تور نمایشگاهی بلژیک

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی بلژیک

درباره ی تور نمایشگاهی بلژیک چقدر اطلاعات دارید؟ اگر به توسعه ی کسب و کار و افزایش سطح دانش خود علاقه دارید و مایل به سفری پربار به کشور بلژیک هستید، ما به شما همراهی با تور نمایشگاهی بلژیک را پیشنهاد می کنیم. با همراهی این تور می توانید با یک تیر چندین نشان بزنید. هم به کشوری خارجی سفر کنید و دید خود را وسیع تر سازید و هم سفری هدفمند وپربار داشته باشید و از نمایشگاه های بلژیک دیدن نمایید. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این تور آشنا کنیم.

تور نمایشگاهی چیست؟

تور نمایشگاهی یا تور رویدادی در واقع در راستای گسترش گردشگری رویدادی ایجاد می شود. گردشگری رویدادی، فرآیندی سازماندهی شده است که از برنامه ریزی، گسترش و بازاریابی رویدادی و با هدف توسعه ی گردشگری شکل می گیرد. کارکرد گردشگری رویدادی متمرکز بر سفر به مقصد یک رویداد و جذب متقاضیان شرکت در رویداد از مسافت های دور است.

به عنوان مثال نمایشگاهی با ماهیت تجاری یا فرهنگی یا هر دو در کشوری مانند بلژیک برگزار می شود. تورهای نمایشگاهی بلژیک با هدف جذب بازدید کننده از کشورهای گوناگون شروع به سفر به بلژیک می نمایند تا هم از آن نمایشگاه مزبور دیدن کنند و هم گردشگری را در بلژیک رونق دهند. این گونه وارد یک بازی برد-برد می شویم. زیرا هم بازدید کنندگان با تمایل به سفر به یک کشور خارجی با تور نمایشگاهی بلژیک همراه می شوند و هم کشور میزبان از حضور بازدیدکنندگان نمایشگاهی توریست در کشور خود بهره مند می شود.

تور نمایشگاهی بلژیک

مزیت های تور نمایشگاهی بلژیک

این تور می تواند به مطرح شدن بسیاری از نیازها و تقاضاها هم از جانب کشور بلژیک و هم از جانب سفر کنندگان کمک کند. در نتیجه می توان انتظار داشت فرصت های شغلی گسترده ای نیز ایجاد شود و فضا و بستری مناسب برای نوآوری ها و کارآفرینی ها فراهم گردد. با این وصف تور نمایشگاهی بلژیک شرایط مساعدی را برای بهره برداری مفید و تاثیرگذار از سرمایه های کشور بلژیک فراهم می نماید. تور نمایشگاهی بلژیک فرصت و بستر مساعدی را برای توسعه ی تجارت و بالا بردن سطح دانش در کنار گردش و تفریح فراهم می کند.

مزیت تور نمایشگاهی بلژیک برای همراهان تور

شرکت کنندگان در تور نمایشگاهی بلژیک چند روزی را در کشور بلژیک دور هم جمع می شوند. بسته به موضوع و اهمیتی که نمایشگاه دارد، تعداد همراهان تور نمایشگاهی بلژیک نیز می تواند افزایش یابد. شرکت کنندگان از آخرین تکنولوژی ها و فناوری های روز اطلاع می یابند؛ فرصت هایی برای سرمایه گذاری و همکاری متقابل پیدا می کنند؛

ارتباطات شغلی و تجاری خود را گسترش می دهند؛ جایگاه کنونی کسب و کار خود را با همتاهای خود در بلژیک مقایسه می کنند و می توانند از آنان ایده های جدید بگیرند؛ در زمانی کوتاه اطلاعات بسیاری به دست می آورند؛ با تولید کنندگان و گردانندگان یک تجارت ارتباط مستقیم برقرار می کنند و می توانند در کنفرانس ها و سمینارهایی که در حاشیه ی نمایشگاه برگزار می شود نیز شرکت کنند. در کنار همه ی این ها آنان طی چند روزی که با تور نمایشگاهی بلژیک همراه هستند، هم فرصت شرکت در نمایشگاه به عنوان هدف اصلی را دارند و هم می توانند به گشت و گذار در شهر و کشور مقصد بپردازند.

مزیت تور نمایشگاهی بلژیک برای کشور برگزار کننده

تور نمایشگاهی بلژیک می تواند مزایای بسیاری به کشور بلژیک برساند. از جمله برای تولیدکنندگان و گردانندگان تجارت های گوناگون بلژیکی امکان ارتباط مستقیم با مخاطبان و مشتریان در سراسر دنیا فراهم می شود. فرصت هایی برای سرمایه گذاری و همکاری متقابل در حوزه های وسیع تر فراهم می گردد. همچنین تولید کنندگان و گردانندگان تجارت می توانند از بازدید کنندگانی که در دایره ای وسیع تر و شعاعی دورتر از مرکز تولید و تجارت هستند، ایده هایی کاربردی بگیرند.

بخش نمایشگاهی با 29 درصد جذب گردشگر، از مهم ترین زیرشاخه های گردشگری مایس (گردشگری رویدادی) به شمار می رود. گردشگری رویدادی تنها پنج درصد از صنعت گردشگری را به خود اختصاص می دهد و با این حال که شاخه ی کوچکی است، حجم عظیمی از تبادلات مالی را به همراه دارد که برای کشور بلژیک سودمند است. در تمام دنیا حدود پنجاه میلیون سفر در شاخه ی گردشگری رویدادی انجام می شود.

آنچه در تور نمایشگاهی بلژیک باید فراهم شود

وقتی با تور نمایشگاهی بلژیک همراه می شویم، از آنجا که نمایشگاه ها و رویدادها معمولاً در یک محدوده ی زمانی برگزار می شوند، انتظار داریم مواردی چون دقت در برنامه ریزی، داشتن یک محدوده ی زمانی مشخص و از قبل تعیین شده، برنامه ی کاری معین و قابل اجرا، پیش بینی و دید درست درباره ی مسائل امنیتی و هم چنین برنامه ریزی های از پیش تعیین شده برای امکانات رفاهی و تفریحات توسط  اجرا کننده ی تور نمایشگاهی بلژیک مد نظر قرار گیرد.

شرایط  کشور بلژیک به عنوان میزبان تور نمایشگاهی بلژیک

این کشور با داشتن فضاهای وسیع مناسب برای برگزاری نمایشگاه ها، سالن های کنفرانس مجهز و وسیع برای برگزاری کنفرانس هایی در حول موضوع نمایشگاه ها، هتل ها و اقامتگاه های بزرگ و مناسب و دارای اتاق های بسیار و سامانه ی حمل و نقل کارآمد و مطمئن در کنار جاذبه های تفریحی و گردشگری برای علاقه مندان و همراهان تور نمایشگاهی بلژیک، محل مناسبی برای برگزاری نمایشگاه های گوناگون و مقصد مناسبی برای سفر است.

چگونه در یک نمایشگاه خوب و مفید شرکت کنیم؟

معمولاً کیفیت یک نمایشگاه و تخمین میزان فایده ی آن نمایشگاه برای بازدید کنندگانی که با تور نمایشگاهی بلژیک همراه می شوند از طریق عناصری امکان پذیر می شود. اگر به تعداد غرفه داران یک نمایشگاه دقت کنید، وسعت نمایشگاه و پرباری آن برای شما روشن می شود. تعداد بازدید کنندگان نیز آیتم دیگری است که می تواند نشان دهنده ی اعتبار و اهمیت یک نمایشگاه باشد. وسعت مساحتی که نمایشگاه در آن برگزار می شود نیز نباید نادیده گرفته شود. هرچه محل برگزاری نمایشگاه وسیع تر باشد، دلالت بر بزرگی نمایشگاه و تعداد غرفه داران و بازدیدکنندگان دارد.

تاریخ و زمان برگزاری و مدت زمان برگزاری نمایشگاه نیز مورد دیگری است که باید به آن توجه شود. هم چنین هرچه تعداد کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه هم به عنوان غرفه دار و هم به عنوان بازدید کننده بیشتر باشد، نشان از اعتبار نمایشگاه به عنوان یک نمایشگاه بین المللی دارد.

تور نمایشگاهی بلژیک

راه حل هایی برای بیشترین استفاده از تور نمایشگاهی بلژیک

مطالعه درباره ی نمایشگاه را فراموش نکنید. قبل از این که تصمیم بگیرید با همراهی تور نمایشگاهی بلژیک در نمایشگاهی شرکت کنید، اطلاعات کافی درباره ی آن نمایشگاه را به دست آورید. شما می توانید با مراجعه به سایت نمایشگاه این اطلاعات را به دست آورید. هم چنین هر نمایشگاهی بروشورهایی برای فراخوان خود دارد و اعلان هایی عمومی را صورت می دهد و به موقع از آن مطلع خواهید شد.

پس از آن که اطلاعات کافی و لازم را درباره ی نمایشگاه، ماهیت برگزاری، زمان و شرایط آن به دست آوردید، باید هدف خود را از رفتن به نمایشگاه مشخص کنید زیرا نمایشگاه ها به طور معمول طیفی گستره از غرفه داران و محصولات و تولیدات دارند که ممکن است همه ی آن ها برای شما مفید نباشد. پیش از همراهی با تور نمایشگاهی بلژیک و شرکت در نمایشگاه باید بدانید چه هدفی دارید و یا به دنبال چه محصولی هستید.

همیشه نقشه ی نمایشگاه را از قبل تهیه کنید. اگر با تور نمایشگاهی بلژیک همراه می شوید، این نقشه به احتمال زیاد توسط تور دراختیار شما قرار خواهد گرفت. در نتیجه می توانید سالن هایی را که بیشتر با کار و حرفه ی شما یا به طور کلی با هدف شما از بازید از نمایشگاه مرتبط است شناسایی کنید و در نمایشگاه سر درگم نشوید.

اگر هدف شما از بازدید از نمایشگاه، کاری و تجاری است، حتماً کارت ویزیتی مناسب طراحی کنید و به تعداد مناسب به همراه داشته باشید زیرا پس از صحبت و تعامل با غرفه داران دیگر می توانید کارت خود را در اختیار آنان بگذارید. حتماً لباسی مناسب که هم رسمی باشد و هم راحت را به خاطر داشته باشید. رسمی چون بازدید از نمایشگاه به منزله ی چندین ملاقات حرفه ای و تجاری است و راحت چون مدت زیادی را باید در راهرو ها و سالن های نمایشگاه قدم بزنید.

انواع تور نمایشگاهی بلژیک

بر اساس انواع نمایشگاه های برگزار شده در بلژیک، تورهای نمایشگاهی بلژیک راهی این کشور شده اند. برای مثال نمایشگاه خودروی بروکسل که در سال 96 در کشور بلژیک برگزار شد؛ یا نمایشگاه بین المللی اتومبیل بنلوکس بروکسل که در فروردین ماه سال جاری بازدید کنندگان بسیاری داشت؛ نمایشگاه بین المللی کشاورزی بروکسل، که یکی از بزرگترین نمایشگاه های قاره اروپا در زمینه ی کشاروزی به شمار می رود و رویدادی مهم در زمینه ی کشاورزی، باغداری و فضای سبز است؛ نمایشگاه یین المللی غذاهای دریایی بروکسل که در سال 2017 برگزار شد ونمایشگاه چاپ و بسته بندی بروکسل که بزرگترین نمایشگاه جهان در زمینه ی صنعت چاپ و بسته بندی بوده است.

خدمات تور نمایشگاهی بلژیک

شرکت های ارائه دهنده ی تور نمایشگاهی بلژیک تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مسافران و همراهان خود خواهند کرد. همراهی با تور نمایشگاهی بلژیک برای شما بسیار سودمند خواهد بود و سفری پربار را همراه با آسایش و آرامش و لذت حین سفر برایتان به ارمغان خواهد آورد. تور نمایشگاهی بلژیک، کارهای رزرو هتل را برای همراهان خود انجام خواهد داد.

تهیه ی بلیت رفت و برگشت و گرفتن ویزا که جزء خدمات عمومی تور مسافرتی است به همراه خدمات دیگر خاص تور نمایشگاهی بلژیک از جمله تهیه ی کارت ورود به نمایشگاه توسط تور انجام می شود و ضمن صرفه جویی در وقت امکان استفاده از تخفیف های ثبت نام آنلاین را نیز برای شما فراهم می کند. برای صاحبان مشاغل و تجارت که تور نمایشگاهی بلژیک را همراهی می کنند، به همراه داشتن مترجم و راهنمای تور مزیت بزرگی به شمار می رود. تور نمایشگاهی بلژیک می تواند به شما در جهت برقراری ارتباط بهتر و مثمر ثمر با شرکت های برگزار کننده  و غرفه دار در نمایشگاه، یاری رساند.

با همراهی با تور نمایشگاهی بلژیک به آسانی و در کمال امنیت در کشور و شهر مورد نظر رفت و آمد کنید و از بیمه نامه ی مسافرتی معتبر و مناسبی بهره مند شوید. تور نمایشگاهی بلژیک با برنامه ریزی صحیح حاصل از تجربه ی بسیار در سفر، این امکان را فراهم می کند که از مراکز صنعتی و تجاری مرتبط با حرفه ی خود دیدن کنید و ملاقات های تجاری را به درستی و به شیوه ی موثر و کارآمد برنامه ریزی می کند تا از هیچ برنامه ی مفیدی عقب نمانید و در مدت زمان اندک به تمام امور حرفه ای خود و اهداف سفرتان برسید.

شرایط سفر با تور نمایشگاهی بلژیک

در ابتدا از اعتبار گذرنامه ی خود مطمئن شوید. برای همراهی با تور بلژیک باید یک بلیت یا یک دعوت نامه از طرف نمایشگاه برگزار شونده در بلژیک دریافت کنید. سپس باید مدارک و مشخصات خود را برای اخذ ویزا به سفارت بلژیک ارائه دهید. معمولاً این اقدامات توسط شرکت ارائه دهنده ی تور مسافرتی برای شما انجام می شود.

مدارک مورد نیاز برای همراهی با تور نمایشگاهی بلژیک

برای سفر با تور نمایشگاهی بلژیک، باید گذرنامه ای با حداقل هفت ماه اعتبار داشته باشید. ضمن ارائه ی دعوت نامه و بلیت ورودی از سوی نمایشگاه مذکور، و هم چنین نامه ای که حاوی اطلاعات کامل ودقیق درباره ی برنامه های سفر، روزها و محل اقامت است، باید مدارک شغلی ارائه دهید که هم معتبر باشد و هم با نمایشگاه مذکور در ارتباط باشد تا سفر شما به بلژیک و بازدید از نمایشگاه را توجیه نماید. شناسنامه نیز جزء مدارکی است که باید ارائه کنید. هم چنین نیاز به ارائه ی مدارک مالی و ملکی معتبری است که جزئیات اعتبار آن از سوی سفارت بلژیک تعیین می شود. مسئولین تور نمایشگاهی بلژیک، انجام تمام این امور را بر عهده خواهند گرفت.

تور نمایشگاهی بلژیک

مدت زمان ویزای تور نمایشگاهی بلژیک

ویزای صادر شده برای همراهان تورهای نمایشگاهی خارجی و شرکت در نمایشگاه های بین المللی معمولاً یک ویزای چهارده روزه است. دریافت این ویزا چنانچه تمام شرایط و مدارک لازم فراهم باشد و مشکل خاصی در صدور ویزا نباشد، ده روز زمان نیاز دارد. معمولاً اخبار برگزاری نمایشگاه های بین المللی از چندین ماه قبل اعلام می شود و در نتیجه فرصت کافی برای انجام کارهای سفر خود را خواهید داشت.

گردش و تفریح در همراهی با تور نمایشگاهی بلژیک

بروکسل به عنوان پایتخت بلژیک، شهری است که غالباً محل برگزاری نمایشگاه های بلژیک است. ضمن سفر و ارتقای حرفه ای و دانش خود پیشنهاد می کنیم از تفریح و گردشگری غافل نشوید. اگر شانس بیشتری داشته باشید و سفرتان در ماه های جولای و آگوست صورت بگیرد، می توانید شرکت در جشن ها و رویداد های دیگر را نیز در برنامه ی سفر خود بگنجانید. اما اگر در این ماه ها نیز سفر نکردید، نگران نباشید زیرا بروکسل جاذبه های دائمی در تمام طول سال برای گردشگران خواهد داشت.

نگاهی به جاذبه های گردشگری بروکسل برای همراهان تور نمایشگاهی

از جمله جاذبه های گردشگری بروکسل، موزه ی شهر بروکسل است. این موزه به نمایش گذارنده ی مجموعه های فوق العاده ای از آثار نقاشی، مجسمه سازی و پرده های منقوش است و دیدی خوب از تاریخ و انقلاب بروکسل به شما می دهد. بازدید از این موزه در یکشنبه ی نخست هر ماه، رایگان است. میدان گرند پلاس جاذبه ی گردشگری دیگر بلژیک و بروکسل است. این میدان، یکی از زیباترین  و مشهورترین میدان های جهان و متعلق به قرن هفدهم میلادی است.

در ماه آگوست در این میدان فرشی منقوش از گل های طبیعی و زیبا گسترده خواهد شد. از دیگر مکان های گردشگری بلژیک می توان به موزه ی سازهای موسیقی، موزه ی هنرهای زیبای سلطنتی، آتومیوم (بنای مدرن و فوق العاده تشکیل شده از تعدادی گوی عظیم که هر یک کاربری مخصوصی دارد)، کلیسای ملی قلب مقدس و قلعه ی گراوین استین اشاره نمود. سفر خوبی را برایتان آرزومندیم.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند