تور نمایشگاهی دانمارک

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی دانمارک

تور نمایشگاهی دانمارک از پرطرفدارترین تورهای نمایشگاهی در کنار بقیه کشورهایی همچون آلمان، فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی می باشد. در این مقاله می خواهیم با تور نمایشگاهی دانمارک و بعضی مسایل دیگر همچون چگونگی شرکت در تور نمایشگاهی دانمارک ، مزایا و معایب شرکت در تور نمایشگاهی دانمارک آشنا شویم.

معرفی اولیه تور نمایشگاهی دانمارک

تورهای نمایشگاهی به صورت معمول برای مقاصد اقتصادی، تجاری، آموزشی و هدف هایی از این قبیل انجام می پذیرند. شرکت کنندگان در این تورها علاقمندانی از سرتاسر دنیا را شامل می شوند که در این تور حاضر می شوند. تور نمایشگاهی دانمارک نیز همچون باقی تورهای نمایشگاهی شامل اهداف و مقاصدی همچون تجاری و اقتصادی می باشد.

شما با شرکت در تور نمایشگاهی دانمارک با تکنولوژی ها یا کالاها یا خدمات جدیدی از فعالیتی که در آن به صورت حرفه ای کار می کنید آشنا می شوید تا در صورت ممکن از آن خدمات یا کالاها و تکنولوژی ها استفاده نمایید. اگر برخلاف مطالب قبلی، خودتان ایده ای جدید یا شرکتی نوپا در زمینه موضوع تور نمایشگاه دانمارک دارید، خودتان می توانید با هماهنگی مسئولان نمایشگاه از چند هفته قبل غرفه ای را برای ارائه خدمات یا تکنولوژی خودتان یا شرکتتان برای عموم بازدیدکنندگان بین المللی از تور نمایشگاهی دانمارک ارائه دهید.

به صورت کلی شرکت کنندگان در تورهای نمایشگاهی افرادی هستند که در حوزه فعالیت حرفه ای خود به تور نمایشگاهی می روند و با محصولات و خدمات رقیبان و هم صنفیان خود آشنا می شوند که فرصتی بسیار استثنائی برای تبادل تکنولوژی برای شرکت ها و افراد پدید می آورد. همانطور که از مطالب گفته شده بر می آید، افراد شرکت کننده در این نمایشگاه یا صاحب شرکت و ارائه دهنده خدمات یا تکنولوژی بوده یا خریدار این خدمات و خواهان آشنایی با تکنولوژی و خدمات هستند.

تور نمایشگاهی دانمارک

نحوه شرکت در تور نمایشگاهی دانمارک

برای شرکت در اکثر توهای نمایشگاهی کشورهای اروپایی نیاز به دعوتنامه دارید. تور نمایشگاهی دانمارک نیز از این قاعده پیروی می کند. چنانچه خواستار اخذ دعوتنامه تور نمایشگاهی دانمارک و ویزا می باشید حتماً در این مورد با شرکت های مشاور دهنده در امور دعوتنامه نمایشگاهی و ویزا مشورت نمایید. یادتان باشد که مسئولین نمایشگاه در تور نمایشگاه دانمارک قادر به ارسال دعوتنامه برای شما هستند. پس لازم نیست زیاد نگران این موضوع باشید.

معرفی چند تور نمایشگاهی دانمارک که اخیراً برگزار شده اند.

در این بخش می خواهیم شما را با چند تور نمایشگاهی دانمارک که اخیراً در شهرهای فردریشیا و هرنینگ در دانمارک برگزار شده اند آشنا کنیم. از جمله این تورها می توان به تورهای نمایشگاهی دانمارک زیر اشاره کرد:

 • تور نمایشگاه دانمارک با موضوع دام پروری و کشاورزی
 • نمایشگاه بین المللی خدمات غذایی، خرده فروشی، هتل و رستوران
 • تور نمایشگاه بین المللی حمل و نقل
 • نمایشگاه بین المللی در حوزه طبیعت گردی، شکار و ورزش ماهیگیری
 • نمایشگاه بین المللی قایق و صنایع قایق رانی
 • نمایشگاه بین المللی صنعت دریانوردی
 • نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات

مدارک لازم برای ویزا و دعوتنامه تور نمایشگاهی دانمارک

همانطور که در مطالب قبلی اشاره شد، شما برای شرکت در تور نمایشگاهی دانمارک نیاز به دعوتنامه دارید و معمولاً بدون دعوتنامه رسمی، سفارت کشور دانمارک برای شما ویزای سفر به این کشور را صادر نمی کند. پس حتماً باید دعوتنامه و ویزای سفر به دانمارک را اخذ کنید. مدارک لازم برای ویزای دانمارک شامل موارد زیر می باشند:

 1. کپی شناسنامه و کارت ملی
 2. دعوت نامه رسمی از مسئولین تور نمایشگاهی دانمارک
 3. مدارکی مستند از زررو مکانی برای اقامت در دانمارک در مدتی که در دانمارک حضور دارید.
 4. بلیط رفت و برگشت هواپیما
 5. ارائه سند و مدارکی که نشان دهد شما در حوزه تور نمایشگاهی فعال می باشید.

سفر به دانمارک با اهداف اقتصادی و تجاری

افراد غیر بومی وارد شونده به کشور دانمارک ممکن است با اهداف مختلف و با ویزاهای متفاوتی وارد این کشور اروپایی شوند. یکی از این اهداف، مسائل تجاری و اقتصادی است که این موارد شامل ویزای تجارتی دانمارک می شوند. در تور نمایشگاهی دانمارک نیز علاوه بر اهداف ذکر شده، اهداف تجاری و اقتصادی نیز در تور نمایشگاهی دانمارک دخیل می باشند. در این بخش لیستی از افرادی که با اهداف تجاری وارد دانمارک و تور نمایشگاهی دانمارک می شوند را آورده ایم:

 • تاجرانی که در حوزه مربوط به برگزاری نمایشگاه فعالیت دارند.
 • افراد صاحب ایده که در زمینه ی مرتبط با موضوع نمایشگاه در تور نمایشگاهی دانمارک شرکت می کنند.
 • صاحبان شرکت های تجاری
 • کار فرمایان
 • قشر دانشجویان محصل در حوزه مرتبط با موضوع نمایشگاه
 • آشنایی با تور نمایشگاهی دانمارک در حوزه مواد غذایی

در بخش بعدی به چند تور نمایشگاهی دانمارک اشاره می کنیم:

تور نمایشگاهی دانمارک با موضوع خدمات غذایی

تور نمایشگاهی دانمارک با موضوع خدمات غذایی در 27 اسفند 96 شروع شد و دو روز بعد در تاریخ 29 اسفند 96 پایان یافت. تمرکز و اهداف اصلی این نمایشگاه در موارد زیر بود:

 1. قصابی ها و گوشت فروشی ها
 2. کافه ها و کافی شاپ ها
 3. اغذیه فروشی ها و فعالین این عرصه
 4. خوار و بار فروشی ها
 5. فروشگاه های کوچک و بزرگ
 6. فعالین عرصه دسر و بستنی
 7. آشپزخانه های بیمارستان، مدارس و مهدکودک ها
 8. رستوران هایی که بصورت سیار در حال فعالیت هستند.
 9. پارک های تفریحی و تفرجگاه هایی که ارائه دهنده خدمات مرتبط با صنعت خوراکی هستند.
 10. رستوران ها
 11. هتل ها

در این نمایشگاه علاوه بر موارد ذکر شده مقاصدی همچون گسترش تکنولوژی های مرتبط با صنایع غذایی و تبادل این تکنولوژی ها نیز مدنظر این تور نمایشگاهی دانمارک بود.

تور نمایشگاهی دانمارک

تور نمایشگاهی دانمارک با موضوع دام پروری و کشاورزی

این تور نمایشگاهی دانمارک از تاریخ 27 دی سال 96 تا 28 دی 96 در مدت دو روز برگزار شد و اهداف برگزاری این تور نمایشگاهی دانمارک شامل موارد زیر بود:

 1. متخصصین فعال در این عرصه با تامین کنندگان ملاقات خواهند داشته و قراردادهای طولانی مدت امضا می کنند.
 2. تجهیزات دام پروری و کشاورزی روز دنیا ارائه می شوند که ارائه دهندگان و خریداران آن می توانند در این نمایشگاه شرکت نمایند.
 3. مکانی برای تجارت و معامله در صنعت دام پروری.
 4. همایش ها و کنفرانس های مرتبط با این صنعت توسط کارشناسان برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان آن سطح آگاهی شان از این حوزه افزایش می یابد و می توانند گام هایی بلند تر در مسیر کاریشان بردارند.
 5. لوازم و روش های لازم برای مکانیزاسیون دام ها و عرصه دام پروری ارائه می گردد.
 6. شرکت کنندگان از خدمات مشاوره ای نیز بی بهره نخواهند ماند.

مزایای شرکت در تور نمایشگاهی دانمارک

همانطور که در مطالب قبلی هم اشاره شد، شرکت در تورهای نمایشگاهی دارای مزیت های فراوانی برای شرکت ها، افراد صاحب ایده های نو و حتی دانشجویان جویای کار مرتبط با رشته تخصصیشان می باشد. در این بخش به طور کلی به بخش از این مزایای تور نمایشگاهی دانمارک می پردازیم:

 1. آخرین تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا که مرتبط با موضوع نمایشگاه است در این مکان ارائه می گردد.
 2. فرصت های سرمایه گذاری بسیاری در تور نمایشگاهی دانمارک وجود دارد که با کمی دقت و توجه می توانید از فرصت های پیش رو بهره لازم را ببرید.
 3. پس از شرکت در تور نمایشگاهی دانمارک می توانید جایگاه حال حاضر خود را در سطح جهانی بررسی کنید و در جهت ارتقای آن گام بردارید.
 4. سطح آگاهی تان طی مدت زمانی کوتاه به میزان زیادی افزایش می یابد.
 5. ایده های جدید و نو را برای کسب و کارتان می یابید.
 6. با تولید کنندگان ارتباطی مستقیم خواهید داشت.
 7. محصولات تان را در سطحی گسترده و حرفه ای معرفی و عرضه می کنید.

بهره مندی مناسب از تور نمایشگاهی دانمارک

در این بخش می خواهیم توصیه هایی را برای افرادی که قصد دارند در تور نمایشگاهی دانمارک شرکت کنند ارائه می کنیم.

داشتن برنامه ریزی منظم در نمایشگاه دانمارک

داشتن برنامه ریزی در هرکاری از جمله ساده ترین چیزهایی است که باعث ارتقای بازدهی کارها می گردد. در تورهای نمایشگاهی نیز با داشتن یک برنامه مشخص و مناسب، می توانید عملکردی بسیار بهینه در مدت محدود نمایشگاه داشته باشید. به عنوان یک مثال خاص، در نمایشگاه دانمارک ابتدا در مورد نمایشگاه تحقیقات کافی را انجام دهید و قصد و اهداف خود را از بازدید از نمایشگاه مشخص نمایید. سپس در صورت امکان لیستی از غرفه هایی که مایل به دیدن آن ها دارید را مشخص کنید و سپس وارد نمایشگاه شوید. چرا که اگر بدون برنامه داخل نمایشگاه شوید بسیاری از ساعات شما در نمایشگاه به هدر خواهد رفت.

تهیه نقشه ای مناسب از نمایشگاه دانمارک

برای پیدا کردن سریع غرفه های انتخابی خود در نمایشگاه حتماً قبل از ورود به نمایشگاه نقشه ای از غرفه ها و شماره غرفه ها به همران نام آنان تهیه کنید. اینکار باعث می شود تا خیلی زود غرفه های مورد نظرتان را بیابید.

تهیه یک کارت ویزیت در نمایشگاه دانمارک

به طور کلی فارغ از آنکه در نمایشگاه باشید یا هر مکان کاری و اداری دیگر، بهتر است یک کارت ویزیت مناسب و زیبا برای خود تهیه نمایید و همیشه به همراه داشته باشید. در نمایشگاه دانمارک نیز بسیار پسندیده است که یک کارت ویزیت به همراه داشته باشید تا در فرصت های مناسب ارتباط خود با شرکت یا فرد مورد نظر را به درستی ایجاد نمایید. البته یادتان باشد کارت ویزیت حتماً به انگلیسی نگارش شده باشد.

پوشیدن لباس مناسب در نمایشگاه دانمارک

در تورهای نمایشگاهی به طور کلی بهتر است چنانچه خود غرفه دارید با همکاران خود در آنجا لباسی متناسب با موضوع شرکت خود و یک دست با همکارانتان تهیه کنید. چراکه در نمایشگاه ها تیپ و ظاهر افراد در مدت کوتاه دیدار جزء اولین عواملی است که بر روی مخاطب شما تأثیر به سزایی می گذارد.

راه های تشخیص حرفه ای بودن نمایشگاه دانمارک

برای آنکه از حرفه ای بودن و بزرگ بودن نمایشگاهی که قصد شرکت در آن را دارید با استفاده از برخی نکات به حرفه ای بودن آن می توانید پی ببرید که در این بخش به تعدادی از این نکات اشاره می کنیم.

تعداد غرفه ها

یکی از ملاک های یک نمایشگاه حرفه ای با بازدید کنندگان زیاد، تعداد غرفه های نمایشگاه است. چرا که تعداد بالای غرفه ها و حضور گسترده شرکت ها نشان از اهمیت والای نمایشگاه دارد. تور نمایشگاه دانمارک نیز از این قاعده مستثنا نیست و حضور شرکت های فراوان در نمایشگاه نشان دهنده رقابت بالا و اهمیت نمایشگاه است. پس یادتان نرود که حتماً به آمار غرفه ها توجه لازم را داشته باشید.

تعداد بازدید کنندگان

علاوه بر تعداد غرفه ها تعداد بازدید کنندگان از نمایشگاه نیز از ملاک های یک نمایشگاه پر بازدید و مفید می باشد. در تورهای نمایشگاهی دانمارک نیز این موضوع را مورد بررسی قرار دهید و ببینید چه تعداد بازدیدکننده به طور تقریبی در نمایشگاه مورد نظر شما شرکت خواهند داشت. در این مورد بهتر است حتی ببینید از چه کشورهایی در این نمایشگاه بازدید کنندگان شرکت کرده اند که در ادامه این مورد توضیح داده شده است.

تور نمایشگاهی دانمارک

مساحت نمایشگاه

از ملاک های بسیار آسان برای تشخیص میزان بزرگ بودن و پر اهمیت بودن نمایشگاه، مساحت آن می باشد. هرچه مساحت نمایشگاه بزرگ باشد یعنی شرکت ها و غرفه های زیادی در آن حضور دارند و نمایشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است. این آمار و اطلاعات را به طور مثال برای موضوع صنعت غذایی ، نمایشگاه های بین المللی صنعت غذایی در دانمارک را در سالیان گذشته ببینید و تعداد غرفه ها و بازدیدکنندگان و کشورهایی که در این نمایشگاه ها حضور دارند را با توجه به تاریخ آن بیابید. چرا که اطلاعات مهمی از نمایشگاهی که قرار است تشکیل شود در اختیار شما قرار خواهد داد.

تعداد کشورهای شرکت کننده

تعداد شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه های بین المللی از دیگر ملاک های اهمیت داشتن یک نمایشگاه می باشد. حضور شرکت ها از کشورهای صنعتی بزرگی مانند آلمان یا ایالات متحده آمریکا نشان از رقابتی بودن و کیفیت بالای نمایشگاه دارد. پس حتماً قبل از تهیه بلیط و دعوتنامه نمایشگاه به تعداد کشورهای شرکت کننده و همچنین حضور کشورهای صنعتی بزرگ توجه کامل را بنمایید. البته شایان ذکر است که هرچه تعداد کشورهای شرکت کننده بیشتر باشد، عوامل دیگر نیز همچون تعداد بازدیدکنندگان از غرفه ها، مساحت نمایشگاه و تعداد غرفه ها نیز بیشتر خواهد بود.

مراحل اولیه خلاصه شده در رابطه با نمایشگاه دانمارک

تا این قسمت این مقاله با انواع تورهای نمایشگاهی دانمارک و نکات مهم در بازدید از نمایشگاه آشنا شدید. حال به صورت خلاصه اگر شما نمایشگاهی را با توجه به موضوع و بررسی ملاک های اهمیت آن از جمله تعداد غرفه ها و بازدیدکنندگان و مساحت نمایشگاه، مورد بررسی قرار دادید و قصد سفر به دانمارک برای بازدید از نمایشگاه را کردید؛ کارهای زیر را حتماً باید قبل از سفر انجام دهید که به صورت فشرده و خلاصه آورده شده است.

شما بایستی ابتدا دعوتنامه خود را تهیه کرده و برای ویزا قبل از سفر اقدام نمایید. به مدارک مورد نیاز برای ویزا نیز اشاره شد. تهیه ی بلیط هواپیمای رفت و برگشت و رزرو هتلی مناسب در نزدیکی نمایشگاه دانمارکی که برگزیده اید یادتان نرود. در مورد اخذ ویزا نیز می توانید از شرکت های مهاجرتی و اخذ ویزا کمک های لازم را دریافت کنید

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی هند

تور نمایشگاهی هند

تورهای نمایشگاهی هند بسیار مشهور هستند. این تورها به صورت دوره ای برگذار می شود و هر ساله هزاران مسافر را به سمت خود می

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند