بورسیه تحصیلی اتریش

عناوین مهم این نوشته

شماره تماس مستقیم :

02191096120

آخرین نوشته های بورس تحصیلی

تماس با کارشناسان ( تماس - واتساپ ) :

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی اتریش

امروزه افرادی زیادی به دنبال فرصت های تحصیلی در خارج از کشور هستند و می خواهند تحصیلات عالی خود را در کشورهای دیگر و اروپایی سپری کنند. یکی از این کشور های متقاضی برای تحصیل اتریش است و متقاضیان می خواهند بورسیه تحصیلی اتریش را بدست آورند تا در این کشور تحصیل کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بورسیه تحصیلی اتریش می توانید با مشاورین و وکلای مجرب ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را درباره بورسیه تحصیلی اتریش دریافت کنید.

مردم کشور اتریش

مردم اتریش رفتاری میانه رو دارند. این مردم در هنگام برخورد در خیابان رفتار دوستانه و گاهی غیر رسمی با افراد دیگر دارند. در زمان سفر به اتریش با رفتارهایی مانند خوش رفتاری، احترام به قانون، آرام صحبت کردن حس شوخ طبعی که گاهی همراه با کنایه است برخورد می کنید. ساختار اجتماعی این کشور بر اساس بنیاد خانواده است. این مردم اغلب شام ها را دور هم می خورند و سعی می کنند آخر هفته ها به دیدار پدربزرگ ها و مادربزرگ های خود بروند. مردم اتریش اصول خاصی را برای لباس پوشیدن دارند. می توان بیان کرد که اهمیت زیادی به لباس پوشیدن می دهند اما خودنمایی در آن وجود ندارد. در مراسم مختلف لباس رسمی می پوشند.

مردم اتریش در زمان احوالپرسی بسیار محکم و رسمی دست می دهند. افراد سرشناس اتریش همیشه از بقیه انتظار دارند که آنها را با عنوان های اجتماعی آنها صدا بزنید. مردم اتریش هز گر در مکان های عمومی با صدای بلند حرف نمی زنند و فریاد نمی کشند. پس اگر به هر زبانی صحبت می کنید آهسته صحبت کنید تا شما به حریم دیگران تجاوز نکنید.

دانشگاه های اتریش

اتریش یکی از کشورهایی است که در مرکز اروپا قرار گرفته است. این کشور با کشورهای آلمان، چک، مجارستان، ایتالیا و سوئیس همسایه است. شهریه دانشگاه های کشور اتریش رایگان و بسیار مقرون به صرفه است. بعضی از دانشگاه های کشور تحصیل رایگان را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. به طریقی می توان گفت در بعضی از دانشگاه ها تحصیل کاملا بصورت رایگان است و بورسیه تحصیلی اتریش را ارئه می دهند. البته کشور اتریش این امکان را فراهم کرده است که دانشجویان متقاضی از کشورهای دیگر بتوانند از طریق بورسیه تحصیلی اتریش بصورت رایگان در این کشور تحصیل کنند.

دانشگاه های اتریش دارای 22 دانشگاه دولتی، 27 کالج، دارای 12 دانشگاه خصوصی است که همه آماده ارائه بهترین خدمات به تمام محصلین اخذ بورسیه تحصیلی اتریش هستند.

دانشگاه های اتریش

بعضی از دانشگاه های کشور اتریش مانند دانشگاه وین، لئوبن و چند دانشگاه دیگر برنامه های متفاوتی برای کمک هزینه تحصیلی دارند تا که افراد متقاضی بتوانند کمک هزینه تحصیلی دریافت کنند. البته دانشجویان مقطع دکترا بسیار ساده تر و راحت تر می توانند بورسیه تحصیلی اتریش را دریافت کنند. در مجموع می توان گفت بورسیه تحصیلی اتریش یکی از بهترین انتخاب ها است. کشور اتریش از نظر هزینه تحصیل، زندگی، درآمد، کار و رفاه اجتماعی در بین سایر کشورها جایگاه ویژه ای دارد. پس اگر شما نیز می خواهید در این کشور درس بخوانید زبان آلمانی خود را تقویت کنید تا با بورسیه تحصیلی خود بتوانید از خدمات آنها بهره ببرید. مشاوران و وکلای حقوقی بیشترین اطلاعات را از دانشگاه ها و شرایط تحصیل در این کشورها را دارند و برای ارائه کمک به متقاضیان بورسیه تحصیلی اتریش  آماده هستند. برای کسب اطلاعات به آنها مراجعه کنید.

بورسیه تحصیلی اتریش

بطورکلی می توان گفت که افراد برای اخذ بورسیه تحصیلی اتریش باید یک زمینه علمی بالایی داشته باشند، به همین خاطر توصیه می شود افرادی که متقاضی اخذ بورسیه هستند در زمینه نوشتن مقالات که برای کشور مفید است کوشا باشند. این مقالات به آنها برای دریافت بورسیه کمک می کند. کشور اتریش شرایط زندگی را برای دانشجویان بسیار راحت کرده است. حتی افرادی که بورسیه ی تحصیلی ندارند می توانند با هزینه ماهیانه تقریبا 900 یورو یک زندگی ایده آل و مناسب داشته باشند.

شرایط بورسیه تحصیلی اتریش

کشور اتریش یکی از کشورهای است که عضو اتحادیه اروپا و معاهده شینگن است. اخذ روادید برای افراد خارجی الزامی است. سفارت اتریش در تهران مسئولیت صدور روادید را برای مهاجران و افراد متقاضی بورسیه دارد. افرادی که متقاضی تحصیل در کشور اتریش هستند باید بدانند که شرایط اخذ بورسیه تحصیلی اتریش متفاوت است.

اما باید بدانید که سیستم آموزش کشور اتریش برای محصلین رایگان است و متقاضیان به تحصیل رایگان در کشور اتریش باز هم باید بورسیه تحصلی اتریش را کسب کنند. شرط اول پذیرش، اخذ پذیرش از دانشگاه های رایگان این کشور است. این برای افرادی صدق می کند که می خواهند هزینه زندگی خود در کنار تحصیل از دولت دریافت کنند. این کمک هزینه باعث به حدالقل رساندن مخارج تحصیل می شود.  اما امروزه بورس، بصورت رایگان به افرادی با رزومه بالا داده می شود. سوالات خود را می توانید از موسسات حقوقی ما درباره بورسیه دریافت کنید.

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی اتریش

امروزه افراد زیادی از جمله دانشجویان به دنبال فرصتی برای گرفتن بورسی و سایر کشورهای اروپایی هستند. این افراد متقاضی همیشه سوالات گوناگونی از نحوه گرفتن بورسیه تحصیلی اتریش و سایر کشورها دارند که می توان گفت مشاوری و وکلای حقوقی بهترین اطلاعات و آمادگی ها را برای پاسخگویی به آنها دارند. ما نیز در اینجا به مواردی اشاره می کنیم. هر ساله افرادی زیادی از بورسیه استفاده می کنند. این بورسیه مختص رشته ای خاص نمی باشد؛ بلکه برای بیشتر رشته ها است.

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی اتریش

انواع بورسیه تحصیلی اتریش

اتریش یکی از کشورهایی است که انواع مختلفی از کمک هزینه های تحصیلی را برای متقاضیان به تحصیل ارائه می دهد. درخواست اخذ بورسیه تحصیلی فقط از افرادی که واجد شرایط هستند پذیرفته خواهد شد. درخواست های اخذ بورسیه تحصیلی اتریش فقط از متقاضیان واجد شرایط پذیرفته خواهد شد. این بورس ها فقط بر اساس صلاحیت متقاضی داده می شوند. یکی از شرایطی که منجر به گرفتن بورسیه می شود داشتن نمرات عالی و سطح علمی بالای متقاضی است.

بورسیه تحصیلی اتریش از بنیاد جمهوری اتریش

این نوع بورسیه از طرق تصویب قانون مجلس در سال 2005 به متقاضیان داده می شود. بورسیه تحصیلی اتریش که توسط بنیاد جمهوری اتریش داده می شود برای کمک هزینه تحصیلی در تمامی زمینه های آموزشی و تمام مقاطع تحصیلی به افراد داده می شود. این بورسیه ها در شرایطی برای فرزندان بی بضاعت، قشر کارگر، مهاجران کشورهای فقیر یا توسعه نیافته توسط هیئت مدیره این بنیاد و بودجه جمهوری اتریش داده می شود. البته ناگفته نماند که دانش آموزانی که از کشورهای در حال توسعه هستند و مشکلات مالی دارند قادرند بورسیه مدارس شبانه روزی را دریافت کنند و از امکانات این دانشگاه ها بهرمند شوند.

بورسیه تحصیلی فولبرایت

نوع دیگری از بورسیه وجود دارد که شرایط را برای گروه دیگری از متقاضیان هموار کرده است. این بورسیه تحصیلی فولبرایت است. بورسیه تحصیلی فولبرایت در مقطعه کارشناسی ارشد داده می شود. این نوع بورسیه از فرد به مدت دو سال حمایت می کند. بورسیه تحصیلی فولبرایت برای تحصیل در رشته های برنامه های LLM، مدیریت انسان و دام ها و رشته داروسازی، مدیریت کسب و کار مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع و چند رشته دیگر است.

بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس و دکتری

طول دوره تحصیل در مقطع لیسانس در این کشور سه تا چهار سال است. البته دانشگاه های اتریش واحد های درسی را در سیستم انتقال اروپا قرار می دهند. برای اخذ مدرک لیسانس باید ترمی 30 واحد با نمره بالا اخذ کرد. انواع رشته ها در این دانشگاه ها درس داده می شوند. می توان گفت که طول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بین 2 تا 3 سال است. هر دانشجو 30 واحد در هر ترم با نمره بالا اخذ می کند. درست کردن پایان نامه ی علمی بخشی از شرایط فوق لیسانس به حساب می آید.

گرفتن مدرک دکتری در اتریش 3 تا 5 سال طول می کشد. پذیرش در دانشگاه های اتریش معمولا به رتبه دانشگاه بستگی دارد. متقاضیانی که تمایل دارند در این کشور کار کنند و مایل به انجام تحقیقات در مقطع فوق دکتری هستند، می توانند برای پژوهش در موسسات تحقیقات علمی دانشگاه ها و کتابخانه ملی و آرشیو ملی کار کنند.

کشور اتریش دارای دانشگاه هایی با رتبه های بالا در سطح جهانی است و به همین علت که تحصیل در این کشور رایگان است، افراد بسیار زیادی متقاضی تحصیل در دانشگاه های رایگان این کشور هستند. نکته قابل توجه این است که افراد متقاضی بورسیه تحصیلی اتریش باید دشواری و سختی زیادی را پشت سر بگذارند. اطلاعات لازم را می توانید از وکلای حقوقی درباره بورسیه دریافت کنید.

بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس و دکتری

هزینه بورسیه تحصیلی اتریش

کشور اتریش برای متقاضیان بورسیه ماهیانه مبلغی را پرداخت کند. این مبلغ برای افراد متقاضی بورسیه داده می شود. کمک هزینه زندگی برای افراد دانشجو در کشور اتریش تقریبا 480 یورو است و کمک هزینه تحصیلی در این کشور چیزی حدود 600 یورو در هر ماه می باشد. در صورتی که این افراد با اعضای خانواده باشند حدودا 500 یورو در ماه به این مبلغ اضافه می شود. این افراد می توانند با این مبلغ به راحتی زندگی خود را در این کشور سپری کنند.

اهمیت بورسیه تحصیلی اتریش

کشور اتریش نسبت به سایر کشورها برای تحصیل در میان دانشجویان ایرانی حائز اهمیت است. این دلایل را می توان این گونه نام برد. در این کشور هیچ محدودیتی برای اخذ پذیرش و همچنین هیچ محدودیتی برای اخذ ویزای تحصیلی وجود ندارد. وجود سیستم آموزش رایگان و امکان تحصیل رایگان در این کشور وجود دارد. فرد متقاضی می تواند از تمامی امکانات این کشور به عنوان یک شهروند اتریشی بهرمند شود. البته این امکان نیز وجود دارد که فرد متقاضی بتواند در هنگام و یا بعد از تحصیل خود در این کشور اقامت اتریش را دریافت کند. ناگفته نماند فردی که می خواهد بورسیه تحصیلی اتریش را دریافت کند و بطور رایگان در دانشگاه های این کشور تحصیل کند باید دارای نمرات بالایی باشد و همچنین معدل او بالا باشد. این فرد باید قابلیت ارائه مقالات علمی و همکاری با سازمان های آموزشی را نیز داشته باشد.

موسسه و وکلای حقوقی

پس اگر شما به دنبال فرصتی برای تحصیل در کشور اتریش هستید و می خواهید بورسیه تحصیلی اتریش را کسب کنید، با مشاورین مجرب و متعهد ما تماس بگیرید. این مشاورین تمامی اطلاعات لازم برای اخذ بورسیه تحصیلی، اقامت، ویزا و شرایط کار و بقیه شرایط زندگی در این کشور به شما می دهند. در این صورت در هنگام ورود به این کشور هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت و دچار مشکل نخواهید داشت.

سایر نوشته های بورس تحصیلی:

بورس در مقطع فوق لیسانس در دانمارک

بورسیه تحصیلی دانمارک

بورسیه تحصیلی دانمارک امروزه مورد علاقه بسیاری از دانشجویان مختلف دنیا از جمله ایران شده است.واکثر دانشجویان ممتاز و بااستعداد ایران از بورسیه تحصیلی دانمارک  استفاده

مطالعه »
بورسیه تحصیلی دانشگاه نیوکاسل استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا

آیا تمایل دارید در خصوص بورسیه تحصیلی استرالیا اطلاعاتی کسب کنید؟ شرایط بورسیه تحصیلی استرالیا چیست؟ قطعا افرادی که قصد دارند برای تحصیل به استرالیا

مطالعه »
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام کارشناس :
آتنا الوند
نام کارشناس :
فرهان مسعودی
نام کارشناس :
رها قلاوند