تور نمایشگاهی جمهوری چک

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی جمهوری چک

تور نمایشگاهی به تورهایی گفته می شوند که افراد با هدف ارتقا سطح دانش خود به بازدید از نمایشگاه می روند. تور نمایشگاهی جمهوری چک نمونه ای از این تورهاست.

تور نمایشگاهی چیست

در تمامی تورهای نمایشگاهی هدف اصلی ارتقا سطح معلومات و گسترش تجارت و یا کسب و کارشرکت کنندگان در تور است . علاوه بر موارد فوق تور نمایشگاهی چک  جهت بالا بردن دانش خصوصی اشخاص صورت می پذیرد. اگر خواهان این هستید که همگام با دنیا اطلاعات بروزی داشته باشید پیشنهاد ماشرکت درتور نمایشگاهی جمهوری چک است .

با چه انگیزه ی در  تور نمایشگاهی جمهوری چک  شرکت کنیم

در تورهای نمایشگاهی رویدادهایی رخ می دهد که در هر زمینه ی کاری که هستید باعث پیشرفت و ارتقا درجه و سطح شغلی شما خواهد شد از جمله رویداد های  فرهنگی ،رویدادهای ورزشی و تجاری، رویداد تجاری. این موارد سبب ایجاد شاخه ای درگردشگری شده است و با عنوان  “مایس توریست ” تعریف شده است که مواردی ویژه وتاثیر گذاری را در بر می گیرد ؛این موارد شامل نشست ها و اجلاس ها است ،انگیزه ها و محرک ها ،همایش ها ،کارگاه ها و نمایشگاه ها را هم در بر می گیرد . تور نمایشگاهی جمهوری چک

جالب است بدانید این صنعت بزرگ سالانه بیش از 51 میلیون سفر در حوزه ی مایس توریست رادر بر می گیرد و این رقم نشان ازآن دارد که با رویداد مهم و گسترده ای مواجه هستیم که بار تجاری مناسب و خارق العاده ای دارد ، تور نمایشگاهی جمهوری چک نمونه ای از این دسته می باشد .

مهمترین مزیت و فایده ی مایس توریست برای کشور میزبان جبران کمبود تقاضا در فصول و زمانهایی است که  توریست کمتری وارد کشور می شود. با گسترش فعالیت های تجاری به رونق چرخه ی اقتصادی کشور در این زمان ها کمک کند و دادوستدی متفاوت را رقم بزند.

فواید شرکت در تور نمایشگاهی

یکی از فواید شرکت در تور این است که با تجارت برون مرزی آشنا می شوید، علاوه بر بالا بردن سطح آگاهی و دانش خود در زمینه ی کسب و کاری شخصیتان، موجب بالا رفتن سطح دانش فنی تان در زمینه مذکور می شود .یکی دیگر از فواید شرکت در تور نمایشگاهی جمهوری چک ایجاد هماهنگی بین شما و دانش کسب و کارتان با سایر همکارانتان (که در زمینه ی کاری مشترک دارید )در سایر کشورها می شود. در واقع با شرکت در تور نمایشگاهی جمهوری چک علاوه بر گردش در چک و باز دید از آن ارتقا سطح کسب و کار خود را رقم بزنید و با افزایش دانش همسو با دانش روز دنیا در زمینه کاری تجربه بیشتری می اندوزید.

 چه افرادی درتور نمایشگاهی جمهوری چک شرکت میکنند .

افرادی که بصورت معمول در تور نمایشگاهی جمهوری چک شرکت می کنند اغلب صاحبین مشاغل هستند . افرادی هستند که مشاغل صنعتی دارند  ویا  کارشناسان رشته های صنعتی و تولیدی می باشند .در ایران بیشتر کسانی از تور نمایشگاهی جمهوری چک استقبال می کنند که محصولی برای ارایه دارند ویا خریدار فناوری جدیدی در نمایشگاه های خارجی هستند و یا با شرکت در تور نمایشگاهی جمهوری چک قصد بررسی شرایط جهت ایجاد نمایندگی در آن کشور را دارند و یا بدنبال شرکتی دارای نمایندگی جهت برقراری ارتباط و تجارت چند جانبه هستند .

بیشتر افراد بازدید کننده از نمایشگاههای اروپایی قصد خرید و یا آشنایی ودریافت متد های  نو و فنا وریهای نوین و ایده های جدید و روز رادارند. بهترین گزینه برای دست یافتن به این منظور استفاده از تور نمایشگاهی جمهوری چک است .که پیشنهادی جالب و مثمر ثمر خواهد بود.

چرابه منظور بازدید از نمایشگاه از تور استفاده کنیم

افرادی که در یک تور مشخص شرکت می کنند علاوه بر داشتن هدف مشخص در یک زمینه ی شغلی مشترک فعالیت دارند .پس علاوه بر فرصت گسترش کسب و کار در نمایشگاه  از این مزیت مثبت نیز برخوردارند تا همکاران خود را که در زمینه شغلی خودشان کار می کنند ملاقات کرده وبا  هم آشنا شوند. در این تعاملات علاوه بر کسب تجربه می توانند در همکاری با زمینه ی تخصصی مشترکشان به پیشرفت کسب و کار خود کمک کنند .در تور این موارد بوضوح دیده می شود .

نمایشگاه خوب چه نمایشگاهی است

اینکه باچه هدفی یک تور نمایشگاهی را انتخاب می کنید،مهم است. بازدید از نمایشگاه مثل خرید یک فرصت است ،فرصت آموزشی و کسب تجربه  و این مطلب ،معتبر بودن و خصوصیات یک نمایشگاه خوب را پر رنگ می کند .مسلما انتخاب صحیح و اطلاعات کافی در زمینه ی فعالیتها ی نمایشگاه دستاورد شمارا  پس از بازدید از یک نمایشگاه رقم می زند. تور نمایشگاهی جمهوری چک با بررسی این موضو ع ویژگیهای مهم زیر را دارا است که البته لازم است خصوصیات ویژه اکثر نمایشگاهها باشد که نشان دهنده سطح نمایشگاه نیز می باشد.از جمله این موارد که به آن اشاره می شود :

– شیو ه ی برگزاری

-بزرگی نمایشگاه

-تعداد کشورهایی که در نمایشگاه حضور دارند

-کسب و کارهایی که در نمایشگاه شرکت میکنند

-تعداد غرفه داران

تعداد پیش بینی شده ی بازدید کنند گان

– اعتبار شرکتهایی که در نمایشگاه حضور دارند.

چه نمایشگاهی برای بازدید مناسب است؟

با توجه به موارد بالا لازم است برای هر منظوری که می خواهید در نمایشگاه شرکت کنید ،در انتخاب نمایشگاه دقت کنید . نمایشگاه مورد نظر حتما با تحصیلات و کسب و کار شماارتباط داشته باشد تا با شرکت در نمایشگاه اطلاعات خود را  در زمینه ی کاریتان بهبود بخشید و بروز کنید.تا از بازدید خود نهایت سود را ببرید .

بهره وری کامل از یک نمایشگاه

با توجه به مهم بودن مسئله استفاده و داشتن باز خورد مناسب تور نمایشگاهی جمهوری چک جهت بهره وری بهتر از یک نماشگاه مواردی را جهت راهنمایی به شما ارایه می دهد.

قبل از حضور در نمایشگاه حتما باید بدانید به دنبال چه هستید و می خواهید این بازدید چه دستاوردی را برای شما به همراه داشته باشد .پس هدفتان را از بازدید از نمایشگاه مشخص نمایید . پس با نوشتن یک برنامه جامع  مشخص کنید هدفتان از حضور در نمایشگاه چیست .

-اطلاعات کاملی را از نمایشگاه وفعالیتش و برنامه هایی که مد نظرش است اجرا کند و همچنین شرکتهای که در نمایشگاه حضور دارند مشخص کنید . در تور نمایشگاهی جمهوری چک این اطلاعات به صورت کامل در اختیارتان قرار می گیرد.

– وب سایت نمایشگاه را مطالعه کنیدو بروشور ها و اطلاعیه ها ی مربوط به نمایشگاه را بعد از مطالعه همراه خود داشته باشید. همچنین در هر نمایشگاه برخی غرفه ها مربوط به کسب و کار مورد نظر تان نیست پس با شناسایی آن می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

-نقشه ی نمایشگاه توسط تور نمایشگاهی جمهوری چک در اختیارتان قرار می گیرد که با همراه داشتن آن و دریافت اطلاعات موقعیت مکانی کسب و کار مورد نظرتان هنگام بازدید کمک شایانی به شما خواهد کرد. به یاد داشته باشید که در هنگام بازدید از نمایشگاه لباس رسمی و مناسب داشته باشد تا در صورت مراجعه و صحبت با غرفه داران ظاهر مناسبی داشته باشید .

-حتما کارت ویزیت خود را همراه داشته باشید ،کارت ویزیت شخصی خودتان را که به انگلیسی ترجمه شده ، در اختیار کسب و کار و غرفه دارانی که با آن ها صحبت کرده اید و قصدهمکاری دارید قرار دهید. این کارت ویزیت باید شامل اطلاعات شما از جمله وب سایت شخصیتان (در صورتی که وب سایت دارید)،نام و نام وخانوادگی ؛شماره تماستان ؛آدرس ایمیل و… است .

-در ارتباطات تجاری لباس و کفش ،نشان دهنده ی شخصیت شماست . علاوه بر لباس مناسب ،کفش مناسب هم نیاز دارید تادر موقع پیاده روی احساس ناراحتی نکنید . همچنین سعی کنید اگر به منظور ارتباط گیری به نمایشگاه رفته اید یک یا چند نمونه از کاتولوگ های کارتان همراه داشته باشید این موضوع در روند ارتباط گیری تجاری موثر و کارا است.

تور نمایشگاهی جمهوری چک

فواید شرکت در تور نمایشگاهی جمهوری چک (تور بین المللی چک)

از جمله موارد و فواید شرکت در تور نمایشگاهی جمهوری چک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-اطلاع از آخرین تکنولوژیهای روز دنیا

یافتن موقعیت های سرمایه گذاری و دریافت همکاری موثر

-گسترش ارتباطات تجاری خصوصی

-بهره مندی از اطلاعات زیاد در زمینه ی کسب و کارتان در زمانی کوتاه

-کسب ایده های نوین و جدید در زمینه های کاری مد نظرتان

-حضوردر سمینار و همایش هایی که در نمایشگاه برگزار می شود

-کسب تجارب کاری مهم و دریافت گواهینامه های بین المللی با شرکت در اجلاسها

-امکان ملاقات وارتباط گیری بی واسطه با تولید کنندگان و مجریان کسب و کارها

– بررسی و دریافت موضوعات قیاسی درزمینه ی سطح کاری خودتان با دیگران

از چه نمایشگاه هایی در جمهوری چک بازدید می شود

شاید بخواهید بدانید چه نوع نمایشگاه هایی در تور نمایشگاهی جمهوری چک برگزار می شود. تورهای مختلفی در تور نمایشگاهی جمهوری چک برگزار می شود از جمله :نمایشگاههای مواد غذایی ،نمایشگاه آب ،نمایشگاه چای ،نمایشگاه قطعات خودرو ،نمایشگاه الکترونیک ،نمایشگاه لوازم یدکی،نمایشگاه لوازم کامپیوتری و…. که شما با شرکت و رزرو تور نمایشگاهی جمهوری چک که هر ساله در زمانبندی های متفاوتی برگزار می شود می توانید اطلاعات جامع و کاملی از نحوه ی برگزاری نمایشگاهها ،تاریخ برگزاری و .. بدست آورید .

خدماتی که در تور نمایشگاهی جمهوری چک به شما ارایه  می شود

بلیت رفت و برگشت

تهیه ی کارت ورود به نمایشگاه

تهیه ی کارت ورود به اجلاس ها و همایش ها

گردش و تردد برنامه ریزی شده در کشور میزبان

مترجم و راهنما

کمک به برقراری ارتباط گیری با شرکتها ی حاضر در نمایشگاه

بیمه ی معتبر مسافرتی

امکان شرکت و بازدید از مراکز صنعتی مورد نظر شما

برنامه ریزی جهت ملاقاتهای تجاری حضوری

همه ی این موارد با شرکت در تور نمایشگاهی جمهوری چک صورت می گیرد.علاوه بر آن خدماتی از قبیل تهیه ی کارت ورود به نمایشگاه موجب صرفه جویی در زمان شما می شود چون اغلب تهیه ی کارت مستلزم انتظار طولانی است . مزیت دیگر استفاده از تور نمایشگاهی جمهوری چک این است که شما با شرکت تور نمایشگاهی جمهوری چک این امکان را دارید که از تخفیف های ثبت نامی بهره مند شوید و با این شیوه در هزینه های خود صرفه جویی نمایید .

قیمت تور نمایشگاهی چک

با ثبت نام آنلاین اغلب از تخفیفات ویژه ی تور بهره مند می شوید . باید این نکته را بدانید که هزینه ی تور نمایشگاهی جمهوری چک با توجه به هتل و خدمات انتخابی شما متفاوت است .

شرایط سفر با تور نمایشگاهی جمهوری چک

یکی از موارد مهمی که برای شرکت در تور چک نیاز دارید داشتن ویزا است شما برای شرکت در تور نمایشگاهی جمهوری چک و ورود به این کشور لازم است ویزای کشور چک راداشته باشید . برای دریافت ویزا شما فرمی مشخص را از سفارت جمهوری چک در ایران دریافت می کنید و پس از پر کردن فرم که شامل اطلاعات شخصی می شود ،مدت اقامت ،دلیل سفر و غیره را کامل کرده و فرم خود را ایمیل کنید داشتن دعوت نامه ی تجاری از سوی نمایشگاه هم می تواند موثر باشد و هدف از سفر را که همان بازدید از نمایشگاه تجاری است را می تواند نشان دهد.

تور نمایشگاهی جمهوری چک

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در نمایشگاه جمهوری چک

در صورت استفاده از تور چک صدور ویزای شما پس از ارایه مدارک 2 هفته زمان می برد.

دعوت نامه برای ورود

بلیت ورودی نمایشگاه

نامه ای که نشان دهنده این مطلب باشد که شرکت شما در این نمایشگاه الزامی است.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی ورزشی

تور نمایشگاهی ورزشی یکی از انواع تورهای نمایشگاهی است امروزه بسیار مورد توجه متقاضیان قرار می گیرد. تورهای نمایشگاهی در حوزه گردشگری تجاری یا MICE

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند