تور نمایشگاهی هوا و فضا

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نمایشگاه ها :

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

تور نمایشگاهی هوا و فضا فرصت مناسبی است برای متخصصان و صنعتگران در این زمینه تا دانش و اطلاعات خود را کامل تر کنند. این تور در کشور های مختلفی برقرار می باشد. نمایشگاه های هوا و فضا در کشور هایی چون چین، فرانسه، ایران، ژاپن و بسیاری دیگر از کشور ها برگزار می شود. این نمایشگاه ها معمولا دارای امکانات رفاهی مناسبی برای افراد متقاضی می باشند. در این مقاله به نمایشگاه های مختلف و امکانات تور نمایشگاهی هوا و فضا اشاره می کنیم.

تور نمایشگاهی هوا و فضا

یکی از تور های نمایشگاهی تخصصی که در ایران برگزار می شود، نمایشگاه هوا و فضا می باشد. این تور یکی از بهترین فرصت ها برای دانشجویان و صنعتگران ایرانی است تا با بازدید از نمایشگاه های معتبر بین المللی آخرین دستاورد ها در زمینه هوا و فضا را مشاهده کنند. مهندسی هوافضا یکی از مهندسی های برتر از لحاظ تکنولوژی روز دنیا می باشد. این مهندسی همانطور که از اسمش پیداست مربوط به صنعت هوا و فضا می باشد و ربطی به صنعت هوانوردی ندارد. در واقع مهندسین هوافضا کار طراحی و ساخت بیشتر قطعات هواپیماها و فضاپیماها را انجام می دهند.

شاغلین در صنعت هوانوردی از قطعات طراحی شده توسط مهندسین هوافضا بهره برداری کرده و استفاده می کنند. تور نمایشگاهی هوا و فضا در برخی کشور ها شامل هر دو سمت صنعت هوا و فضا و هوانوردی می باشد. در واقع امروزه علم طراحی هواپیما، فضاپیما و موشک بسیار پیچیده و دشوار است که توسط متخصصین صنعت هوا و فضا انجام می شود. بازه تلرانسی برای طراحی قطعات این صنعت در مواردی کمتر از چند میکرو متر می باشد که نشان از دقت بالای طراحی ها در این صنعت دارد.

تقویم تور نمایشگاهی هوا و فضا

نمایشگاه هوا و فضا در فصل های مختلفی از سال برگزار می شود. این تور با توجه به شرایط آب و هوایی هر کشور می تواند در فصل تابستان یا پاییز برگزار شود. نمایشگاه هوا و فضا پکن چین در شهریور ماه، نمایشگاه هوا و فضا مونیخ آلمان آبان ماه، نمایشگاه هوا و فضا توکیو ژاپن آذر ماه، نمایشگاه هوا و فضا دبی امارات آذر ماه، نمایشگاه هوا و فضا دبی امارات بهمن ماه، نمایشگاه هوا و فضا سنگاپور اسفند ماه، نمایشگاه هوا و فضا پاریس فرانسه خرداد و تیر ماه، نمایشگاه هوا و فضا برلین آلمان اردیبهشت ماه و نمایشگاه هوا و فضا تهران ایران آذر ماه می باشد.

امکانات تور نمایشگاهی هوا و فضا

از امکانات ارائه شده در نمایشگاه هوا و فضا به صورت عمومی می توان به رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما، خدمات ترانسفر، تهیه ورودی نمایشگاه، بیمه مسافرتی و ویزای کشور مقصد می باشد. در صورت تمایل می توانید به امکانات بالا موارد دیگر مانند خدمات مشاوره و پذیرایی را نیز اضافه کنید.

تور نمایشگاهی هوا و فضا با دعوت نامه

یکی از روش های بازدید از نمایشگاه و رزرو تور نمایشگاهی هوا و فضا استفاده از دعوت نامه می باشد. یکی از دعوت نامه های پر کاربرد و پر طرفدار دعوت نامه نمایشگاهی است. دعوت نامه در واقع نامه ای است که از طرف خویشان و یا خانواده شما در کشور مقصد و یا ارگان و شرکتی خاص که قصد جذب شما را به عنوان نیروی کار دارد، به شما داده می شود. دعوت نامه در واقع ضمانتی است که از طرف فرد یا گروهی در کشور مقصد برای فرد مورد نظر ارسال می شود تا نسبت به دادن ویزا و مهیا کردن شرایط اقامت برای فرد تسهیلاتی قائل شوند.

مطمئنا وجود دعوتنامه به هر شکل در تسریع و بهبود روند گرفتن ویزا به شما بسیار کمک خواهد کرد. دعوت نامه نمایشگاهی به صورتی است که توسط کمیته اجرایی نمایشگاه و یا دولت کشور مقصد تصمیم به ارسال دعوت نامه به شرکت و یا فرد خاصی جهت حضور در این کشور و بازدید از نمایشگاه و یا ارائه محصولات خود در نمایشگاه می باشد.

دعوت نامه نمایشگاهی معمولا برای شرکت ها جهت ارائه محصولات در کشور مقصد می باشد. مدارک لازم برای ارائه در هر کشور متناسب با قوانین آن کشور متغیر است. اما با توجه به این موضوع حالت های کلی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا عبارتند از گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار، اصل دعوت نامه دریافتی از نمایشگاه، ارائه رزرو بلیط هواپیما و هتل و مدارک مرتبط با استطاعت مالی متقاضی می باشد.

لیست نمایشگاه هوا و فضا در کشور های مختلف

نمایشگاه ها و کنگره های زیادی در زمینه هوافضا در کشور های مختلف جهان برگزار می شود. تعدادی از نمایشگاه هایی که در این زمینه برگزار می شوند عبارتند از نمایشگاه صنایع هوایی و فضایی ایران، نمایشگاه بین المللی هوا و فضا برلین، نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی پکن، نمایشگاه صنایع هوانوردی و حمل و نقل هوایی مونیخ، نمایشگاه صنایع هوایی ژاپن، نمایشگاه صنعت حمل و نقل هوایی دبی، نمایشگاه فضای داخلی هواپیما دبی، نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی سنگاپور و نمایشگاه هوایی پاریس می باشد.

نمایشگاه هوا و فضا و نمایشگاه صنایع هوایی و فضایی ایران

نمایشگاه صنایع هوایی و فضایی ایران یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی هوا و فضا است که در مورد آخرین پیشرفت های صنعت هوا و فضای ایران می باشد. این نمایشگاه در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد و هر ساله میزبان تعداد زیادی بازدید کننده می باشد. در این نمایشگاه که هر ساله در ایران برگزار می شود آخرین محصولات تولید کشور ایران در صنعت هوافضا ارائه می شود. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه توسط شرکت های دولتی و خصوصی مختلفی ساخته شده است. این نمایشگاه فرصت مناسبی است تا محصولات با کیفیت ایرانی جای خود را در صنعت هوافضا در جهان باز کنند. این نمایشگاه هر سال در 7 ام آذر  ماه در شهر تهران برگزار می شود.

نمایشگاه هوا و فضا و نمایشگاه بین المللی هوافضا برلین

نمایشگاه بین المللی هوافضا برلین یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی هوا و فضا است که در رابطه با صنایع هوافضا و هوانوردی می باشد. این نمایشگاه محل مناسبی برای ارائه آخرین تجهیزات و ماشین آلات مرتبط با صنعت هوافضا می باشد. کشور های زیادی هر ساله آخرین محصولات خود را در این زمینه به بازدید کنندگان ارائه می دهند. این نمایشگاه سالیانه در 5 ام اردیبهشت ماه در شهر برلین آلمان برگزار می شود.

نمایشگاه هوا و فضا و نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی پکن

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی پکن یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی هوا و فضا است که آخرین دستاورد های مرتبط با خدمات فرودگاهی، ماشین آلات و تجهیزات فرودگاه می باشد. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای متخصصان در زمینه خدمات فرودگاهی و هوانوردی می باشد تا فناوری های برتر در زمینه تجهیزات فرودگاهی را مورد بازدید قرار دهند. تور نمایشگاهی هوا و فضا امکان بازدید از این رویداد مهم هوا فضایی راب رای شما فراهم می کند.

محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه می شوند عبارتند از آخرین روش های مدیریت مسافر، نرم افزار های کنترل هوایی و طراحی ترمینال های فرودگاه از جمله این موارد می باشد. این نمایشگاه برای متخصصین مختلفی در زمینه های مختلف مانند مدیریت، امنیت، کنترل و تاسیسات می باشد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی هوا و فضا توسط سیاستمداران و تولیدکنندگان مختلفی از سراسر دنیا مورد بازدید قرار می گیرد. این نمایشگاه سالیانه در 14 ام  شهریور در شهر پکن کشور چین برگزار می شود.

نمایشگاه هوا و فضا و نمایشگاه صنایع هوانوردی و حمل و نقل هوایی مونیخ

نمایشگاه صنایع هوانوردی و حمل و نقل هوایی مونیخ یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی هوا و فضا است که در رابطه با صنعت هوانوردی و فناوری های نو در زمینه هوافضا می باشد.این رویداد بزرگ جهانی در زمینه هوافضا در سه بخش برگزار می شود. بخش اول مربوط به ارائه محصولات تجاری است. بخش دوم مربوط به جلسات تجاری و بخش سوم مربوط به کنگره ها و کنفرانس های هوافضایی می باشد. در این نمایشگاه 600 شرکت معتبر از 30 کشور مختلف حضور پیدا می کنند. در این نمایشگاه بیش از 200 سخنرانی در زمینه های مختلف صنعت هوافضا و هوانوردی انجام می شود که فرصت مناسبی برای دانشجویان و صنعتگران برای استفاده از این اطلاعات می باشد.

از جمله اهداف این نمایشگاه می توان به بالابردن استاندارد های صنعت هوافضا و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در این صنعت می باشد. این نمایشگاه با ارائه فناوری های جدید و تکنولوژی های نو برای ایجاد بستری مناسب تر در صنعت هوافضا کمک می کند. نشست های این نمایشگاه در رابطه با الکترونیک هواپیما، مواد سازنده، پیشرانه بهینه، ایمنی بالگرد و هواپیماهای بدون سرنشین می باشد. این نمایشگاه سالیانه در یکم آبان ماه در شهر مونیخ آلمان برگزار می شود.

نمایشگاه هوا و فضا و نمایشگاه صنایع هوایی ژاپن

نمایشگاه صنایع هوایی ژاپن یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی هوا و فضا است در رابطه با صنایع دفاعی و تجاری هوافضا می باشد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی هوا و فضا بهترین فرست است تا آخرین فعالیت ها و تکنولوژی ها را در زمینه صنعت هوانوردی و هوافضا مشاهده کنید. از جمله محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه می شود می توان به موتور هواپیما، بدنه هواپیما، تجهیزات ساخت و تعمیر و پرتاب ماهواره اشاره کرد. محصولات و خدمات ارائه شده در این نمایشگاه شامل سیستم تابع و ابزار تولید، مهندسی تولید، تست ابزار و درجه بندی و کیفیت، امنیت و محاسبات، مدیریت فرودگاه و خدمات پشتیبانی و تحقیق و توسعه می باشد. این نمایشگاه سالیانه در 7 ام آذر ماه در شهر توکیو ژاپن برگزار می شود.

نمایشگاه هوا و فضا و نمایشگاه صنعت حمل و نقل هوایی دبی

نمایشگاه صنعت حمل و نقل هوایی دبی یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی هوا و فضا است که در رابطه با محصولات صنایع هوافضا و خدمات بازرگانی آن می باشد. در این نمایشگاه 460 شرکت معتبر از 48 کشور مختلف جهان حضور دارند. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی هوا و فضا فرصت مناسبی برای توسعه تجارت در حوزه حمل و نقل هوایی و ایجاد خدمات بازرگانی مناسب است. در این نمایشگاه بیش از 50 هواپیما تجاری به نمایش گذاشته می شود. این نمایشگاه با همکاری انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی خاور میانه برگزار می شود. این نمایشگاه در 19 ام آذر ماه در شهر دبی امارات برگزار می شود.

نمایشگاه هوا و فضا و نمایشگاه فضای داخلی هواپیمای دبی

نمایشگاه فضای داخلی خواپیمای دبی یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی هوا و فضا است که در مورد طراحی داخلی و بهینه سازی فضای داخلی هواپیما می باشد. این نمایشگاه و نمایشگاه نگهداری و تعمیرات هواپیما در یک مکان برگزار می شوند. در این نمایشگاه بین المللی بیش از 275 شرکت از 100 کشور مختلف جهان محصولات خود را ارائه می دهند. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای صنعت گران در این زمینه می باشد تا اطلاعات مفهومی زیادی را از این رویداد کسب کنند.

نمایشگاه فضای داخلی شامل محصولات مختلفی مانند صندلی و کفپوش تا سرگرمی های حین پرواز و تجهیزات ارتباطی می باشد. نمایشگاه فضای داخلی در چند بخش دسته بندی می شود که عبارتند از خدمات و تجهیزات هواپیمایی، مهندسی، آشیانه ها، سرگرمی های حین پرواز، دنده و پدال فرود، نگهداری نظامی و توزیع کنندگان قطعات می باشد. در 22 ام بهمن ماه در شهر دبی امارات برگزار می شود.

نمایشگاه هوا و فضا و نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی سنگاپور

نمایشگاه تجهیزات فرودگاهی سنگاپور یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی هوا و فضا است که در مورد تجهیزات و خدمات فرودگاهی می باشد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی هوا و فضا محل مناسبی برای ارائه آخرین دستاورد ها در زمینه فناوری، امنیت، طراحی و خدمات فرودگاهی می باشد. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شرکت ها و ایرلاین ها است تا برند های خود را تبلیغ کنند. این نمایشگاه شامل دو بخش پایانه و خدمات می باشد. این نمایشگاه در 8 ام اسفند ماه در شهر سنگاپور برگزار می شود.

نمایشگاه هوا و فضا و نمایشگاه هوایی پاریس

نمایشگاه هوایی پاریس یکی از نمایشگاه های تور نمایشگاهی هوا و فضا است که در زمینه صنعت هوانوردی می باشد. این نمایشگاه در تور نمایشگاهی هوا و فضا یکی از مهمترین رخداد ها در این زمینه در دنیا می باشد. این نمایشگاه از جمله نمایشگاه های تور نمایشگاهی هوا و فضا می باشد که نه تنها برای متخصصان این رشته بلکه برای عموم مردم جامعه جذاب می باشد. این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه ایده ها و مهارت های جدید در راستای صنعت هوافضا می باشد. این نمایشگاه بهترین فرصت برای گردهمایی و جمع آوری تمامی تولید کنندگان و دست اندرکاران در زمینه صنعت هوانوردی و هوافضا می باشد.

در این نمایشگاه بزرگ 2115 شرکت معتبر از 140 کشور مختلف در این نمایشگاه حضور دارند. نمایشگاه هوایی پاریس هر ساله در حدود 140 هزار نفر بازدید کننده دارد که رقم بسیار بالایی می باشد. این نمایشگاه برای برند های جدید و افرادی که تازه وارد این عرصه شده اند بهترین فرت است تا در زمان محدود تبلیغات گسترده ای برای برند خود انجام دهند. نمایشگاه هوایی پاریس در زمینه ساخت هواپیما، فضاپیما، موتور های هواپیما، خلبانی و ناوبری، فضای داخلی کابین، مواد مرکب، پیمان کاری، نرم افزار، خدمات و تجهیزات فرودگاهی محصولات ارائه می دهد. این نمایشگاه در 27 ام خرداد ماه در شهر پاریس فرانسه برگزار می شود.

نکات مهم در تور نمایشگاهی هوا و فضا

مراحل مربوط به اخذ ویزا و ارائه خدمات اقامتی توسط مجری تور نمایشگاهی هوا و فضا ارائه می شود. نمایشگاه های هوا و فضا نقطه اتکایی برای پیشرفت این صنعت در جهان می باشد که امروزه گسترش خوبی پیدا کرده است. نمایشگاه های مختلف دیگری در این زمینه در کشور های مختلف مانند استرالیا و روسیه برگزار می شود که با توجه به مجال کم فرصت ارائه اطلاعات آن ها وجود نداشت. توجه به آلودگی های زیست محیطی و ارائه خدمات الکترونیکی از جمله اهداف اکثر نمایشگاه های ارائه شده می باشد.

سایر نمایشگاه ها :

تور نمایشگاهی گوانجو

تور نمایشگاهی گوانجو

نمایشگاه گوانجو نمایشگاه بین المللی وادرات و صادرات در چین می باشد. یک نمایشگاه تجاری شناخته شده که دارای تاریخ طولانی است. هر سال در

مطالعه »
تور نمایشگاهی هلند

تور نمایشگاهی هلند

تور نمایشگاهی هلند یکی از پرطرفدارترین تورهای این روزها می‌ باشد. این تور مزایای زیادی دارد و از جذابیت‌ های زیادی هم برخوردار است. علت

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند