت ونیرهای دندان های قدامی و بستن دیاستم.

 دکتر “رامین فهیما” در زمینه  کامپوزیت لایرینگ تکنیک در دندان های قدامی. دکتر” امید مقدس” جراحی پلاستیک لثه.”دکتر رامین آغنده” اصول طراحی خط لبخند. دکتر “عباسعلی پایدار” کارگاه بیوپسی از تیغ تا لیزر برای ما سخنرانی خواهند کرد.آدرس برگزاری تور نمایشگاهی دندان پزشکی در جزیره کیش، بلوار ساحل، نمایشگاه بین المللی کیش می باشد.

تور نمایشگاهی دندانپزشکی در”گوانگجو”

نمایشگاه دندان پزشکی گوانگجو در کشور چین یکی از قدیمی ترین و بهترین برگزار کننده های تور نمایشگاهی دندان پزشکی می باشد که دارای کارنامه و سابقه ای درخشان است، 16 سال سابقه کار در این زمینه توانسته است به پیشرفت علم دندانپزشکی کمک شایانی کند. از تاریخ 12/12/1397 الی 15/12/1397 برگزار می شود.

لیست محصولاتی که هر ساله در تور نمایشگاهی دندان پزشکی گوانجو ارایه می شود به شرح زیر می باشد:

محصولات و وسایل آموزشی در زمینه دندانپزشکی، تجهیزات درمانی، ابزار جراحی، ابزار ارتودنسی، ابزار حفاظت از دندان، دندان مصنوعی، ابزار مکانیکی ترمیم، مواد ارتودنسی، مواد ساخت پروتز، نرم افزار مدیریت دندانپزشکی، تجهیزات آموزش دندانپزشکی، سیستم اداری ارتباطات، ابزار و وسایل برای بیماری های لثه، ابزار و مواد مورد نیاز عصب کشی، آزمایشگاه های دندانپزشکی و …

هر سال بیش تر از ٦٠ نفر در تور نمایشگاهی دندان پزشکی سخنرانی می کنند و حدود ١٠٠ نفر متخصص مشهور در  دندانپزشکی از داخل و خارج کشور، درهر شاخه ای از دندانپزشکی سخنرانی های ویژه دارند.

تور نمایشگاهی دندانپزشکی در “آلمان”

در تورهای  نمایشگاهی دندانپزشکی در کشور آلمان علاوه بر دیدن تجهیزات معروف پزشکی و بیمارستانی آلمان علاوه بر استفاده از خدمات نمایشگاهی زیادی برخوردار خواهید شد. افراد شرکت کننده در تور نمایشگاهی دندانپزشکی از جاذبه های گردشگری کشور آلمان نیز دیدن می کنند و این سفر یک تجربه تجاری و تفریحی خواهد داشت.

تور نمایشگاهی دندان پزشکی “پکن”

این تور نمایشگاهی که در پکن برگزار می شود بیشتر حول محور های تجهیزات و وسایل دندان پزشکی می باشد. تور نمایشگاهی دندانپزشکی پکن یکی از بهترین تور ها برای افرادی است که بیشتر روی تجهیزات و وسایل یا ابزار دندانپزشکی تمرکز بیشتری دارند.

700 غرفه مجهز با شرکت بیش از 24 کشور از سراسر دنیا سبب شده تا تور نمایشگاهی دندان پزشکی در پکن یکی از محبوب ترین تور ها باشد.لیست محصولات این نمایشگاه عبارتند از: تجهیزات و لوازم بی حسی موضعی و بیهوشی – مدل های آناتومی – داروهای بی حسی – مواد شوینده و صابون های ضد باکتری -آنتی بیوتیک ها – آپکس یاب الکترونیکی – آرتیکولاتور و تجهیزات جانبی – محصولات ضدعفونی کننده – سازمان ها و انجمن های دندانپزشکی -ضمایم دندانی – تجهیزات صوتی و تصویری دندانپزشکی – اتوکلاوها و لوازم جانبی – محصولات و ترکیبات سفیدکننده -دستگاه های اندازه گیری فشارخون – انواع چسب ها -سیستم های CAD/CAM – دوربین ها؛ داخل دهانی و خارج دهانی –

دستگاه های قالب گیری و لوازم جانبی – آلیاژهای قالب گیری – انواع سیمان دندانی -صندلی های دندانپزشکی و لوازم جانبی -آدامس ها – ابزارهای ارتباطی و لوازم جانبی- مواد پاک کننده -ابزارهای کامپوزیت و لوازم جانبی -سخت افزار و نرم افزارهای کامپیوتری -آموزش مداوم -ترکیبات آرایشی و زیبایی دندان -محصولات پنبه ای – روکش های دندانی، تاج و پل های دندانی -دستگاه لایت کیور – تجهیزات دندانپزشکی قابل حمل / متحرک -آزمایشگاه های دندانپزشکی -لوازم و تجهیزات آزمایشگاه های دندانپزشکی –دندان مصنوعی – مسواک های دستی – مسواک های برقی -قالب های فلزی و استیل -تجهیزات سونوگرافی -لباس، روپوش و کفش -واحدها و اجزای دندانپزشکی -سیستم های تصفیه آبخوری

موم، الگوها، قالب ها/ بردارنده ها – موم ها و لوازم جانبی -تصویربرداری اشعه ایکس و تجهیزات -ماشین آلات و دستگاه های تصویربرداری اشعه ایکس و …

مزایای شرکت در نمایشگاه دندان پزشکی

از مهمترین مزایای ویژه شرکت در نمایشگاه دندان پزشکی در شهر ها یا کشور های مختلف می توان به تبادل جدید ترین پروژه های علمی و جدید ترین وسایل و ابزار های دندانپزشکی اشاره کرد. استفاده از کنفرانس های مهم و برجسته از اساتید از مهمترین و تاثیر گذار ترین دلایل شرکت در تور نمایشگاهی دندانپزشکی می باشد.

قیمت و هزینه تور نمایشگاهی دندان پزشکی

هزینه و قیمت تور های نمایشگاهی دندانپزشکی به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله این عوامل تاثیر گذار در هزینه شرکت در این تورها می توان به مدت اقامت شما، درجه و امکانات هتل رزرو شده، نوع پذیرایی و گردشگری از شهر و یا کشور میزبان، هزینه بلیط برای شرکت در تور نمایشگاهی دندانپزشکی و برنامه های تفریحی و گردشگری اشاره داشت.

خدمات وامکانات نمایشگاه دندان پزشکی

خدمات نمایشگاه دندانپزشکی شامل ثبت نام  شما در کنفرانس  ها و تمام نمایشگاه ها ، هتل مورد نظر برای اقامت ، غذا و بازدید های توریستی درون شهری و برون شهری برای شرکت کننده های تور می باشد. خدمات و امکانات خوب و ویژه ای برای شرکت کننده های تور نمایشگاهی دندان پزشکی آلمان در نظر گرفته شده است که از این خدمات می توان به:

 • بلیط رفت و برگشت از شهر تهران با پرواز امن
 • ترانسفر زمینی بین شهرهای پاریس و دوسلدورف
 • 9 شب اقامت در هتل 4 ستاره همراه با صبحانه ویژه
 • اخذ ویزای شنگن
 • بلیط ورودی به نمایشگاه
 • همراهی لیدر از تهران
 • تنظیم و برنامه ریزیبرای گشت توریستی در شهر مورد اقامت
 • اخذ بیمه مسافرتی
 • ترانسفرهای یا مترجم های فرودگاهی، نمایشگاهی و گشت شهری با اتوبوس اختصاصی

مدارک مور نیاز برای شرکت در نمایشگاه دندان پزشکی

 • اصل گذرنامه شخصی به همراه کپی از تمامی صفحات آن با حداقل 7 ماه اعتبار
 • ارائه گذرنامه های قبلی و ویزاهای شنگن
 • دوقطعه عکس رنگی 4*6 مخصوص ویزا با زمینه روشن سفید
 • اصل شناسنامه وکارت ملی به همراه کپی از تمام صفحات
 • ریز پرینت 6 ماهه حساب های  بانکی و سپرده های بانکی
 • گواهی های اشتغال به کار

رزرو تور نمایشگاهی دندان پزشکی

برای رزرو تور های دندان پزشکی شما می توانید به صورت انفرادی یا گروهی  از همین امروز اطلاعات مورد نیاز خود را از کارشناسان ما دریافت کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و پشتیبان ما در ارتباط باشد. برای صرفه جویی در وقت و انجام سریع کارهای مربوطه تنها با مراجعه به سایت می توانید فرم مورد نظر خود را مشخص کنید و اطلاعات مورد نیاز ما را در قسمت های مناسب پر کنید. آژانس مسافرتی ما تجربه ای بی نظیر برای شما در نمایشگاه دندان پزشکی خواهد داشت.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند