تور نمایشگاهی استرالیا

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی استرالیا

تور نمایشگاهی استرالیا با موضوعات مختلف هر ساله برگزار می شود و شما می توانید با حضور پر رنگ و برنامه ریزی شده در این تور ها، به پیشرفت و توسعه شرکت و تجارت خود کمک کنید. شرکت در تور های نمایشگاهی اکثر کشورها و به ویژه نمایشگاه هایی که قدمت بیش تری داشته و کیفیت بالاتری نیز دارند می تواند برای شما تماماً سود باشد و بتوانید جایگاه خود را در بازار جهانی و بین المللی پیدا کنید.

تور نمایشگاهی چیست

معمولاً در اغلب کشورها نمایشگاه های مختلفی با سطوح کیفیت متفاوتی برگزار می شود. برخی از این نمایشگاه ها می توانند داخلی و تخصصی یا عمومی باشند و برخی دیگر می توانند شامل نمایشگاه های بین المللی تخصصی و عمومی شوند. البته معمولاً نمایشگاه های بین المللی به صورت تخصصی در یک حوزه ی خاص انجام می شوند. در این بین مخصوصاً اگر نمایشگاه بین المللی باید از صاحبان مشاغل و تولیدکنندگان در آن حوزه ی تخصصی از سرتاسر جهان دعوت به عمل می آید که در این نمایشگاه شرکت کرده و محصولات خود را برای بازدید عموم ارائه بدهند. افرادی هم که در این زمینه تولید کننده نیستند، می توانند با رفتن به این نمایشگاه ها محصولات مورد نظر خود را پیدا کرده و سفارش دهند. که این کار توسط تور نمایشگاهی انجام می شود.

مزایای شرکت در تور نمایشگاهی

تور نمایشگاهی مزایای مختلفی دارد. البته مزایا و فواید آن بسیار فراتر از معایب آن است و شما اگر یک نمایشگاه خوب و تخصصی را برای عرضه ی محصول تان انتخاب کنید، هیچ گاه متضرر نخواهید شد. شما به عنوان صاحب یک تجارت و یک تولیدکننده با شرکت در تور های نمایشگاهی و مخصوصاً تور نمایشگاه های استرالیا می توانید تجارب ویژه ای در این زمینه کسب کنید. هم چنین شما می توانید رقبای خود بشناسید و از کیفیت و نوع محصولات آن ها آگاهی پیدا کنید.

علاوه بر این شرکت در تور نمایشگاهی استرالیا این امکان را به شما می دهد که از طرح ها و محصولات دیگر شرکت ها ایده بگیرید و کسب و کار خود را بهبود ببخشید. شما هم چنین با مقایسه ی سطح تولیدات خود با بهترین تولید کنندگان و بهترین برند ها می توانید جایگاه خود را ارزیابی کرده و در سال های آینده سعی در پیشرفت جایگاه و کار خود داشته باشید. اگر شما به عنوان بازدید کننده و خریدار پا به این نمایشگاه های استرالیا می گذارید، مزایایی نیز برای شما خواهد داشت. شما در تور نمایشگاهی استرالیا می توانید از جدیدترین محصولات برندهای اصل دنیا خریداری کرده و سفارش دهید.  تور نمایشگاهی استرالیا

چه افرادی می توانند در نمایشگاه ها شرکت کنند؟

اصولاً نمایشگاه ها برای عموم به عنوان بازدید کننده و برای شرکت های تخصصی به عنوان غرفه دار برپا می شوند. اگر شما قصد بازدید از این نمایشگاه ها را دارید به راحتی می توانید از تور نمایشگاهی استرالیا استفاده کنید.

در غیر این صورت برای این که بخواهید در نمایشگاه غرفه ای داشته باشید و محصولات تان را در معرض دید عموم قرار دهید، باید صاحب یک شرکت یا تولید کننده باشید. البته این که شرکت شما باید در ارتباط با چه موضوعی باشد، بستگی به نوع نمایشگاه مورد نظر در استرالیا دارد. برای مثال اگر شما تولید کننده سنگ و سرامیک هستید، قطعاً نمی توانید به عنوان غرفه دارد در نمایشگاه کتاب در استرالیا شرکت کنید و باید در نمایشگاه های مربوط به حوزه ی خودتان حضور پیدا کنید.

انواع نمایشگاه های موجود در استرالیا

در استرالیا نمایشگاه های داخلی و بین المللی مختلفی برگزار می شود. تور نمایشگاهی استرالیا در رشته های مختلف و متنوعی انجام می شود که در زیر به توضیح آن ها خواهیم پرداخت:

تور نمایشگاهی استرالیا در بخش امنیت و ایمنی، تور نمایشگاهی استرالیا در بخش طلا و جواهر و زیور آلات، تور نمایشگاهی استرالیا در بخش نفت و گاز، تور نمایشگاهی استرالیا در بخش گاز طبیعی، تور نمایشگاهی استرالیا در بخش غذا و نوشیدنی، تور نمایشگاهی استرالیا در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات، تور نمایشگاهی استرالیا در بخش لوازم آرایشی و بهداشتی، تور نمایشگاهی استرالیا در بخش تجهیزات پزشکی و …. از جمله نمایشگاه های داخلی و خارجی موجود در استرالیا می باشند.

لیست تور های نمایشگاهی استرالیا

همان طور که گفتیم نمایشگاه های مختلفی در استرالیا و به ویژه شهر سیدنی برگزار می شود. در ادامه لیستی از نمایشگاه های استرالیا که سالی یک بار برگزار می شوند و عمدتاً بین المللی هستند را ارائه خواهیم کرد. شما نیز اگر صاحب تجارتی هستید، می توانید براساس حوزه ی کاری خود در یکی از نمایشگاه های زیر شرکت کنید که البته هنوز برگزار نشده اند و در سال 2018 به انجام خواهند رسید.

نمایشگاه استرالیا با موضوع آرایشگری و مدل مو در ملبورن استرالیا.

نمایشگاه استرالیا با موضوع ایمنی در کار در سیدنی استرالیا.

نمایشگاه استرالیا با موضوع CeBIT استرالیا.

نمایشگاه استرالیا با موضوع فناوری اطلاعات، مخابرات، نرم افزار در سیدنی استرالیا.

نمایشگاه استرالیا با موضوع جواهر و زیورآلات در سیدنی استرالیا.

نمایشگاه استرالیا با موضوع ساخت، ابزار، ماشین آلات و … در سیدنی استرالیا.

نمایشگاه با موضوع برق و نور پردازی و … در ملبورن استرالیا.

تقویم تور های نمایشگاهی استرالیا

بسیاری از نمایشگاه های استرالیا در سال جاری برگزار خواهند شد. در ادامه تقویم تور نمایشگاهی استرالیا را ارائه خواهیم کرد. شما بر اساس این موضوعات و تاریخ آن ها می توانید در تور نمایشگاهی استرالیا ثبت نام کنید.

نمایشگاه استرالیا با موضوع ایمنی در کار در سیدنی استرالیا در تاریخ 19 الی 21 اردیبهشت 97.

نمایشگاه استرالیا با موضوع فناوری اطلاعات، مخابرات، نرم افزار در سیدنی استرالیا در تاریخ 25 الی 27 اردیبهشت 97.

 نمایشگاه استرالیا با موضوع فناوری و آموزش شبیه سازی در استرالیا در تاریخ مرداد ماه 97 برگزار می شود.

نمایشگاه استرالیا با موضوع جواهر و زیورآلات در سیدنی استرالیا در تاریخ 3 الی 5 شهریور 97 برگزار می شود.

البته تورهای دیگری نیز در نیمه دوم سال برگزار خواهند شد که تاریخ برگزاری آن ها به طور دقیق ارائه نشده است.

شرایط دریافت دعوت نامه نمایشگاهی استرالیا

شما برای دریافت دعوت نامه تور نمایشگاهی استرالیا ابتدا باید تور مرتبط با تخصص و موضوع شرکت تان را از بین تور های نمایشگاهی استرالیا پیدا کنید. سپس می بایست با راه های ارتباطی که در آگهی نمایشگاه مورد نظر درج شده است، ارتباط برقرار کرده و از آن ها بخواهید شما را برای ثبت نام در نمایشگاه راهنمایی بکنند. در ادامه شما باید اطلاعات مربوط به مشخصات خود و اطلاعات مربوط به مشخصات شرکت تان را برای آن ها ارسال کنید و هزینه ی برپایی غرفه در آن جا را بپردازید. پس از انجام این کارها برای شما دعوت نامه ای از سوی نمایشگاه مورد نظر ارسال خواهد شد و شما می توانید با کمک این دعوت نامه اقدام به دریافت ویزا نمایشگاهی استرالیا بکنید.

تور نمایشگاهی استرالیا

مدارک لازم جهت دریافت تور نمایشگاهی استرالیا

مدارکی که شما برای دریافت دعوت نامه و تور نمایشگاهی استرالیا نیاز دارید، شامل مدارک مربوط به مشخصات شخصی نظیر شناسنامه و کارت شناسایی و هم چنین مدارکی که مشخصات شرکت شما را نشان دهد و نشان دهد شما مالک این شرکت هستید، برای دریافت دعوت نامه و تور نمایشگاهی استرالیا مورد نیاز است. برای دریافت ویزا نیز شما به مدارکی نیاز دارید که شامل پاسپورت، کارت ملی، شناسنامه، دعوت نامه نمایشگاهی، مدارکی که نشان دهد، شما از وضعیت مالی مناسبی برخوردار هستید و چند قطعه عکس مورد نیاز می باشد. هم چنین اگر کارت بازرگانی دارید، این کارت را نیز در وقت سفارت استرالیا به همراه داشته باشید.

نکات مهم در تور نمایشگاهی استرالیا

نکات بسیار زیاد و البته مهمی هستند که باید آن ها را رعایت کنید تا بتوانید در یک نمایشگاه خوب و باکیفیت شرکت کرده و نقش پر رنگی در این نمایشگاه ایفا کنید. پیش از هر چیزی سعی کنید در لیست نمایشگاه های مختلف جست و جو کرده و موضوعاتی که به کار شما مرتبط هستند را گردآوری کنید. سپس در مورد نمایشگاه های مرتبط تحقیق و مشورت کنید و سعی کنید نمایشگاهی را انتخاب کنید که کارایی بالایی داشته و بتواند اهداف و نیاز های کار شما را برآورده کند.

میانگین تعداد بازدید کنندگان و قدمت آن نمایشگاه می تواند در این کار به شما کمک فراوانی بکند. معمولاً نمایشگاه هایی که سالیان درازی است که برگزار می شوند، جایگاه خود را پیدا کرده اند و مشتری ها و بازدید کنندگان ثابتی دارند. پس شرکت در چنین نمایشگاه هایی می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

بهترین زمان برای رزرو تور های نمایشگاهی استرالیا

برای خرید تور نمایشگاهی استرالیا نمی توان زمان دقیقی را مشخص کرد و این زمان بستگی زیادی به زمان برپایی نمایشگاه دارد. شما باید چند ماه پیش از برپایی نمایشگاه اقدام به دریافت دعوت نامه از سوی آن نمایشگاه بکنید و حداقل 1 ماه قبل از حضور در نمایشگاه برای دریافت ویزا اقدام کنید. البته اگر دو نمایشگاه با یک موضوع یکسان و سطح کیفیت مشابه در زمان های مختلف در استرالیا برگزار می شود، سعی کنید برای حضور در نمایشگاهی ثبت نام کنید که در زمان مناسب سفر به استرالیا برگزار می شود و وضعیت ترافیک سفر در این زمان خوب می باشد.

رعایت ملزوماتی برای حضور مناسب تر در نمایشگاه

شما پیش از حضور در نمایشگاه بهتر است، معیارهایی را برای خود در نظر بگیرید و براساس آن ها در نمایشگاه حضور پیدا کنید. برای مثال ابتدا باید اطلاعات کاملی در مورد غرفه ی خود در نمایشگاه به دست بیاورید که وسعت آن چقدر است و چگونه باید آن را تزئین کنید. سپس باید بدانید بهتر است چه محصولاتی را در معرض دید عموم قرار دهید، تا بتوانید مشتری های بیش تری را جذب کنید. سعی کنید حتماً کاتالوگ و پوستر در ارتباط با غرفه و محصولات تان تهیه کنید. یک طراحی زیبا برای غرفه می تواند نقش مؤثری در جذب افراد برای بازدید از غرفه تان داشته باشد. هم چنین سعی کنید، از افرادی در غرفه تان استفاده کنید که کاملاً به زبان انگلیسی مسلط هستند و می توانند شما را در این زمینه کمک کنند.

علل عدم موفقیت در نمایشگاه

این که شما در یک نمایشگاه شرکت کنید و به اهدافتان نرسید و نتوانید حضور پر رنگ و درخور توجهی داشته باشید، می تواند به چند عامل بستگی داشته باشد. اولین عامل نمی تواند کمبود تجربه تان در امر غرفه داری و حضور در نمایشگاه باشد. هم چنین ممکن است شما اطلاعات کامل و درستی نسبت به بازار نداشته باشید و نتوانید نیازهای بازار را به درستی شناسایی کنید که البته این موضوع به همان مورد کم تجربگی نیز مربوط می شود.

نکته ی دیگر ممکن است به حضور شما در یک نمایشگاه نامناسب و ضعیف بستگی داشته باشد. شما باید پیش از ثبت نام در یک نمایشگاه اطلاعات کاملی درباره ی آن به دست آورید، تا ببینید آیا این نمایشگاه می تواند یک نمایشگاه مناسب باشد و نیازهای شما را برآورده سازد یا خیر؟ علاوه بر این نداشتن ارتباطات تجاری و کاری درست و حرفه ای نیز از دیگر عواملی است که باعث از دست رفتن مشتری و سرمایه گذار می شود.

عوامل مؤثر در قیمت تور نمایشگاهی استرالیا

پارامترهای بسیاری هستند که در قیمت تور نمایشگاهی استرالیا تأثیر می گذارند. برای مثال نوع نمایشگاهی که می خواهید در آن شرکت داشته باشید، وسعت غرفه، سطح نمایشگاه که بین المللی است یا داخلی می توانند در قیمت بلیط و خرید غرفه و هم چنین تور نمایشگاهی استرالیا تأثیر مستقیم داشته باشند. اگر نمایشگاهی که می خواهید در آن حضور پیدا کنید، بسیار معتبر باشد، قطعاً قیمت آن بالا تر خواهد رفت. نکته ی دیگری که می تواند قیمت تور نمایشگاه های استرالیا را افزایش دهد، زمانی است که می خواهید در یک نمایشگاه شرکت کنید. اگر در فصل های پر سفر و پر توریست استرالیا اقدام به ثبت نام نمایشگاه بکنید، باید هزینه ی بیش تری را برای بلیط هواپیما و هتل بپردازید.

تور نمایشگاهی استرالیا

نحوه خرید تور نمایشگاهی استرالیا

برای خرید تور نمایشگاهی کشور استرالیا کافی است از طریق وب سایت اینترنتی ما اقدام به انجام این کار کنید. برای این کار به سایت ما مراجعه کرده و سپس وارد صفحه ی خرید تورهای ما شوید. در این صفحه بنا به نیازتان تور مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از درج مشخصات و ارسال اطلاعات اقدام به رزرو تور می کنید. پس از خرید این تور و رزرو آن بلیط رفت و برگشت به استرالیا در زمان برپایی نمایشگاه برای شما صادر می شود. هم چنین بلیط حضور در نمایشگاه نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت و خدمات مختلفی نیز برای شما ارائه خواهد شد.

نتیجه گیری

این مقاله در خصوص نحوه ی شرکت در تور نمایشگاه های استرالیا جمع آوری شده است و سعی داشتیم تا اطلاعات جامع و کاملی را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اگر شما هم قصد خرید تور نمایشگاهی دارید، می توانید به سایت ما مراجعه کرده و تور مورد نظر خود را با امکانات و شرایط مختلف انتخاب کنید. در آخر همراهی همیشگی شما مخاطبین سایت بسیار سپاس گزار هستیم و جای خرسندی است که بتوانیم اطلاعاتی هر چند مختصر در اختیارتان قرار داده و در این کار به شما کمک کنیم.

سایر نمایشگاه ها :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند